Herpes genitalis v tehotenstve. Aké sú riziká pre dieťa?

evaaaa
19. apr 2009

Ahojte.Ak má niekto skúsenosť s touto hnusobou v tehotenstve, napíšte mi prosím. Blíži sa mi termín pôrodu a bojím sa že sa mi objaví. Počas tehu som ho mala 2x. Okrem toho ma trápi celý ten čas, či nedošlo k poškodeniu mimina. Tak ak ste niekto na tom ako ja, alebo ste s touto chorobou porodili prosím napíšte aspoň na povzbudenie, že v tom nie som sama.

zuzica4
16. okt 2015

@michi200 podobne

baaambulka17
8. dec 2015

Ja som ho mala dva krát hneď na začiatku doktorka povedala ze to je oslabenou imunitou a že sa nemám báť bábätku to neublíži s keby sa vyskytne pred pôrodom tak cisárskym rezom mne to zmyzlo asi v 15tt som bola a dúfam že sa neobjaví už

miskakolacikova
7. aug 2016

Ahojte dievcata, viete my niektora poradit? Vag.herpesmavam asi 2 roky. U mna je to pravidel ost, skoro kazdy mesiac. Na imunologii som
Bola a to je v poriadku. Neviem si s nim poradit. Brala som famcyklovir, valacyklovir, isoprinosine. Teraz som
V 7 tt tak som musela hned ako som otehotnela vsetko vysadit. Mate niektora skusenosti s herpesom v 1 trimestri? Ako to mozem liecit? Gyn mi povedal ze to je vec imunologa, kt ma liecil. Ten povedal, ze nic v tehotenstve...

miskakolacikova
7. aug 2016

@evaaaa aho mozem
Sa ta spytat ako si nakoniec dopadla s tym porodom a herpesom? Tiez ma trapi v tehotenstve☹

miskakolacikova
7. aug 2016

@baaambulka17 ahoj
Mozem sa ta spytat ako si rodila teda a ci herpes narobil nejaku satapatu babatku, nebodaj?

belusa
2. aug 2021

@pampuskovesrdce ahoj, neviem či sem ešte chodíš ale môžem poslať ss?

belusa
3. aug 2021

@pampuskovesrdce ahoj, ako si dopadla? Môžem poslať súkromnú správu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre