Hrčky na vonkajších pyskoch. Máte s tým skúsenosti?

graziela
15. feb 2008

Ahojte babenky,
pred par dnami som si nahmatala 2 bolestive hrcky na jednom z vonk. pyskov.Su to take akoby hrbolceky, vyrazky cervenej farby, bez mokvania, len je okolite miesto aj opuchnute.
Nejako zvlast mi to nerobi problemy, len ma to dost znepokojuje...o to viac, ze som sa len pred tyzdnom vratila z nemocnice (som v 23tt a pri beznych odberoch mi mimochodom zistili bakteriu faecalis v posve a infekciu moc.ciest, pred 2 dnami som dobrala ATB (ospexin) + vag. cipky Macmiror)
Prosim vas, nemate s tym niektora skusenosti?
Dakujem.

evca35
15. feb 2008

ahoj,
ja som ich tiež mala po viacerých ATB naraz (po missed abort a helicobakter), asi po 10 dňoch zmizli. Mala som aj trocha zväčšené uzliny v rozkroku.

dadulka19
15. feb 2008

graziela,to môžu byť upchaté žliazky.Mala som to pred pár týždňami.Može sa to spraviť aj po nejakej infekcii a pod.Po niekoľkých dňoch to zmizne.

graziela
autor
16. feb 2008

Joj, babenky, dakujem vam, normalne sa mi ulavilo... 🙂
Som sa bala, ze by mi to nebodaj museli rezat alebo co... Ja uz myslim aj na najhorsie, citim sa uz ako nejaky invalid niekedy... pred tehot. som nemala ziadne take problemy ani infekcie, nic....a teraz akoby sa vrece rozsypalo.
Dufam len, ze sami to nebude este viac zvacsovat, v piatok mam ist do poradne, tak sa na to urcite opytam.
Pekny den prajem 🙂

graziela
autor
3. mar 2008

Baby, mali ste pravdu, do 2 tyzdnov to samo preslo, huraaa, o jeden problem menej 🙂

adkapokosova
5. júl 2023

@graziela ahoj moja mám niečo podobné aj ja u lekára som ešte nebola bojím sa som tehotná .... Čo to môže byť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre