Lekár mi nechce vystaviť maródku

rastikovaadka
25. feb 2016

Chcem sa opytať či ma može takto odbiť, pytali sa ci chodím iba k nim, ano ziadneho iného obvodného gynekologa po zlych skusenostiach nemam, teraz som tehotna, mam problémy s platničkou a predtym som mala gynekologické operacie, mala by som byt povazovana za rizikove tehotonstvo, co mi potvrdil aj primar na gyn. V tej fakultnej nemocnici.Dnes som bola u svojho ovodneho dr.a ten ma odbil rovnako, ze on s tym nic nemá :(

anakristina
26. feb 2016

@rastikovaadka ja by som to okamzite riesila tak,ze by som prestupila k inemu gynekologovi

rastikovaadka
autor
26. feb 2016

@mirkaaa80 v com mam divny pristup, nic si nekomplikujem, iba som odisla od jedneho gynekologa, ktory nemal pochopenie riesit problem do inej nemocnice, to je celé, ked som sla do ineho mesta k novemu gynekologovi, ktory je dobry odborník mimochodom, necakala som, ze budem mat problem dostat PN, ak nie si v mojej situacii nevies, neodsudzuj hned, chcela som vediet ako to mam dalej riesit, odpovede som dostala, dakujem tym, co sa ma snazia pochopit, nie odsudiť

slivka11
26. feb 2016
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

vsak pokial si neni spokojna tak to treba riesit to je pravda

mirkaaa80
26. feb 2016

@rastikovaadka neodsudzujem ta, ja som hovorila na stranu lekarov, ze posielaju kade-tade...urobia A alebo neurobia B, to je vsetko. Pekny den 🙂

rastikovaadka
autor
26. feb 2016

@mirkaaa80 ok, inak to vyznie ked to clovek cita, ako sa vidi osobne 🙂 aj tebe pekny den

miculkovo
26. feb 2016

Zmeniť lekára..

ewinaandova
18. jan 2017

ahojte pred 2. tyzdnami som zacala z nicoho nic strasne krvacat bola som v 13 tyzdni tehotenstva utekali sme na pohotovost tam ma vysetrili a nechali lezat tyzden lezat na gynekolkogii robili vsetky mozne vysetrenia, davali nevedia z coho krvacam ale ze mozem potratit, pnku vystavila dokumentaristka stym ze tam bola peciatka primara. po prepustení som išla k svojmu gynekologovi ktori si spravu z nemocnice ani nepozrel a povedal ze pnku ukoncuje a mam ist do prace aj ked som mu povedala ze sa este necitim na to aby som stravila v praci 14 hodin denne v strese v zime sef na nema kam preradit. gynekokog povedal ze pnku a na rizikove moze dat zenu ktora robi v bani... kazde rano si musim pichat fraxiparin. poradte co robit? dakujem 🙂

zuzka38
18. jan 2017

@ewinaandova zmeniť gyn.

janickadr
18. jan 2017

@ewinaandova Ak mas PN uz ukoncenu, tak ak mas normalneho aspon obvodaka, tak chod za nim, nech ta vypise aj s niecim inym a rychlo si najdi noveho gynekologa, alebo, kym si ho najdes a PN je ukoncena, tak si vezmi par dni dovolenku. Kazdopadne zmenit gynekologa zmenit treba...

poljana
18. jan 2017

@ewinaandova vidím že si z GA.. no to by ma zaujímalo ktorý doktor je taký 😲 Hneď ho zmeň, napr. primár ťa isto nenechá ísť s takýmito problémami do práce..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre