Je normálna bolesť v podbrušku v 1. mesiaci?

liki205
4. jan 2009

ahojte som tu prvá krát a chcem sa s niekym poradiť. Som v prvom mesiaci a už od včera ma strašne bolí na lavej strane podbruška, Je to normálne?? Normálne celý den ležím a stále to neprestáva..

pepi_petra
1. nov 2010

@dicinka1 ahoj,urob si druhy test z ranneho mocu. 😉 kludne tehu mozes byt aj ked sa test splietol.

soni1
1. nov 2010

Ahojte, ja mám tiež podobný problém. Menzes mešká, ale stále pociťujem bolesti v podbrušku ako na menzes, aj ho mám také nafúknuté. Je to normálne? Ešte som netestovala. Ale žiadne iné príznaky nemám, ani prsia ma nebolia.
Je to možné?

dicinka1
1. nov 2010

@pepi_petra ahoj ..robila som si testik.a.le je negativny..čiže tehulka nie som ☹ nevadí..ideme dalej 😉 nemam byt prečo smutna a sklamana..mám ešte malu dcerku 😉 😵

hribzuzi
8. mar 2011

ahojte , som tu po prvy krat! chcela by som sa poradit... spavam s priatelom uz 4 mes....a mam problemy od kedy s nim spavam..na zaciatku to bola kvasinkova infekcia, a teraz pred nedavnom ma zacalo po sexe pichat v podbrusku.. az niekedy to bola strasna bolest ze ani som vstat nemohla.. pouzivam antikoncepciu.. nemozu to byt neziaduce ucinky z acka?? prosim poradte! diky!!!

martinet
28. apr 2011

Ahojte tehulky,
ja mam na vas taku otazocku a nesmejte sa, lebo som tu prvy raz 😀 Mavali ste este predtym nez ste zistili, ze ste tehotne take bolesti v bruchu ako keby boli predmenstruacne a potom ste zistili ze ste tehotne, teda potom ked vam mrcha dosla alebo nedosla?
Ja este neviem ci som alebo niesom tehotna, lebo je to priskoro zistit, ale par tych priznakov tam uz bolo.
Dakujem.

sonoio
28. apr 2011

@martinet ano,ja som stale cakala prichod menstruacie,a kedze u mna bol vzdy spojeny s takymito bolestami,bola som si ista,ze "uz"..presne na take bolesti som zykla brat paracetamol ,tak to bolo i vtedy,no bolesti sem tam kazdy den prisli opat,ale menzes nikde..tak som nakoniec urobila test,..a vysledok toho vsetkeho za mesiac bude tu. 😵 😎 🙂

martinet
28. apr 2011

@sonoio Tak to ti gratulujem, Hlavne nech je vsetko v poriadku. come stai?
Aspon mas v tom taliansku pekne pocasie 😉
No ja uz cakam druhy den ze uz pride... Ja mam sice este 7 dni asi cas kym pride, ale tie bolesti su tak hnusne narazove, ze obcas si uz aj sadnem aby prestali.

eva1232
24. mar 2013

Chcela by som sa opytat čo to znamena ked pred mesiacom som mala v podbrusku 3 tyzdne bolesti, a potom som dostala menzes riadne ako mam, mala som tyzden klud a zas ma boli v podbrusku a krvacam, pred tym som nekrvacala

smejko22
28. nov 2013

Ahojte 🙂 mám menšie problemy. som v 6tt a neustále mám bolesti v podbrušku dokonca som včera aj silno krvácala . Bola som u lekára ale, že zatiaľ to potrat nevyzerá, pretože krv od bábätka je veľmi ďaleko 🙂, dal mi askorutin aby to prestalo krvácanie. krvácanie prestalo ale strašne silne bolesti v podbrušku priam až na nevydržanie a hlavne večer. Je to normálne ? strašne sa strachujem :( a bojím sa o to moje malinké :( Je to tým, že sa mi rozťahuje maternica alebo mám navštíviť pohotovosť ked sa to neupokojí ??

lensam
14. sep 2014

@celine ja som teraz 3+5 a boli ma na pravej strane bruska. Zo začiatku som to pripisovali cvičeniu bruškom, keď som ešte nevedela, že som tehotná a asi to aj začalo svalovicou, ale ta už po piatich dňoch musí byť dávno preč, ale bolesť na pravej strane neustupuje. A hlavne sa objavuje pri rannom natahovani, ktoré je v podstate ešte počas spánku, takže sa to ťažko ovplyvňuje a zobudí ma tak úplne až bolesť a núti ma zohnut telo do klbko. Beriem duphaston, môže to byť aj z toho?

celine
14. sep 2014

@lensam Bolesti v podbrusku v prvých tyzdnoch mozu byt. Moj príspevok ma uz par rockov 😀, uz si na tu bolest ani velmi nepamatam 😀 Maternica sa roztahuje, upony pobolievaju. Len lekar ti moze na 100% povedat, ci je to normalne. Pamatam si, ze mna pobolievalo v podbrusku pri oboch tehotenstvách, sem-tam aj pichlo. ak si chces byt ale ista co a ako, chod na gyndu. Ja by som urcite isla, radsej trikrát zbytocne, ako raz neskoro. A duphaston som ja neuzivala, tak ti neviem povedat, ci to moze sposobit.

lensam
14. sep 2014

@celine ďakujem za odpoveď. lekárovi sa určite chystám čo najskôr.

semancikova
14. nov 2015

Ahojte babenky som v 1.mesiaci a chcem sa opytat da sa vyvolat menstruacia?

katrin21
14. nov 2015

@semancikova nie.... neda....

semancikova
14. nov 2015

@katrin21 mozem ti napisat sukromnu spravu?

katrin21
14. nov 2015
emily0412
25. dec 2015

Ahojky. Pocas ovulacie som mala nechraneny sex. Asi 5 dni potom som mala v podbrusku tahavy a steklivy pocit. Nikdy predtym som to nemala a ked som si to dala do googla vyhodilo mi ze to moze byt uhniezdovanie.. tak sa chcem opytat ci to tiez niektora z vas takto mala a plus boleli a bolia ma prsia cely den. A stale mam v podbrusku obcas taky pocit no proste divny. Urcite si to nenahovaram snazili sme sa prvykrat a nechcem byt stoj co stoj tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre