• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Gynazol-vaginálny krém. Nebrali ste?

15. júna 2016 
Dobrý deň chcem sa spýtať mne predpísal včera doktor gynazol som začala krvácať a ešte deň nato išli kúsky zaschnutej krvi, krv bola červená asi pol deci, deci, v nemocnici skontrolovali a liek predpísal doktor teda ako čítam asi aj kvôli tvrdnutiu bruchu ktoré som mala večer pred tým krvácaním, v nemocnici som dostala injekciu a mam brat magnézium tak som sa chcela popytat či niektorá ste mali gynozal aj po krvácaní ďakujem B.
12. mar 2016 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Liek som dostala od obvodného doktora ktorému som išla hneď piatok, štvrtok sa mi to ráno stalo a mala som na kontrolu do 3 dní ďakujem za odpoveď
12. mar 2016 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@junjunior gynazol je liek na mykózy. tam to mám odskúšané. 1-2 krát ročne to schytám. vraj sa to môže aj počas tehotenstva, no toto Ti neviem na 100%. mne zaberá rýchlo a hlavne to raz aplikujem a pokoj. Naposledy mi predpísal 2 balenia, no stačilo jedno.
13. jún 2016 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som tiez dostala pri poslednej mykoze Gynazol a musim povedat, ze konecne nieco, co rychlo zaberie a navyse je to komfortne... Predtym mi gynekolog daval tabletky na vkladanie do posvy, zaberalo to pomalsie a navyse ma to otravovalo kazdy vecer si tam davat tabletky. Gynazol staci zaviest raz a vraj ucinkuje az 5 dni, akurat sa o to uz nemusim starat, krem sa sam postupne uvolnuje. Ak este niekedy dostanem to neprijemne svrbenie, tak si budem pytat urcite Gynazol....
15. jún 2016 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok