Fraxiparin - skladovanie

amalka1991
29. máj 2018

Ahojte. Teraz ked su take tepla hrozne. V byte mame aj 28 stupnov. Na pribalovom letaku je ze skladovat do 25 stupnov. Myslite ze to vadi? Riesite to?
Dakujem.

maminka12345
29. máj 2018

@amalka1991 nie nevadi ja mam tiez doma tak a picham sa v pohode to skor by vadilo priame slnecne ziarenie.

amalka1991
autor
29. máj 2018

@maminka12345 snad. Dakujem ti🙂

marylynn
29. máj 2018

Nechcem zavádzať, ale myslím, že tých 25° sa uvádza na všetkých liekoch. Tiež som to neriešila a mala som fraxiparine len tak na poličke. Aj som sa pýtala lekárničky a povedala, že ho netreba dávať do chladničky, len napr. nenechať v aute v horúčave ;)

bubinkaaa
29. máj 2018

@amalka1991 a nemáš v byte nejakú najchladnejsiu miestnosť?ja neviem kúpeľňu alebo spálňu na sever?ak nie aspoň ich maj v tme,niekde v skrini...

3petka
30. aug 2022

Ahojte, môžem použiť fraxiparine, ktorý mám rok doma skladovaný pri izbovej teplote. Doba expirácie je až 2024 myslím január. Ďakujem

danusa64
30. aug 2022

@3petka jasne ved je v zaruke

3petka
30. aug 2022

@danusa64 super ďakujem zabudla som si vypýtať od dr. a chýbajú mi dve dávky do kontroly. A je zložité sa s ním spojiť cez telefón.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre