Podozrenie na Downov syndróm.

delinocka
18. júl 2019

Ahojte dnes som bola na odbere plodovej vody a stále mi hrozí že dieťatko má downov syndróm a hyperechog focus.Veľmi sa o malé bojím
Máte s tým skúsenosť?

martinka13
18. júl 2019

Smer Martin, Mudr.Grochal. Tam dieťatko popozera a budeš vedieť, ako sa veci majú. Zbytočne nestresuj. Mám pocit, že v dnešnej dobe ma zle výsledky každá druhá žena. Držím palce

ceklis
18. júl 2019

@martinka13 ona už bola na odbere plodovej vody, čiže na určenie diagnózy bude asi stačiť, či?

@delinocka nemám skúsenosti našťastie, no veľmi veľmi držím palce aby sa tie prognózy nepotvrdili. Kedy by mali byt výsledky?

delinocka
autor
18. júl 2019

@ceklis vraj dva alebo tri týždne.Veľmi sa bojím

ikonica
18. júl 2019

@delinocka kedy budu vysledky? Drzim prsty nech sa to nepotvrdi...

ikonica
18. júl 2019

Jeminecku tak dlhooooo :(

zabka1987
18. júl 2019

@delinocka tak dlho? Mne dali výsledky o 2 prác. dni

janynyna
18. júl 2019

Aj keď je to ťažké nemysli hneď negatívne. V porodnici som ležala s jednou babou kterje tvrdili, že bábätko bude mať Downov syndróm. Narodilo sa jej úplne zdravé dievčatko. Držím palce nech je všetko ok

habuska
18. júl 2019

@delinocka Vsetko, co citis, trapenie ci radost, citi aj babo, ktore je Tvojou sucastou. Skus strach prekonat a tesit sa z rastuceho bruska. Kamaratke dvakrat potvrdili, ze chlapcek bude mat Downov syndrom, napriek obavam dietatko vynosila a chlapcek sa narodil zdravy. Ten predpoklad a mozne riziko sa navyse prepocitava podla veku matky (cim starsia matka je vraj vyssi). Dalsia kamaratka si zaplatila vysetrenie, ktore sa posielalo az do Honkongu a zle prognozy sa rovnako vyvratili. Aj ona ma zdraveho chlapceka.
Citis sa zmatena, verim, ale miluj to male bijuce srdiecko ❤️Urcite vsetko dobre pre Vas oboch dopadne🙏🏻

silesias
18. júl 2019

Mne výsledky prišli presne 21.den a dieťatko zdravé aj je. A to som mala z tripple veľmi zle vyskedky. Držím palce isto bude všetko o.k

alojzova
6. okt 2019

@delinocka ako si dopadla

delinocka
autor
6. okt 2019

@alojzova všetky výsledky mi dopadli negatívne.

alojzova
6. okt 2019

@delinocka a uz sa aj narodilp babetko

habuska
6. okt 2019

@delinocka 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre