Hydrops plodu v 17tt?

bambulkaivanka3
28. nov 2018

Ahojte dievčatá, stretli ste sa niektorá s diagnózou hydrops plodu? Ja som v 17tt a na sone mi dr.potvrdil,že maly je celý opuchnutý a naliaty tekutinou, už som bola aj ja odber plodovej vody,ale tri týždne sa čaká na výsledky. Infekčné testy mi vyšli negatívne. Prešli ste si niektorá tým? Dá sa s tou diagnózou donosit zdravé dieťa? Čo robiť ďalej? Som už fakt zúfala, prosím o akékoľvek skusenosti a rady.

bambulkaivanka3
autor
14. dec 2018

Dr. Mi odporučil aspoň pol roka počkať, a až potom sa začať snažiť o bábo, aby sa maternica zahojila. Dúfam,že vydrzim, napriek dvom zlým skúsenostiam stále sa nevzdavam a verím,že do tretice to už musí vyjst

bobricek1979
14. dec 2018

@bambulkaivanka3 vyjde to nevzdávaj sa toto je náhoda bohužiaľ dejú sa také veci
😢

monikamama
14. dec 2018

@bambulkaivanka3 to mi je nesmierne luto. Presne viem co ste prezivali ja cakam na vysledky trisomy testov kvoli downovmu syndromu a ked je pozitivny tak to musim ukoncit.tolko placu uz bolo😢

bambulkaivanka3
autor
14. dec 2018

@bobricek1979 a ty sa ako citiš? Už vieš či budete mať dievčatko alebo chlapčeka?

bobricek1979
14. dec 2018

@bambulkaivanka3 no striedavo oblačno sa cítim a áno bude to dievčatko len mi tvrdne bruško bolia ma kríze fzrt niečo

bambulkaivanka3
autor
14. dec 2018

@monikamama to ma veľmi mrzí :( V akom týždni ste?

monikamama
15. dec 2018

@bambulkaivanka3 teraz v 15tt. O tri dni by som uz mala mat vysledky.tak sa toho bojim.

bambulkaivanka3
autor
15. dec 2018

@monikamama budem držať prsty nech všetko dobre dopadne, a nech máte zdravé bábätko

bambulkaivanka3
autor
15. dec 2018

@bobricek1979 tak len oddychuj, šetrí sa a dávaj na seba a malinkú pozor nech vám splní vás sen

bobricek1979
15. dec 2018

@bambulkaivanka3 ďakujem krásne budem sa snažiť a myslím na teba nech už máš babetko v brušku

bambulkaivanka3
autor
30. jan 2019

@bobricek1979 ahoj, dlhšie som sa neozvala lebo som začala chodiť do práce. Ako sa s maličkou máte?

bobricek1979
30. jan 2019

@bambulkaivanka3 ahoj no ešte sne stále dva v jednom ešte zhruba mesuac by sme mali aj byť dúfam. A ty ako sa máš? Je to lepšie?

bambulkaivanka3
autor
30. jan 2019

@bobricek1979 ja tak všelijako bola som na hematologii aj s manzelom na genetických testoch,ale musíme čakať na výsledky až do apríla, tak sa snažím NATO všetko nemyslieť,ale stále si poplačem. Tak len nech malinka ešte vydrží v brusku,tam jej je najlepšie 🙂

bobricek1979
30. jan 2019

@bambulkaivanka3 ďakujem si zlatá. Vieš ja si myslím že ste obaja oki niekedy je to len náhoda stáva sa to je to kruté viem, ale neboj ani sa nenazdas a budeš mať krásne a zdravé babetko uvidíš

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre