Krče a bolesti v nohe počas tehotenstva. Čo s tým?

marse
4. jan 2008

Ahojte, chcem sa opytat, ci niektora z vas mavala pocas tehu bolesti a krce objavujuce sa v nohe. Ja to mavam uz par dni, hroznu tupu bolest citim v lavej nohe, citim to od prstov az po koleno. Moze to byt z tehotenstva alebo to moze mat aj inu pricinu, predtym som to nikdy nemala. A ak s tym mate skusenost co ste proti tomu urobili. Dakujem za kazdy prispevok 🙂

certica
4. jan 2008

ta bolest neviem, ale krce v tehu su bezne. ja mavam takisto hlavne nad ranom bud do lytka alebo prsty noh, ale uz mi to preslo, myslim ze scasti pomohlo aj magne B6

mamiska
4. jan 2008

Ahoj Marse, tak s tym som sa stretla asi od polovicky tehotenstva a trvalo to az do konca cca kazdu druhu noc 😠 bolo to na nevydrzanie. Tiez mi nik neporadil, tak budem aj ja cakat na rady, ak by sa nam niekedy poradilo druhe babo.Dakujem pa

bejca
4. jan 2008

no ja tiez mavam v noci krce bud do lytka alebo do stehna a berem ajmagnezium ale neviem ci pomaha lebo mne nie 😅 mam krce stale - mozno keby som nebrala magnezium tak by som tie krce mala castejsie kto vie 😅

arabeska
4. jan 2008

ako pise certica,tak magnezium je na to dobre 🙂

marse
autor
4. jan 2008

ale ja to mavam najma cez den, v noci nastastie nie

certica
4. jan 2008

marse, to je podla mna jedno, kedy. do prstov som aj ja mavala krce skor cez den, aj mi zvyknu castejsie trpnut slapy, ked sedim napr. so skrcenymi nohami

loss
4. jan 2008

ja mavam tiez krc v pravej nohe ale vzdy sa to objavi v obdobi ked mam akoze dostat mrchu a potom to prejde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre