Hnedý výtok v štvrtom mesiaci tehu. Máte skúsenosti?

mrskalesana
6. nov 2008

Ahojte, som tu nova, tak dufam, ze moju prvu temu zakladam spravne 🙂 . Vcera som mala hnedy vytok, som v 14tt, beriem stale utrogestan, ale uz iba dnes. Neviem co ma zasa hneva ten vytok, som z toho na nervy. Zo zaciatku som mala problemy, preto beriem utrogestan, ale preco zasa ten vytok ☹ . Mate niektora skusensti? Poradnu mam v pondelok, neviem ci to dovtedy vydrzim, fakt sa bojim. Naposledy miminku bilo srdiecko a bolo vsetko okey, ale teraz uz mesiac neviem co sa s nim deje a este do toho toto ☹.

jankapo
6. nov 2008

mrskalesana...asi ti napisem to co vacsina bab...ist k lekarovi...nic ta neupokoji tak ako potvrdenie od lekara, ze srdiecko krasne bije, babatko si pekne plave a nic mu nechyba... 🙂 Necakala by som ani do pondelka... 😕
Verim, ze to bude ok, daj urcite vediet...

munu
6. nov 2008

no urcite necakaj do pondelka... bola by si blazon, keby si cakala...
nehovorim, ze je to nieco strasne, nelakaj sa, ale urcite to nieje ani nic dobre si myslim... utekaj k dokymu

munu
6. nov 2008

mozno sa ti skracuje krcok maternice... to ma teraz napadlo, neviem vazne co to moze byt

pensadorcallisto
6. nov 2008

Jasne, necakaj do pondelka, ale radsej chod uz dnes... Je hrozne prezit co i len par hodin v neistote, nie to este par dni....

mrskalesana
autor
6. nov 2008

Ja som nato vcelku aj zvyknutá, s výtokmi som mala problémy aj pred tehu aj počas neho ☹ . Doktor o tom vie, dal mi aj lieky, no tie už prestanem užívať, keďže sú len do konca prvého trimestra.

martinka17
6. nov 2008

mrska
ja som tiež špinila v 25tt...utekala som okamžite na pohotovosť, bolo to v sobotu..a ešte ma lekár pochválil. Že to síce nič nie je...ale že jediné správe riešenie pre mňa aj pre bábo je ísť k lekárovi - radšej nech ťa pozrú..hlavne psychycky to pomôže. A potom na následných vyšetreniach mi to isté povedali ešte ďalší traja lekári...ak niečo je iné, ako zvyklo, treba ísť k lekárovi.

zajo510
6. nov 2008

ahojky a nemilovali ste sa s mužom alebo nejak inak si nenamáhala maternicu (kojenie napr.)?

petruci6
6. nov 2008

chod k dr, mi ti nepomozeme a ty sa ukludnis
😉

mrskalesana
autor
6. nov 2008

Zajo nie nemilovali, to už máme zakázané od začiatku tehu, lebo vtedy mi to spúšťalo. Dnes mu budem volať, aby som sa presne objednala na poradňu a hneď sa ho opýtam, či mám prísť alebo stačí v pondelok.

katka83
6. nov 2008

no zavolaj a uvidis co ti povie, ja som mala uz aj take obdobie ze som chodila lekarke kazdy tyzden s niecim uz sa mi doktorka smiala ze to tam mam akosi rada 🙂 , ale nastastie to nikdy nebolo nic vazne. a potom mi povedala ze dobre ze som prisla, radsej 100 zbytocne ako raz neskoro. tak drzim palce 😉

mrskalesana
autor
6. nov 2008

Katka ty si mi nejaká známa... Myslím na fotke 🙂.

Ja to zasa nechcem preháňať, potom sa mooooc vystresujem a to nie je dobre.

dufka
6. nov 2008

mrskalesana:
Urcite chod na gyn. !
Ja som mala zo zaciatku vcestnu placentu a hematom v maternici, preto ma Dr. upozornoval na to, ze ked zbadam len naznak hnedkaveho vytoku, tak mam okamzite prist !!! Nastastie som ho nemala a placenta sa dvihla nahor a hematom zmizol. Nechcem Ta tym vystrasit ani Ti tym povedat, ze mas rovnaky problem, len Ta upozornit, ze v tehu netreba brat svoj zdravotny stav na lahku vahu a netreba nic podcenovat !!!

katka83
6. nov 2008

mrska mne sa zasa zda povedomi tvoj nick, chodim obcas aj na lady a myslim ze tam je tiez taky nick, nechodis tam nahodou? 🙂

mrskalesana
autor
6. nov 2008

Jasné na Lady chodím 🙂). Takže odťial ťa môžem poznať 🙂. Ale mne si povedomá aj fotkou, aj Tvoj priateľ. Nevolá sa "náhodou" Peter?

katka83
6. nov 2008

No mozno odtial 🙂 , aj ked podla fotky asi nie lebo tam som fotku nikdy nedavala. A "nahodou" sa presne tak vola 😉

mrskalesana
autor
6. nov 2008

No tak ste to Vy 🙂, ale moc to tu rozoberať nebudeme 😀, nech zostaneme inkognito 🙂).

Gratulujem k tehu a držím palce, aby chlapček bol zdravý, teda ak to doktori medzičasom nezmenili na dievčatko 🙂.

Ja som zo začiatku bola presne ako ty, najradšej by som k doktorovi išla každý týždeň, ale ja som sa radšej vypísala na Lady, tam už niektorým leziem na city, ale vždy to nejak prehrmelo a k doktorovi chodím poctivo len na poradňu 🙂).

katka83
6. nov 2008

Ja aj tak neviem kto si ty, tak ty zostanes inkognito aj pre mna 😀 Dakujem, nie zatial nezmenili uz mi dvaja doktori povedali ze to bude chlapec, a teraz v nedelu idem na 3D ultrazvuk, tak uvidim 🙂
aj ja gratulujem k tehu, a drzim prsty 😉

simona55
7. nov 2008

cav .markalesana fu ake dlhe meno 😝 🙂 nerobsi stim starost aja som mala to iste alrkarka mi povedala ze vraj sa chistali dvojicki ajeden odchadza adruhi sa ma faj na stastie a stoho bol ten vytok u mna a potom sa to vicistilo sa mo a bolo ok potom sa mi placenta od lepovala od maternice aj stoho to bolo ale hlavne neboj sa bude to OK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre