• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Infekcia v ústach v tehotenstve. Môže uškodiť bábätku?

17. novembra 2014 
Ahojte baby, chcem sa opytat, nemate niektora skusenosti s tym, ze ked ste bola tehotna, tak ste mali nahornom dasne infekciu. Vraj je to velmi nebezpecne. Aj take nieco male. ze to moze uskodit babetku. Je to pravda?
21. dec 2006 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadak.
ja som mala tiez infekciu v ustach ale nepocula som o tom, ze by to babu skodilo. Ja som si uvarila harmancekovy caj a to kloktala.
21. dec 2006 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dik snemcurka...zvlastny nick...
ja len kvoli tomu, lebo ked som bola na lieceni s mojim malym , tak tam bola jedna pani, ktora hovorila, ze cele tehotenstvo mala v poriadku, len v 5 alebo 6 mesiaci mala infekciu v ustach a ze preto sa jej maly chlapcek narodil s jednou nohou kratsou. Preto sa pytam, ci to ma nejaky vplyv, ci to moze byt pravda...Pozeram, ze mame rovnaky termin porodu...Ja o dva dni skor...HIHI
21. dec 2006 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, o akú infekciu ide, klasické bývajú afty pri zníženej imunite, to sú červené fľaky v strede s bielym okom, dosť bolestivé. Na to je dobrá propolisová tinktúra a niečo, čím sa podporí imunita. Ale kratšie nohy z toho bábätká takmer naisto nemajú :wink: :wink:
21. dec 2006 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby takze ak sa mi vytvorila taka ako keby mala vyrazka s niecim bielym v ustach je to afta.Tak to sa nemusim bat ze to nejako skodi plodu?..dakujem krasne
17. nov 2014 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok