Krváca mi z nosa každý deň. Čo mám robiť?

janula203
25. mar 2007

Chcem sa opytat, krvaca z nosa aj niektorej z vas z nosa...krvaca mi kazdy den, ked zacnem smrkat, a niekedy sa pusti len tak...

petruska77
25. mar 2007

janula, na zaciatku tehotenstva mi parkrat krvacalo z nosa, ale to bolo v prvych tyzdnoch potom uz nie... nemala si s tym problemy aj pred tehu?

eva4444
25. mar 2007

ja krvacam z nosa kazde rano pravidelne ked sa zobudim, niekedy aj pocas dna pri smrkani, niekedy len tak par kvapiek niekedy aj celkom dost. nejaky velky vyznam tomu zatial neprikladam, myslim, ze mame v byte suchy vzduch ze to moze byt aj tym.

janinah
25. mar 2007

ahojte, môžete ísť na orl ambulanciu na poleptanie jednej cievky v nose,ktorá zvykne krvácať napr. v puberte alebo v tehotenstve, dáva sa aj Ascorutin tbl na spevnenie cievnej steny,ale v tehotenstve neviem,či budú orporúčať,skôr nie.

janula203
autor
25. mar 2007

aha, dakujem dievcata....mimo tehotenstva som s tym problem nikdy nemala, pri janke mi tiez krvacalo a lekar povedal, ze to malo vitaminu C, co sa mi nezda, lebo som brala aj maternu, aj som vela ovocia papala....

dufam, ze na dalsej prehliadke u gynekologa mu to nezabudnem spomenut 😒

mimonenka1
26. mar 2007

ahojte, z nosa krvácam asi druhý mesiac dennodenne, ale v knihe o materstve som sa dočítala, že je to normálne, kvôli zvýšenému množstvu krvi v tele. Ale kúpila som si morskú soľ v sprey a dosť mi to pomohlo a tiež beriem vitamín C ako odporúčala janula.

lejla77
26. mar 2007

ja s tym mam tiez problemy a pred tehu nikdy. 😖 Robia sa mi v nose krvave chrasty (resp. zrazeniny) a ked smrkam, tak mi to jemne krvaca. 😔

arabeska
27. mar 2007

tak mne dnes lajlo z nosa a teraz plujem krvave zrazeniny.dobre ma to vyplasilo kedze mi uz asi 15 rokov krv netiekla 😕 takze sa mam pripravit na to ze to bude kazdy den?fuha tak to neni nic moc 😢

syssa
28. mar 2007

ahojte,ja to mam cele tehotenstvo, doktor mi aj poleptal sliznicu, ale nezabralo to. ☹ Dal mi zarabanu masticku, ktoru mam v chladnicke a sem tam ju pouzijem a chrasticky sa mi na chvilu stratia. Odparovace na radiatoroch velmi nezaberaju a tak celu noc mavame trosku poodchylene okno a je to super. 🙂

nanina
30. mar 2007

Ja krvacam tiez z nosa a od zaciatku tehotenstva, lekarka mi povedala, ze v tehotenstve je to normalne.

sjuzi
30. mar 2007

Tiez mam s tym problem. Pri smrkani neustale krvave "sopliky" a obcas sa spusti aj krv. Minule som sa na to zobudila v noci... Tiez som pocula, ze je to uplne bezne, vsetko je v tehotenstve viac prekrvene 🙂

escada17
1. apr 2007

baby, tak aj ja- a bolo to podobne i v prvom teu, len v tomto este viac. Pripisovala som to jednak suchemu vzduchu v byte , jednak tehu-viac krvy, vody, cele telo poblaznene, ale je to fest neprijemne, kazdy bozi den fukat krv...zvycajne sa mi sama nepusta, ale pri fukani nosa jej je stale...😢 nic na to vsak neberiem, tiez nemam podobne skusenosti mimo tehotenstiev..

hedunecka
1. apr 2007

baby asi nas je viac ja som sa docitala ze upchaty nos a takisto aj krvacanie z nosa znamena ze je opuchnuta sliznica tak to preto..niekomu v teho opuchnu nohy, ruky a inemu sliznica co sa prejavi upchatym a krvacajucim nosom..ja to mam pravidelne kazde rano..a ustavicne upchatu pravu dierku 😉

escada17
1. apr 2007

hedunecka- aj jaaa, ale sa stavim, e ku koncu sa aj tie nohy pridaju, pri malej som mala i to i to...

hedunecka
2. apr 2007

escada len to dufam ze nie..ja som s tym nikdy problem nemala ale hrozne sa bojim toho ze mi telo zacne zadrziavat vodu 😒

syssa
3. apr 2007

hedunecka, ja mam od zaciatku tehu problemy s krvacanim z nosa, ale doposial ziadny s opuchanim noh, ci zadrziavanim vody a to som uz v 38tt. Takze je to velmi individualne😉
Mozno ze je to aj tym, ze uz skoro 3mesiace musim len lezat dole hlavou 😝

escada17
3. apr 2007

hedunecka- no mne ku konci napuchli strasne, ja som mala chodidla az zdeformovane, musela som nosit take smiesne slapky...dokonca po porode som mala narusenu cinnost obliciek- tak mi ostali opuchy asi 4 dni este- len ma kontrolovali v nemocnici, nohy som musela mat vysoko podlozene. Mala som vtedy opuchnute dokonca aj oblicky, to bolo na dotyk ako guma- myslim na koza v tej oblasti...ved ja som mala velku dcerku a doma som sa zvazila a schudla som jej necelu vahu, nic ine ! No a potom ako som zacala normalne chodit na malu, tak mi kila tak utekali dole...takze z toho predpokladam, ze moje telo zadrziavalo velmi vela vody, preto som tak rychlo schudla, si ja myslim...

dalli
16. apr 2007

kočky, už som zufalá z večne upchaneho nosa, najma v noci, a tiež ako hedunečka, hlavne pravá dierka. Teraz je to ešte horšie ako bolo, lebo musím ležať. Nemáte nejaku radu? dakovam 😲 😲

megie
16. apr 2007

ani mne nikdy (pokial som ovšem ako malá niekde nespadla) nekrvácalo z nosa a teraz ako som tehu, tak aj 3x. A o stále krvavých "soplíkoch" ani nehovoriac. 😀 je to sranda, no... 🙂

riuska
16. apr 2007

Ahoj kocky, nic si z toho nerobte, ja mam tiez stale na servitke krv, akurat ze vo february mi k tomu aj praskla zilka v nose, takze mi dierku upchavali a potom zvarali lejzrom - no nic prijemne dychat sa vobec nedalo. Treba to vydrzat. 🙂

martinka211
16. apr 2007

Babulky tak mne tecie kazdy den krv z lavej dierky a je to uplne hrozne lebo zacne hocikedy 😝

patrisha19
26. apr 2016

@petruska77 ahoj ty si mala pri t
Tehotnestve ze ty teklo s nosa krv mne uz 2 mesiace povine kazde rano zacinam sa bat

stevvvka
26. apr 2016

Baby, ako tu pisete viacere, je to zapricinene prekrvenou sliznicou v nose a ten vitamin c pomaha, ale vo forme citrusovych plodov...to neznamena kupit c - ecko v lekarni, ale papat pomarance a tak, oni ulahcuju vysmrkavanie a zjemnuju sliznicu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre