Gynazol-vaginálny krém. Nebrali ste?

lubkaaa
27. okt 2007

prosím Vás pekne, "nebrali ste" v poslednom čase niekto gynazol vaginálny krém???? chcem sa len opýtať, keď ráno vyteká-ide len biely hustejší alebo aj priezračná tekutina riedka ako moč (voda)????? prosím, odpíšte mi ak ste ho niekto v poslednej dobe použili alebo aj dávnejšie ak sa niekto pamätáte, lebo neviem či mi vyteká len krém alebo aj plodová voda..

ďakujem

happymarriage
8. aug 2013

@tanicka844 ahoj, ja som si vcera tiez aplikovala gynazol, celkom aj zabera, len mi rano vytekala okrem kremu aj cira tekutina ako voda, hned ako som vstala a cely den mi postupne vyteka nejaka vodicka, nie je kremovej konzistencie, obcas aj troska kremu, aj Ty si to mala? dakujem, lebo uz sa bojim, co to je

lusib24
9. sep 2013

@happymarriage presne toto iste sa stalo aj mne... včera som si to aplikovala... a dneska okrem kremu sem tam aj cira tekutina ako ty píšeš... ako som už čítala tuto, tak je to normálne, že sa to takto vyplavuje z tela 🙂 ... tak dúfam že je to tak 🙂 ... odpíš 🙂

happymarriage
9. sep 2013

@lusib24 ahoj 🙂 áno, je to normálne po aplikácii, ja som sa vtedy veľmi vystrašila, lebo tej vodičky bolo dosť veľa, tak som aj volala lekarovi a sestrička povedala, že je to normálne, že sa vyplavuje mykóza. Potom mi to tieklo ešte tak dva dni (pomenej a potom už aj krém), tak som sa nebála. Ináč, mňa aj to dosť pálilo a svrbelo po aplikácii krému, ale po 24 hod. to prešlo a krém pomohol. Aspoň befarbí ako napr. také tablety macmiror, tie som mala na doliečenie 5x večer a nohavičky všetky žlté, keď to vytekalo. 🙂

lusib24
9. sep 2013

aj ja som sa trošku vystrašila, ale ma potom napadlo že to musí nejako vyjsť z tela von 🙂 ... hej hej vyhoda že nefarbi... ten macmirror som tiež mala ... a to mi stačilo :D heh.. mna nai nepalilo ani nesvrbelo nic... tak hadam bude všetko tak ako ma byt a nas drobcek bude dalej rast ako ma 🙂 ... ty si v kolkatom týždni? 🙂

lusib24
9. sep 2013

@happymarriage aj ja som sa trošku vystrašila, ale ma potom napadlo že to musí nejako vyjsť z tela von emoticon ... hej hej vyhoda že nefarbi... ten macmirror som tiež mala ... a to mi stačilo :D heh.. mna nai nepalilo ani nesvrbelo nic... tak hadam bude všetko tak ako ma byt a nas drobcek bude dalej rast ako ma emoticon ... ty si v kolkatom týždni? emoticon

modrofuzik11
9. sep 2013

teraz pouzivam canesten intimgel. zatial nastastie staci toto. je fajn. ziadne ine kremy... drzim palce.

happymarriage
9. sep 2013

@lusib24 urcite bude vsetko dobre, inac ja som mala tu mykozu, ked boli v lete horucavy, takze asi z toho, inak som este nemala. Ja som teraz zaciatok 32tt a gynazol som mala asi v nejakom 28tt a este pred dvomi tyzdnami ten macmiror akoze na doliecenie. Ono je to lepsie poliecit, ako nechat tak. 🙂

lusib24
9. sep 2013

@happymarriage no ja som teraz 20-21 tyzden 🙂 ... a musi byt vsetko ok urcite ... 🙂 vsetky sona aj vysledky su v poriaku tak verim tomu ze je vsetko tak ako ma byt a je to dobre 🙂))

semancikova
27. jan 2014

Dnes si mam dat ten krem do posvy dufam ze to neuskodi babetku.viete mi poradit.

tiska1
27. jún 2014

prosim vas,vedel bi mi niekto poradit?-- doktorka mi predpisala prave ginazol a ja som trosku zmetena, nemam s timto kremom ziadne skusenosti s inimi cipkami ano. a ja si niesom celkom ista ako ho mam vlastne uzivat.pitala som sa sestricki na ake dlhe obdobie je to uzivanie a ona ze je to jednorazovka ale ze tak asi 6 dni a ze si mam precitat v letaku,, a tuna zistujem ze to treba aplikovat raz a lieci to niekolko dni,,,,-dobre som vicitala? ja som totiz bola v tom ze to budem uzivat postupne a to teda po tu dobu 6 dni-ale to je asi blbost nie? kedze je to jednorazovka... dakujem vierka

trgypadl
27. jún 2014

Mas k tomu pribalene aplikatory?

tiska1
28. jún 2014

v krabicke je jeden naplneni aplikator

trgypadl
28. jún 2014

ja som mala gynazol v ktorom bolo 5 aplikatorov, cize aplikovany 5 dni....kolko gramovy je ??

tiska1
28. jún 2014

5 GRAMOV KREMU V JEDNODAVKOVOM APLIKATORE, som z toho mimo asik pockam do pondelka a zavolam sestricke hmm

tiska1
28. jún 2014

kolko gramovi aplikator ste mala?

huncut
28. jún 2014

@tiska1 no ja som to tiež mala, mne dala lekárka ten krém a potom k tomu ešte čípky...to som si večer mala dať krém, celú dávku a potom 5 dní po sebe ešte tie čípky tiež na noc dávať...pokiaľ máš len jeden aplikátor, máš si ho dať naraz

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
123anka123
28. jan 2015

Čaute mávala som veľké problémy s mykózami až kým mi doktorka nepredpísala gynazol stačila jedna aplikácia a bolo po problémoch. Behom hodinky mi úplne ustúpilo svrbenie a nič zo mňa nevytekalo . Odporúčam jedine Gynazol 🙂

zuzana075
15. feb 2015

Ja som brala v decembri antibiotika, myslim, ze Augmentin, ktory mi sice zabral, ale po dobrati som dostala mykozu. Strasne ma to svrbelo, tak som sla k doktorke a predpisala mi Gynazol. Najlepsie je, ze si to staci len raz aplikovat a doktorka povedala, ze to ucinkuje az 5 dni. Super, ze po aplikacii som uz nemusela mysliet na to, ze kedy treba davat dalsiu tabletku do posvy (ako pri Canestene) a hlavne mi rychlo zabral, takze to palenie ma do druheho dna preslo.... Viem, ze pokial ma este chyti mykoza, tak si dam predpisat Gynazol....

pepa2
25. feb 2015

Caute baby, ja som mala problémy s mykozou uz pocas tehotenstva a vtedy mi doktor predpísal candibene. na začiatku trochu zabral ale po dvoch týždnoch sa mi mykoza vratila. Zase mi dal Candibene. po tehotenstve sa mi nonstop vracala mykoza, potom som zmenila gynekologa a moj nový mi predpísal Gynazol. No nedám nańho dopustiť. Bola som bez mykózy vyše roka, nedávno som mala mykózu po antibiotikách a to som si už Gynazol pýtala sama 🙂 vobec nevyteká, len po aplikácii malé množstvo, mne zabral do pár hodín a najlepšie na Gynazole je, že stačí aplikovať raz a mám pokoj, nemusím aplikovať každý den ako pri iných liekoch a ja ešte mi lekár poradil, že trošku krému čo zostane v aplikátore si mám natrieť na vonkajšie rodidlá aby svrbenie prešlo čo najskor 🙂 Gynazol vrelo odporúčam

huncuuuuutka
10. mar 2015

Ahojte, ja mám s mykózami problém od detstva, môj doktor mi nevedel vysvetliť prečo to tak je, povedal mi, že niektoré ženy to majú raz za život, v tehotenstve a niektoré sú chronické mykotičky. Vyskúšala som už veľa prípravkov, cez Candibene, Canesten, Fluomizin až po Flukonazol a iné, ale ani jedna liečba mi nepomohla tak ako Gynazol, páčilo sa mi na tom asi najviac to úžívanie, že jednorázová aplikácia 🙂, nechcela som tomu veriť, až kým som to nevyskúšala na vlastnej koži. Raz som si to jednoducho aplikovala a bolo, ťažkosti ustúpili už na druhý deň. Nehovorím, že odvtedy som nemala mykózu, ale viem, že sa vždy môžem spoľahnúť na Gynazol a nemusím si dávať do pošvy krémy, tablety niekoľkokrát za deň viac dní. To oceňujem asi najviac!!! Ak mám mykózu, tak ani neviem, že ju mám. Gynazol je fakt dobrý prípravok.

kraaaaaskaaaaa
10. mar 2015

Čauko, ja som sa prvýkrát s mykozou stretla v tehotenstve a nič príjemné to teda nebolo, hnusné svrbenie a neustále špinavé spodné prádlo. V tehotenstve, aspoň v prvom trimestri som nechcela brať žiadnu chémiu, ale bolo to niečo príšerné, lekár mi odporučil tiež Gynazol, že sa nemusím báť o dieťa, že mu určite neublíži, ale viete si predstaviť, že ako budúca mamička som sa veľmi bála, tak som ho použila až v druhom trimestri a zabral, svrbenie, pálenie bolo hneď preč, čo som teda najviac ocenila! Lekár mi ho zaviedol na ambulancii, iba raz a nemusela som sa nejak dlhšie liečiť tabletkami alebo kadečím iným. Odvtedy som nemala takéto ťažkosťi, ale viem, že mykozy sa zvyknú vracať, ak áno, tak opäť siahnem po Gynazole a vyriešené.

esta333
12. mar 2015

čaute,hovoríte mi z duše...tá 1 jednorázová aplikácia je super...pred tým mi lekár písal candibene....každý večer ten hnusný aplikátor, mne to príde nehygienické...vyteká to, v kuse chodiť s intímkou, otravovalo ma to...s Gynazolom paráda...už na druhý deň prestalo svrbenie a pálenie, síce po aplikácii trochu toho krému vytieklo no už na druhý deň som nevedela, že mám mykózu....konečne niekoho napadlo myslieť aj na pohodlie nás žien 😉

viva13
31. máj 2015

Prosím poradíte mi niekto? Mne gynazol predpísal tiež gyn. mala som vodový výtok a žlé aplikovala som si ho a dnes je tom 4 den a stále mi vyteka voda už menej a toho žltého je viac, čítam že vyteka tak 3 dni, je to normálne že mám 4den čístí sa to? alebo to nezabralo? vdaka
@happymarriage
@lusib24
@esta333
@kraaaaaskaaaaa
@huncuuuuutka
@pepa2
@zuzana075

happymarriage
31. máj 2015

@viva13 urcite sa to len cisti, mohla si mat silnejsiu mykozu. V tehu mame aj v dosledku hormon. zmien viac vytoku, tak mozno je to i tym, ze sa len spustil vytok. Gynazol je dost silny, podla mna zabral. Ale ak sa ti to nezda, skoc pre istotuku gyn., nech spravi kultivaciu, ale pockala by som den, dva este. Mozno ti da este niecona doliecenie. Ja som tak potomdostala este macmiror tablety. Drzim palce 🙂

viva13
31. máj 2015

@happymarriage dakujem za odpoved, dočítala som sa že ten výtok môže mať nasvedomí aj tvrdnutie brucha dva dni som mala s bruchom pokoj no dalšie dva dni začalo znova tvrdnuť ako kamen a to navečer a počas noci. Kultivaciu mám až o mesiac neviem či mi ju spraví skorej...
ja som macmiror dostala pred gynazolom zmiernilo ale nepomohlo, som zufala asi zajtra skočím do lekárne pre niečo, čo povieš, gynazol som si aplikovala 27.5 vytok mám menší no žlté ostalo

happymarriage
1. jún 2015

@viva13 kultivaciu by ti mal spravit, ked povies, ze ten vytok sa ti nepozdava, pripadne povedz, ze ta i svrbi, v tehu musia byt zvlast opatrni. Ja som mala pocas prveho tehu aj mimo mykozy zvyseny vytok a velakrat do zlta, tiez aj teraz som v 30 tt a mam vytok, nie stale, ale raz za den vyjde a nie malo, myslim, ze je to hormonmi. Ak nepocitujes svrbenie, opuch a zacervenanie, tak by som si po gynazole nic nedavala, skus si nasadit probiotika - swiss laktobacily su dobre a mozu sa i v tehu a obmedz sladke, mucne jedla a kavu a zarad viac probio jogurtov. Ja som pred dvomi tyzdnami zacala pocitovat mykozu, mna to i svrbelo - zvonka som pouzila troska canesten krem, dnu som sa bala a zaradila som probiotika, obmedzila sladkosti a uz po troch dnoch lepsie. Mykoza ma suvis aj so stavom nasho travenia a v teho sme nachylnejsie na kvasinky.

viva13
1. jún 2015

@happymarriage dnes som si dala probiofix dnes je 5den a mne to stale vyteka tak som mimo ci je tam toho rolko vela...jogurty nemoze mliecne vyrobky celkovo si myslim,ze to mam z toho ze nejem ich...sladkosti som jedla v poslednej dobe vela a kavu musim lebo by som stale spala...bola somdnes u gyn ale nevedela som,ze robi az poobede a to som sa tam uz nemala ako dostat poobede,citala som,ze suvis s vodovym vytokom ma aj to tvrdnutie brucha nevies?ja uz s mykozou bojujem vyssemesiaca aj tvednutie mam odvtedy a v noci ako skalu mam brucho

happymarriage
1. jún 2015

@viva13 to tvrdnutie - o tom nic netusim, ale logicky to moze byt, vsak tvrdnutie je ako kontrakcia, pricom pri kontrakcii sa skracuje krcok, tak mozno sa pri tom i viac hlienu uvolnuje. Uzivas magnezium? To je dobre proti tvrdnutiu. A samozrejme menej sa fyzicky namahat.

viva13
2. jún 2015

@happymarriage ano beriem magnezium 3x500 mám kludový režím no v noci mám brucho ako kamen 2 dni z gynazolu bolo dobre aj cez den aj v noci

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre