Je tu niektorá tehotná s myomom na maternici?

sonicka07
6. okt 2007

Ahojte.Rada by som vedela,ci je tu niektora tehotna s myomom. Minuly rok som potratila v 17 tyzdni a potom mi zistili myom na maternici,ktory pravdepodobne zapricinil potrat. myom je 4cm velky,aj ked od juna uz mohol podrast. najskor som mala podstupit operaciu,ale teraz gynekologicka zmenila nazor,vraj by to bolo riskantne,nemusela by som potom mat vobec deti. vraj mam co naskor otehotniet a ostat na rizikovom. lenze my zijeme v zahranici,platime hypoteku, marodku tu neplatia,proste je to problem. a takztiez sa bojim dalsieho potratu. ma tu niektora z vas podobny problem? asi dost zavisi aj od typu myomu. ten moj je akoby prilepeny na maternici. nesposobuje mi ziadne problemy,akurat chodim casto na zachod,asi mi tlaci na mechur. vdaka za kazdu odpoved.

trish22
14. nov 2014

@eevveelliinn mne sa ten myom zvacsil tak ze vlastne celu zadnu stranu maternice mam zhrubnutu. Pocas tehu mi to nerobilo problemy a ani sme tk nesledovali. Rodit budem cisarskym. Dufam ze bude vsetko o.k.

kacurik1503
28. jan 2015

Ahojte, mám na maternici opakovaný myom ktorý sa mi zase spravil po troch rokoch od poslednej operácie. Pred rokom a pol mi odumrel plod v 18tt a pri ultrazvuku my našli zase myom. Chcela by som zas otehotnieť a vôbec sa nám to nedarí. Dúfam že ten myom nieje problémom zase otehotnieť...Dík za info...

miamius93
10. sep 2017

Ahojte , ja mam myom na maternici mal 5cm ,ostalasom tehotna teraz som momentalne v 14tt,myom narastol samozrejme ale nebrani babu rast ani nic , chodim kazde 2tyzdne k doktorovy ns vysetrenie som cele tehu doma na rizikovom na pn ,mavam.bolesti na tom mieste kde mam myom a babo kazdy den ma boli doslova trha maternica dve veci vo mne rastu tak sa ani necudujem., drzim vsetkym palce ktore maju myom a,su tehotne,trvalo mi 2roky pokym som otehotnela aj to iba s liekmi .

ela_79
10. sep 2017

@miamius93 Blahozelam a drzim palce. Třeba verit a bude dobre 🙂 Tiez som mala 1 cez 5 cm a dva mensie pred prvym tehotenstvom, pocas tehotenstva narastol ale po porode sa krasne zmensil. Mam dve deti

miamius93
10. sep 2017

@ela_79 dakujem , ano verim ze vsetko bude v poriadku , sa uz tesim na krpca to je moje vysnivane babatko❤

luciavasilenko
9. okt 2017

Ja som tiez tehotna,som v 12 tyzdni a mam myom 5.5cm.Minuly rok mi vyberali 2 myomy laparoskopicky,zial jeden mi tam ostal.No povedali mi ze koli tomu ze este nemam deti je dost z

luciavasilenko
9. okt 2017

@sonicka07 som tiez tehotna v 12tyzdni a mam myom 5.5cm.pred rokom mi vyberali laparoskopicky 2 myomy,no zial mi tam este jeden ostal.Vraj je zle ulozeny na laparoskopiu a neni vhodne ho vybrat pokial nemam deti.Dufam,ze vdetko dobre dopadne

zuzste
27. sep 2018

@zuzuna1 ahoj, čítala som si tvoj príspevok o myome. Chcela by som prosím o tom vedieť niečo viac. Dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre