Gynazol-vaginálny krém. Nebrali ste?

lubkaaa
27. okt 2007

prosím Vás pekne, "nebrali ste" v poslednom čase niekto gynazol vaginálny krém???? chcem sa len opýtať, keď ráno vyteká-ide len biely hustejší alebo aj priezračná tekutina riedka ako moč (voda)????? prosím, odpíšte mi ak ste ho niekto v poslednej dobe použili alebo aj dávnejšie ak sa niekto pamätáte, lebo neviem či mi vyteká len krém alebo aj plodová voda..

ďakujem

junjunior
12. mar 2016

Dobrý deň chcem sa spýtať mne predpísal včera doktor gynazol som začala krvácať a ešte deň nato išli kúsky zaschnutej krvi, krv bola červená asi pol deci, deci, v nemocnici skontrolovali a liek predpísal doktor teda ako čítam asi aj kvôli tvrdnutiu bruchu ktoré som mala večer pred tým krvácaním, v nemocnici som dostala injekciu a mam brat magnézium tak som sa chcela popytat či niektorá ste mali gynozal aj po krvácaní ďakujem B.

junjunior
12. mar 2016

Liek som dostala od obvodného doktora ktorému som išla hneď piatok, štvrtok sa mi to ráno stalo a mala som na kontrolu do 3 dní ďakujem za odpoveď

tamarka42
13. jún 2016

@junjunior gynazol je liek na mykózy. tam to mám odskúšané. 1-2 krát ročne to schytám. vraj sa to môže aj počas tehotenstva, no toto Ti neviem na 100%. mne zaberá rýchlo a hlavne to raz aplikujem a pokoj. Naposledy mi predpísal 2 balenia, no stačilo jedno.

martinaxy1
15. jún 2016

Ja som tiez dostala pri poslednej mykoze Gynazol a musim povedat, ze konecne nieco, co rychlo zaberie a navyse je to komfortne... Predtym mi gynekolog daval tabletky na vkladanie do posvy, zaberalo to pomalsie a navyse ma to otravovalo kazdy vecer si tam davat tabletky. Gynazol staci zaviest raz a vraj ucinkuje az 5 dni, akurat sa o to uz nemusim starat, krem sa sam postupne uvolnuje. Ak este niekedy dostanem to neprijemne svrbenie, tak si budem pytat urcite Gynazol....

apip42
27. máj 2019

@tamarka42
@martinaxy1 baby netiekla z vas viac dni po pouziti Gynazolu voda? Ja som uz treti den po aplikacii a stale zo mna vyteka ako keby voda,, neviem ci je to ok

apip42
28. máj 2019

@viva13 ahoj, prosim ta ak si este pamatas ako to dopadlo s tym gynazolom? Lebo tiez som dnes 4ty den po aplikacii a stale zo mna voda tecie😩 uz sa bojim aby to nebola plodovka

viva13
28. máj 2019

@apip42 čistenie prešlo mi to potom

apip42
28. máj 2019

@viva13 a tiez ti to trvalo az 4 dni ta “voda”? Dakujem

janina82
30. jan 2021

@apip42 ahoj viem že to už je dávno ale prestala tá voda z teba potom tiecť ? Bol to len výtok či nebodaj plodová voda? Lebo tiež akurát prežívam to iste ..

apip42
30. jan 2021

@janina82 ahoj, ano prestala.. bol to len vytok resp.z toho kremu ako sa to vsetko vyplavovalo😉

tkacovakatka
18. máj 2023

Dievcata mam gynazoo koli mykoze lekar mi predpisal dva avsak jeden som si aplikovala a neviete kedy mam aplikovat ten druhy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre