Gynazol-vaginálny krém. Nebrali ste?

lubkaaa
27. okt 2007

prosím Vás pekne, "nebrali ste" v poslednom čase niekto gynazol vaginálny krém???? chcem sa len opýtať, keď ráno vyteká-ide len biely hustejší alebo aj priezračná tekutina riedka ako moč (voda)????? prosím, odpíšte mi ak ste ho niekto v poslednej dobe použili alebo aj dávnejšie ak sa niekto pamätáte, lebo neviem či mi vyteká len krém alebo aj plodová voda..

ďakujem

janette
27. okt 2007

ahoj lubka, tak ako???? Bol to krem, alebo zacinas rodit.....

lubkaaa
autor
28. okt 2007

ešte sme dve v jednom tele 🙂 😉

ikke
17. feb 2009

poleva • 23. jún 2008 o 16:21
dnes mám u kartu u nového lekára, po kontroli mi predpísal gynazol
ja však nemám ani pálenie a ani bolesti.akurát mám pred ovu
môžme mať pohlavný styk ? v letáku nič nepíšu
dakujem

poleva • 24. jún 2008 o 11:11
nikto nepozná ?

ajdika • 2d • 5. nov 2008 o 21:51
Poleva, asi uz máš dávno po aplikácii, ale ak by nabudúce: najlepsie je davkovať takto: 1/3 krému pre partnera, 1/3 Tebe dovnútra pošvy a 1/3 okolie pošvy. Sex máš pri tom len odporučený : ako povedal môj lekár, je to ešte lepšie, pretože sa tým rozotrie krém po celom vnútri (ale bez kondómu). Krém sa aplikuje jednorazovo, je vodoodolný, takže pohodka 🙂
Mne zabral zo všetkých najlepšie a odvtedy som nemala žiadny problém.

poleva • 10. nov 2008 o 18:56
no aj mne zabral, uz som niekolko mesiacov ok az na to ze som mala anginu a som dostala mykozu ale uz je prec

ikke
17. feb 2009

tina610 • Dnes o 12:24
Ahojte!
nemate prosim Vas niektora skusenost s touto mastou? Neaplikovali ste si ju pocas tehotenstva? Ide o jednorazovy pripravok na bakteriu Candida Albicans, aplikatorom sa vstrekne do posvy.... Zabralo Vam to a neublizilo dietatku? /na pribalovom letaku je totiz uvedene, ze v tehu len pod dohladom lekara/.

adulocka
17. feb 2009

ahijte baby.Ja som mala tiež predpísaný Gynazol kôli mykózam,hneď mi zabral,ale po troch týždňoch sa mi mykóza vrátila.Záleží aj od zdrav.stavu pacientky,pretože mykóza sa môže objaviť ras za celé tehu,alebo s ňou bojujete celé tehotenstvo.Preto aj ten Gynazol niekomu zaberie a niekomu musia potom predpísať niečo iné.

poleva
17. feb 2009

mne pomohol candibene a cipky gynaflor-ale dost sa za nich doplaca

cula
26. feb 2009

Ahojte baby.Mne doky pred mesiacom predpisal Gynazol.Po pouziti som stale tiekla lebo ta mykoza sa vyplavovala.Ale najhorsie bolo ze po2 tyzdnoch sa mi to zase vratilo.Vcera som musela ist k dokymi zase.Predpisal mi zase Gynazol a vravel ze niektorym zenam nezaberaju ani lieky.Vravel ze ked nezaberie ani teraz tak vyskusame nieco ine.Tak dufam ze zaberie.Hlavne aby bola malinka v poriadku.

janush
9. feb 2011

Mne tiez doky predpisal gynazol, lebo mam miernu mykozu.... ale trosku mam strach, ci to babu predsa len neuskodi... zatial vaham,...

jamien
29. máj 2012

@janush ..ahoj Janush - ty si ten gynazol nakoniec vzala? mne to lekar predpisal a som v prvom trimestri.. tak sa bojim, ci to mam vziat.. je to nase prve babätko.. som len v tretom tyzdni... a pocula som, "ze vraj" niektory lekari v prvom trimestri taketo veci neliecia.. az neskor.. mozno, aby sa neuskodilo.. som mozno prehnane uzkostliva, ale bojim sa to vziat..

janush
29. máj 2012

@jamien aha uz som trosku v obraze 😉 myslim, ze som ho nakoniec nevzala...

mimushiatko
19. jún 2013

radšej to liečte a nečitajte si letačiky na kazdom kazdom letačiku je napisane ze je tam mozne riziko lebo si potrebuju kryť chrbat ... ale radšej liečiť ako neliečiť lebo potom to moze byt ešte horšie aj pre teba aj pre babo 🙂)

tanicka844
12. júl 2013

Ahojte chcem sa opytat, vcera som si dala Gynazol vaginalny krem, lekar mi ho vcera predpisal na kvasinky, som v 4.mesiaci tehotenstva vravel, ze babetku to neuskodi, a dnes zo mna celý den krem vyteka viete mi poradit ci je to v poriadku a po kolkich dnoch to zaberie??? Pretoze dnes ziadnu ulavu necitim.
Dakujem pekne.

nikusssik
12. júl 2013

@tanicka844 mne pekne zabral a vytekať môže, je to v poriadku...myslím, že to trvalo 3 dni približne, ale nemusíš sa obávať..mne sa zdá, že všetky vaginálne krémy a čípky vytekajú...tiež som ho brala v tehotenstve

3kolka
12. júl 2013

@tanicka844 ahoj,ja som to brala cca v 20tt(nedávno 🙂 ) je to v poho,nemusíš sa báť,mňa to do 3dní prešlo a už sa to nevrátilo 🙂 dala si si ho večer???vraj je to vtedy najlepšie...ale pamatám si ešte čerstvo na to vytekanie,bolo to nepríjemné ☹

anda2
12. júl 2013

mne ho predpísal v 5.mesiaci tehotenstva, a výtok zmizol, vytekal vonka približne 3 dni, inak som nič necítila

tanicka844
12. júl 2013

@nikusssik Jeeej dakujem len nech uz to zaberie je to dost neprijemne to svrbenie a dufam, ze babo bude v poriadku. Čakáme nase prve po dvoch rokoch snaženia tak hadam bude vsetko oki.

tanicka844
12. júl 2013

@3kolka ano, hej vecer ako som isla spat cez noc nic nevytieklo az dnes rano ako som sa zobudila. A dakujem za odpoved.

123zuzana
12. júl 2013

@tanicka844 ahoj vsetky vaginalne tabletky cipky a kremy sa davaju na vecer aby ucinkovali a pocas dna z tela vytekaju je to uplne normalne.. ako uz pisu baby tak vacsina liekov zaberie po 2-3 dnoch ale treba vybrat vsetko na preliecenie tak ako povedal doktor.. 🙂

jankagun
12. júl 2013

@ikke ja som to tiez mala brat v tehotenstve(ani neviem preco mi ho dr.dal),ale riadila soms a podla letaka,takze som ho nepouzivala.potom sla k druhej gynekologicke a ta mi povedala,zeby sa nemal davat v tehotenstve..tak som dobre urobila ze som ho nedavala 🙂

tanicka844
12. júl 2013

@jankagun Mne povedal lekar ze sa nema predpisovat ak je zena este v prvom trimestri, tak neviem radsej som si ho dala ako povedal, pretoze si myslim ze neliečena infekcia je horšie ak by sa dostala do plodovej vody a k babetku. A tebe to naco predpisoval lekar ak si nemala ziadne problemy???

marseillka
12. júl 2013

@tanicka844 ahoj, ja som ho brala v prvy ci druhy mesiac tehotenstva, vlastne len ta jedna aplikacia, mala som strasnu kvasinkovu infekciu. Po aplikacii som si dala vlozku, a asi dva tri dni to tak po troskach vytekalo, obcas aj take hrudky vacsie z toho kremu isli. Ale bol perfektny, do 5 dni mi to krasne zmizlo. jasne, sex nemohol byt 10 dni, aby sa precistilo telo. Odvtedy som to nemala, ten krem bol fakt dobry.

tanicka844
12. júl 2013

@123zuzana Ahoj, ked som nebola tehotna tak som mala sem tam problemy s kvasinkami a davala som si cipky to viem ze vyteka, ale s tymto kremom nemam ziadnu skusenost tak som nevedela ci je to v poriadku ked vyteka a este ked som prvykrat tehotna, som myslela ze som si ho zle dala ale tak dufam, ze to prejde. Dakujem za odpoved.

tanicka844
12. júl 2013

@marseillka Dakujem za odpoved hadam to prejde, to svrbenie je take neprijemne. Ale vydrzim to.

jankagun
12. júl 2013

@tanicka844 no to vobec netusim naco mi to predpisoval.a ja blba "prvorodicka" som sa ho ani potom nespytala.ja mam svoju gynekologicku,ale ked som bola prvy krat tehu tak som mala rizikove a tak ma "preradila" k rizik.gynekologovi do BB,a ten mi to predpisal hned v prvy den ako som u neho bola-a to som nemala ziadne problemy,ci svrbenie alebo nieco take.proste nic..a tak som si to vyzdvihla v lekarni a precitala si v letaku,ze vobec na co sa to pouziva a som skoro odpadla :D ..takze preto som to nebrala..susede to tiez predpisali,ale tak ona mala mykozu ci co to,ale v lekarni jej zase povedali ze exist.aj ine masti na to,tak si vzala nejaku inu...a mas pravdu s tou infekciu,radsej sa preliecit ako by sa mala dostat k babu..len ci sa ja ten krem nedostane k babu,to netusim..

marseillka
12. júl 2013

@tanicka844 no mna ked lekar vysetroval, tak sa ma pytal, ze ci ma to stipe a svrbi, mna vobec, len ten vytok som mala taky iny nez mavam obvykle. das si vlozku, potom intimku a prejde to rychlo.

tanicka844
12. júl 2013

@marseillka Ahha ja zasa vytok nie ale len to svrbenie, tak musim vyckat a bude dobre. 🙂 dakujem

tanicka844
12. júl 2013

@jankagun No lekar ma utvrdzoval, ze na babetko to nema ziadny vplyv tak hadam by mi nieco nepredpisal ak by to malo uskodit babu. Ze ten krem sa aplikuje hlboko do pošvy a tam ten krem prilne na sliznicu a lieci po dobu 5 az 6 dni. Tak hadam bude vsetko oki a kvasiniek sa zbavym. a dakujem.

marseillka
12. júl 2013

@tanicka844 kazdej sa to asi inak prejavuje 🙂 ja som to brala medzi 2 a 3tt 🙂 a tiez povedal, ze cim skor sa to prelieci tym lepsie hlavne koli babatku🙂 ak by si mala nejake vedlajsie ucinky-napr by sa to zhorsilo, alebo ti nebolo nejak ok...tak zavolaj gyndosovi, mne tak tiez povedal. Nebyva to skoro vobec, ale ze ak by nieco extra-tak treba volat pre istotu. Ale vsetko je krasne napisane v tom pribalovom letaciku, si prestuduj a budes kludna 🙂 skore uzdravenie

tanicka844
12. júl 2013

@marseillka No ved ja som sla k lekarovy hned ako som pocitila slabe svrbenie takze hadam sa to prelieci a bude dobre. Ak sa to samozrejme zhorsi alebo nieco tak zavolam to je jasne. 🙂

jankagun
12. júl 2013

@tanicka844 tak dufam,ze Ti pomoze 😉 a vsetko bude OK .aa nemas za co dakovat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre