Krvácala som a necítim bábo. Je to v poriadku?

janulka_janka
11. jún 2007

Ahojte baby som tu prvykrat a chcem sa s vami poradit ci si myslite ze je normalne ekd som uz treti den po sebe slabulinko krvacala a malinke som od vcera neciitila ☹ lekar tvrdi ze to nevadi ale mne sa to nepozdava

katika1
11. jún 2007

Jani, bež do nemocnice na ultrazvuk.. Nemusí to znamenať nič, ale aj môže..
Ja som raz tiež krpca necítila dlhšiu dobu, tak som normálne šla do nemocnice (nie ku gynekológovi) a tam som povedala, že malého necítim a tak mi spravili uzv na potvrdenie vitality..
A neodkladaj to ani chvíľu!

michaelak.
11. jún 2007

janulka a lekar ti aj pocuval ozvy plodu-srdiecko plodu?

janulka_janka
autor
11. jún 2007

katika ja som bola uz za troma lekarmi z coho len dvaja boli gyn.

michaela vraj spravil vsetko co mohol a ze je vsetko v poriadku

michaelak.
11. jún 2007

ale to krvacanie predsa nie je v poriadku!Pocuvni katiku a chod do nemocnici!Odkial si?Mate tam aj gynekologicku pohotovost?Ak hej tak tam chod!Ved krvacanie znamena,ze nie je daco v poriadku alebo bliziaci sa porod.

sue
11. jún 2007

Janka, radšej sprav zo seba hysterickú tehulku ako si niečo neskôr vyčítať 🤐

adkag
11. jún 2007

veru janulka,bez na pohotovost,mozno je nieco s placentou,aj ked mimi je ok.

katika ako dlho si necitila mimi? ja nase citim malo,neni moc aktivne a dnes skoro vobec,tak po akej dobe sa mam stresovat a ako dlho je to este normalne?

michaelak.
11. jún 2007

adkag:v knizke som nasla toto-ak sa dieta po 28t gravidity nehybe alebo ak v priebehu 12hod.pocitite menej nez 10pohybov dietata. Mozno je len lenivejsie to tvoje

adkag
11. jún 2007

no nase je od zaciatku lenivejsie a celkovo ked porovnam s inymi sa hybe dost malo

susik77
11. jún 2007

Jani, urobili Ti aspon monitor, alebo ultrazvuk?

janulka_janka
autor
11. jún 2007

ahojte som spet bola som sa mojim kamaratom ktori je tiez dr. a povedal ze jemu sa tiez zda byt vsetko v poriadku ale mojich pochybnosti ma nezbavil ☹ 😠

pheva
12. jún 2007

Janulka ty byvas asi niekde v zahranici vsak?

ja byvam vo FR a tu je jasne napisane v teh. knizke, ze v pripade krvacania, silne bolesti hlavy, necitenia babatka pocas dna a kontrakcii ( viac ako 10 krat za den) Okamzite ist do porodnice.
to ti fakt neurobili ani ultrazvuk? Mozno ze to nic nie je ale pristup lekarov sa mi zda velmi nezvycajny.

adkag
12. jún 2007

phevi aj my mame napisane,ze v pripade krvacania,kontrakcii alebo odtoku plodovej vody hned do porodnice.

tanja61
18. jún 2007

ahoj janka nebudem ta strasit ale podla mna by si mala ist urcite do nemocnice na ultrazvuk aby si sa uistila ci je naozaj vsetko v poriadku. A co mas za lekara ked ti na slabe krvacanie povie ze to nevadi?drzim ti prsty a hlavne pozitivne myslenie a sup do nemocnice.... 😉

inas
18. jún 2007

Ahojte. Ja som v 31 TT, hrozi predcasny porod. Je tz niekto s podobnym problemom? ☹

ufo
18. jún 2007

janka ja ťa tiež nechcem plašiť ale mala by si ísť na vyšetrenie mne lekár tiež tvrdil že je všetko v poriadku a večer sa to všetko skončilo...... ☹

adkag
18. jún 2007

inas, z akeho dovodu hrozi predcasny porod? ake mas problemy?

ufo,to mi je luto, v ktorom si bola tt? ☹

ufo
18. jún 2007

v 18 tt

inas
18. jún 2007

tvrdne mi brusko,od 21 TT, takze som zu mesiac a pol PN a lezim. A aj prve babo islo vonku v 36 TT.

adkag
18. jún 2007

inas, mne tvrdne uz od 15tt a povedala dokina,ze kym sa neotvaram,tak predcasny porod nehrozi. ako casto ti tvrdne?ja mam tiez kludovy rezim a beriem magnezko,ale aj tak tvrdne par krat za den.

inas
18. jún 2007

Ja sa tiez stopem MG - 4 x denne a som doma. Len mi uz sibe z toho, že nemam s kym kecat. Tvrdne mi tak do 10 x za den. Tebe? Uz si doma?

adkag
18. jún 2007

ja beriem dva krat denne MG. som doma,ale nie na Pn,pracujem doma a ked mam viac bolesti,len lezim,ked mi je lepsie,tak trosku sa prejdem,idem na chvilu do prace, trosku poupratujem ale len take lahke veci. tak snad to nejak vyzdrime aspon do toho 38 tt.
ked mas to tvrdnutie do 10 krat za den, tak aj tak hrozi predcasny porod?

inas
18. jún 2007

ja som aj prve deculo porodila v 36 TT, takže aj hlavne koli tomu ma nechali doma. Mne uz z toho tak sibe, ze si skrtam palicky a modlim sa, aby som vydrzala aspon do 34 TT, aby sa vyvinuli Lucinke plúcka. Potom uz dufam, budem kludnejsia. Krcek zatial drzi, tak dufam, ze este potiahnem. Tebe ako casto tvrdnE?

adkag
18. jún 2007

inas, podla mna sa nemusis bat,apson co som citala clanky a aj co mi dokina vravela,tak pokial sa neotvaras,tak predcasny porod nehrozi,proste niekto ma drazdivu maternicu a preto castejsie mu tvrdne brusko.
mne tvrdne tiez do tych 10 krat za den, ale ja mavam aj take stale bolesti v podbrusku a vtedy tvrdne viac,ked ma podbrusko neboli,tak menej. preto mi sleduju ten krcok a keby sa otvaral,este by som teraz isla na zasitie,ak nie,tak mi vravela dokina,ze to samo osebe tvrdnutie bruska nejak nevadi,horsie by bolo keby sa aj krcok otvaral.
tak sa neboj,urcite mimi vydrzi este v brusku.

michalag
18. jún 2007

ahojte zienky, mne tvrdlo brusko od 28 tt. Raz vecer som isla k mamine a povedala som jej ze ma boli brusko a mam pocit akoby som mala dostat mrchu. tak som pockala na priatela a isli sme do nemocnice (vtedy ako prvorodicka som netusila co to je). Ak to nic nie je tak pojdem domov, ale v nemocke si ma hned nechali a bola som tam tyzden a dopovali ma magnesiom a nospou.A druhy krat som bola v 34 tt a tiez koli tvrdnutiu, ale okrem toho sa zistilo ze som otvorena na dva prsty. Vtedy som bola v nemocke tiez tyzden. Doktorka mi povedala ze nevydrzim do terminu, ze porodim o mesiac skor a ....
Nakoniec sa nam maly narodil 5 dni pred terminom, takze uplne v pohode.
Drzim vam palceky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre