Krče a tvrdnutie bruška v 23tt., čím to je?

alexandrasi
29. aug 2019

Ahojte, prosím vás na niektorá skúsenosť s krcami a tvrdnutim bruška? Som v 23tt od včera mam krče a bruško ako kameň, sem tam sa uvoľní no o chvíľu je to znova. Neviete čím to môže byť? Za každú radu ďakujem

lucka12399
29. aug 2019

@alexandrasi ja to tak mam ked robim nieco, no proste ked sa namaham.. davaj si magnezium .. ono ak sa ti to stava z nicoho nic aj ked si v klude tak to neni dobre a viackrat ako 10x za den sa mi zda .. urcite by som to spomenula dr

milus777
29. aug 2019

Ja som nala tvrdnutie vkuse od 20 tt do porodu. Tvrdlo mi skoro neustale. Niekedy som ho mala tvrde vkuse napr hodinu. Ale krcok sa neskracoval tak to bolo oki. Brala som magnezko na kila ale ani infuzie nezaberali. Proste som maala taku drazdivu maternicu. Staci ze ruku na brucho som polozila a hned brucho tvrdlo. Poradim kup si magnerot, ostatne magnezka slabe.

zarik12
29. aug 2019

@alexandrasi mne tvrdlo brusko vkuse, brala som magnerot, ale ani ten nezaberal, musela som mat kludovy rezim, lebo sa mi skracoval krcok

seahorse27
29. aug 2019

Zajdi zajtra k tvojmu gynekologovi dat si skontrolovat krcok. Mozno je to ok a nic sa nedeje, ale moze sa vplyvom tychto tonizacii krcok otvarat alebo skracovat...mne sa napriklad otvaral.

alexandrasi
autor
29. aug 2019

Magnerot beriem od 16tt.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre