Fľak na ručičke

adinka003
15. okt 2017

Ahojte prosim poradte malej sa asi pol roka dozadu spravil fliacik na rucicke a na zapesti behali sme po koznom a na infektologii ale na nic zatial neprisli kozna nam davala maste a potom dala dalsiu kontrolu o pol roka ale teraz som jej to pozerala a mam pocit ze sa jej tam robia male pupaciky....neviete co to moze byt.fakujem za kazdi radu

adinka003
autor
15. okt 2017
tiimka
15. okt 2017

Skus je dat skin cap sprej (nie mast) z lekarne. Nam sa robil cerveny flak na licku, asi ekzem a pomohlo. Uz sa nevratilo. Ale kukni pribalovy letak na nete (sprej, nie mast), ci aj na to by to slo. No je to naozaj dobre na hocico, no pouzivat len kym naozaj treba.

adinka003
autor
15. okt 2017

Dakujem skusim😘

mircalla
15. okt 2017

@adinka003 Podla mna ekzem. Mala som take iste. Rozne stadia - sucha koza, cerveny flak, pupaciky....bolo to sezonne, vzhy horsie v zime. Ak to svrbelo. Syn mal tiez ekzem, ale uplne iny

adinka003
autor
15. okt 2017

no teda to by ma ani nenapadlo,dá sa exzem nejak potvrdit,myslím krv,vyšetrenie?alebo to vie doktor na pohlad zistit,pýtam sa preto lebo sme sa tam dost nabehali a nič take nepovedala,ona sa vlastne ani nevyjadrila čo to može mat. má to len na ruke nikde inde,dakujem

katrin21
15. okt 2017

pocuj a nesvrbi ju to?
mnme to na prvy pohlad vyzera ako svrab, ked su pod kozou chodbicky, ..ale mozno je to blbost, ze to foto len tak skresluje

mircalla
15. okt 2017

@adinka003 Pokial kozna nebola schopna stanovit diagnozu, urcite by som sla inej koznej. Nam stanovila diagnozu bez inych vysetreni

adinka003
autor
15. okt 2017

@katrin21 ona sa na to nestažuje vobec...že by ju to svrbelo,bolelo

adinka003
autor
15. okt 2017

@mircalla už som volala chcela som odist tak som sa obiednala u druhej a ked som jej povedala že máme kožnu a chcem odist tak povedala že nás nevezme😠

erickatt
15. okt 2017

@adinka003 neni ta kožná z Trnavy??

mircalla
15. okt 2017

@adinka003 tak skus nejake sukromne centrum ako procare, medissimo, tam ta vezmu, budes si musiet ale zaplatit.

katrin21
15. okt 2017

@adinka003 urcite by som isla aj k inej, povedala by som, ze aspon na konzultaciu, lebo pol roka nic vam nezlepsila a nezistila..

adinka003
autor
15. okt 2017

@mircalla dakujem idem pokukat na nete a pojdem tam určite.😘

nicol_ka55
16. okt 2017

Mne to tiez celkom pride ako ekzem ale pokial sa ti zda, ze doktor je taky nijaky tak by som radsej zaplatila niekde u sukromneho doktora.

adinka003
autor
17. okt 2017

dakujem dievčata dnes sme sa objednali do sukromneho centra pro care žiar nad hronom tak uvidime čo nám povedia,dakujem😘

maykaaa1122
7. nov 2017

aj mne to pride ako ekzem, neviem..skus masticku na to od bepanthenu, ak nezaberie..utekaj k dr.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre