Hroziaci MA v 7. týždni

jaja8_9
30. mar 2021

Ahojte, poslednú ms som mala 26.1. Ale viem ze ovulácia prebehla okolo 18.2. Takže dneska by som mala byt cca 7tt. Pred 2 týždňami to podľa utz bol 5tt pekný gestacny vacok aj hcg zodpovedalo 5tt. Dnes som po tých 2 týždňoch prišla na utz s nádejou že bude aj plodik a srdiečko. Zase bol len väčší gestacny vacok so zltkovym vackom a plodovym tercikom žiaľ nič viac. Povedali mi ze je to cca 6tt. Zobrali mi krv na hcg a vo štvrtok sa budú odbery opakovať a podla toho sa rozhodne. Doktorka ma pripravovala na najhoršie, že by sa musel stat jedine zázrak. Tak nič mi neostáva len dúfať. Bol by to 2xMA a detičky žiadne nemáme. Je tam ešte podľa vás šanca? Ráno som trosku zakrvacala, potom nič a pot len ružový výtok a znova nič. Beriem ascorutin.

jaja8_9
autor
3. mar 2022

@petraseligovaplac ja som v deň ďalšej kontroly ( kde mala byť kontrola ci je už to srdiečko alebo co) začala ráno krvácať červenou krvou ale ne letela som na pohotovosť o 2 hod som mala byt u mojej gyn... Ona len skonštatovala ze plodik maličký, zaostáva to o 2 týždne bez srdiečka ze je to asi potrat ale keďže už trošku krvacam tak ma nechá ( bolo to pred veľkou nocou minulý rok) idú sviatky ze kyret dáme po sviatkoch ze nebudeme robiť náhle závery ale šanca takmer nulová... S plačom som išla domov a na druhy deň večer som dostala kŕče do brucha ako kontrakcie a úplne moc som sa rozkrvacala aj so zrazeninami ze som minula aj 2,3 vložky za hodinu ale na pohovost som nechcela ísť lebo by som skončila asi na sále, tak som chcela nechať tomu voľný priebeh ze keď sa zhorsi tak pôjdem.. Trvalo to asi 5 hodín potom to preslo ale krvacala som ešte ale potom už ako silnejšia ms a ráno som išla na kontrolu, povedala som ze co bolo, skontrolovala ma sonom a povedala ze som takmer vyčistená 🙂 co ma potešilo aspoň niečo a pichli mi len metyl na zavinovanie maternice a potom už dobre, akurát moja psychika a srdiečko bolo na tom zle

petraseligovaplac
3. mar 2022

@jaja8_9 fúha tak to je sila mrzí ma to moc čím si si prešla muselo to byť hrozne až mam zimomriavky..
Dúfam ze mňa to nečaka ale radšej na začiatku ako by ma mali stále len naťahovať ze bude ôk a pritom nebude..
Strašne veľa príspevkov som. Čítala ako to tie ženy znášali ci už doma ale aj tak nakoniec šli do nemocnice na do čistenie viem ze každá sme iná ale dúfam ze mňa toto nečaka a modlím sa za to

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre