Laktácia v tehotenstve. Mali ste niektorá?

doriaa
14. apr 2008

Ahojte, chcem sa opytat ci ste niektora mali v tehotenstve (ja som v 27tt) problem s tym ze Vam zacalo mlieko resp.tekutina vytekat pocas tehotenstva? Ak ano je treba ist hned k lekarke? Mam to sice zatial minimalne ale vystrasilo ma to, ze je to dost skoro. Budem rada ak mi napisete vase skusenosti.

mywiel
14. apr 2008

Doriaa je to normalne, ja to nemam ale kamosky to mali asi tiez v rovnakom tyzdni to je uplne normalne, aspon vies ze budes mat mlieko, telo sa uz pripravuje, gratulujem. 😉

mywiel
14. apr 2008

Niekedy je to biele, zlte neboj to je uplne normalne, musis si asi uz kupit vankusiky do podprsenky. 😉

mucilienka
14. apr 2008

doriaa,
ja som mala podobny problem.. mne to zacalo uz asi od 20tt.. vyriesila som to nosenim vloziek do podprsenky.. pre pokoj duse, o tom povedz na najblizsej poradni lekarke... ale je to v poriadku... tes sa, mozno je to znak toho, ze budes uspesne a dlho kojit (ja stale kojim a to mala mala 17 mesiacov) drzte sa tehulky 🙂

doriaa
autor
15. apr 2008

Dakujem Vam ze ste mi napisali skusenosti, trochu ma to vydesilo ci to nie je znak predcasneho porodu 😕 Ukludnili ste ma, dakujem 😵

mien
15. apr 2008

doriaa mne taká tekutina vyteká už od 20 tt a teraz ešte viac hlavne vtedy keď si stlačím prsník to je normálne

sonenschein
15. apr 2008

ahoj, tiez sa mi to stava hlavne vecer 🙂

danka86
15. apr 2008

aj ja to uz mam pekne dlho a prvykrat som bola tiez z toho zhrozena, ale mna muzik ukludnoval.. 🙂 a potom som si uz nato zvykla.. uvidime, ci to je znak toho, ze budeme mat dlho mliecko...

dadka212
15. apr 2008

Je to v poriadku 😉 mne to tiež robilo a teraz mám mlieka aj pre dvojičky 😀 ani homeopatiká nepomáhajú na zastavenie tvorby...

gianni
15. apr 2008

ja to mám od 21 tt,práve som bola v nemocnici,tak som sa na to spýtala a doktorka sa na mna len usmiala a povedala že to nevadí,mám takú žltkastú tekutinu,nie veľa,ale z jedného prsníka viac ako z druhého

tunylyk
15. apr 2008

musím sa v pridať,aj mňa to zarazilo,ale sestra aj mamka mi povedali,že je to v poriadku 🙂

nevesta
15. apr 2008

Tiez som to mala od 25 tt, ale nieje to znak kojenia na dlho... My sme vydrzali do 3 mesiacov 😔

mykky
1. jún 2011

Ahojte ja čakám druhé dieťa a som len v 8 týždni a začalo mi z bradaviek vytekať mlieko, nie veľa iba tak kvapka, ale včera keď som sa sprchovala mi normálne kvapkalo tak 2-3 kvapky samé od seba...kojila som 7 mesiacov a je to už 8 mesiacov čo nekojím. Je to OK? Dúfam, že sa mi nezačne robiť mlieko tak skoro, ešte mám čas...veď som len na začiatku tehu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre