Mala som krv v stolici. Čo mám robiť?

miriam17
29. júl 2006

ahojte prave som prisla z wc........a mala som krvavu stolicu 😲 boze mamulky a tehulky co to je?mam srach!!!!!!!!!!!!!!.............co mam robit???????

nufka
29. júl 2006

miriam IP 😉

miriam17
autor
29. júl 2006

nufka............dakujem ti pekne .... 🙂 az my kamen so srdca spadol......... 😵

nufka
29. júl 2006

😵

kamilecka
29. júl 2006

Krv mozu sposobovat aj hemeroidy

miriam17
autor
29. júl 2006

kamilecka........je to asi tak ze mam hemeroidy....mam otazocku .nemoze neako ublizit mojmu drobcekovi?neohrozoju ho?......mam ist ku lekarke..hned teraz?...alebo to staci povedat v buducej poradni ktoru mam v stredu.....

kamilecka
29. júl 2006

Miriam: vies co moja ja ti s tymto neporadim ci to moze byt nebezpecne pre babo,tehu som zatial nebola a nemam s tymto skusenosti,len raz som mala hemeroidy tak viem ze som tiez mala krvavu stolicu a ukrutne to bolelo.Mne pomohol teply kupel ale ked si tehu radsej by si sa mala poradit s lekarkou fakt. Alebo mozno niejake tehu alebo mamicky ti lepsie poradia.

renca3
29. júl 2006

miriam, mam ten isty problem, neplas sa. Zozen si sirup Duphalac. Je to aj pre tehulky a dojciace. Jedna polievkova lyzica denne a je to v pohode. A k tomu prisposobit stravu - vlakniny, ovocie, jogurty a tak. A hlavne vela piiiiiiiiť. A ked sa objavili hemoroidy, tak masť Hemorex a dubova kora.

miriam17
autor
29. júl 2006

renca3.......a nevies nahodou kolko stoji? 😒

dorotka
29. júl 2006

miriam ja by som isla na pohotovost krvava stolica byva aj pri prasknutom vrede a to je problem ktory treba riesit okamzite ak by sa aj boli oduty ze si zbytocne chodila ty budes kludna ze si ok urcite si nanasadzuj lieky sama

burdiks
29. júl 2006

čo sa týka krvavej stolice ...ak je krv červená,nenatrávená ..ide pravdepodobne o hemoroid..a na to sú dobré sedavé kúpele a tie sirupy. Ak vsak bola krv natravená , tmavá až čierna, treba isť k lekárovi, lebo ide pravdepodobne o prasknutý vred.

kili
29. júl 2006

ja som počula, že hemeroidy sú v tehotenstve normálne.

miriam17
autor
29. júl 2006

BURDIKS...............JA SOM MALA TAKU SLABULINKU...........TAKU JEMNUCKU........

burdiks
29. júl 2006

tak by to mohol byť len hemoroid alebo len nejak mal zilka 🙂
nebojaj...

miriam17
autor
29. júl 2006

burdiks..........dakujem ti za radu ......uz som sa bala ze je nieco s mojim drobcekom

renca3
29. júl 2006

miriam... tak ked bola jasno cervena a namahas sa pri stolici, tak su to hemoroidy. Inak ten Duphalac stal 200 ml 145,- Sk. Ale je na lekarsky predpis a gynekolog ho nepredpisuje. Preto som ti napisala "zozen si ho".
Ja mam znamu v lekarni. Ale opytaj sa na to u vas v lekarni. Alebo ako nahrada su ovocne kocky REGULAX. Tiez v lekarni. Tak dufam, ze mas len tento maly 😒 tehotensky problem a nie je to nic vazne. Po porode tieto neprijemnosti prejdu. Drzim palce.

tonicka
29. júl 2006

Miriam, ja myslím že pokiaľ to je v malom množstve, tak je to ok. ja to mávam tiež, buď zjem niečo "ostre" a to poraní črevo, alebo niekedy ak nemozes ist hneď ako más potrebu 🙂 a potom tam vznikne tlak a natrhne sa to tam. Pokiaľ to nie je opakované, alebo veľmi bolestivé nie je potrebná panika. Drž sa. 🙂 A nezabudni vštko máme zdurené a viac prekrvené, napr. ďasná...tak prečo nie aj konečník

silvinka
29. júl 2006

miri ahoj
hemoroidy su v tehu a po porode bezne, papaj viac vlakniny aby si mala "maksiu stolicu 🙂" , na hemoroidy existuju cipky a nejaky krem ,skus sa popytat v lekarni, ked mas moznost skus si po kazdej stolici osprchovat konecnik studenou sprchou malo by sa to ukludnit ak to ale neprejde je treba ist k dr. lebo nemusi sa jednat len o hemoroid ale moze ist aj o nieco vaznejsie

12345
15. nov 2006

Su to hemoroidy. Docitate sa na www.chirkoz.sk

zuzig
15. nov 2006

Nemusia to byť len hemoroidy ale aj Fissura ani, teda trhlina konečníka.

miriam17
autor
15. nov 2006

ja uz nesom tehotna ta naco my pise tie odpoved...

dorotka
15. nov 2006

miriam ked nechces aby pisali tak daj temu uzavriet jednemu z adminov

expertka8
15. nov 2006

..téma sa nemusí uzatvárať..môže v budúcnosti pomôcť inej mamičke 😉

miriam17
autor
15. nov 2006

ja som to ne tak mylsela ale naco my pisu ip...ked uz ten problem nemama

julka.n
15. nov 2006

jej minenku to tu temu dali z 29jula 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to sa miriam necudujem ze reaguje načo pisat 😀 😀 😀 😀 😀

adakafe
16. nov 2006

expertka ma pravdu. Ak nahodou postihne tento problem nejakeho cloveka, odporucam: pravidelnu hygienu, vela vlakniny a rano a vecer po 1 pol. lyzici olivoveho oleja. Je to pre lepsie a lahsie vyprazdnovanie. Manzelovi to pomohlo. Pisala to jedna pani v zdravi. 🙂 🙂 🙂

mimec
8. dec 2006

ja mám tiež heme. a kúpila som v lekárni mastičku okolo 70,-sk a v letáku bolo, že je nevhodná pre tehotné a dojčiace matky.Tak teraz neviem či jú mám použiť či nie....

lucinka2112
31. jan 2011

Ahojte, tak mam podobny problem.... :( Minuly tyzden som nasla na papieri krv. Zlakla som sa, ale davala som to za vinu zlej zivotosprave, mala som aj dost tvrdu stolicu. Tak som zacala papat jogurty, pit mlieko, jest viac ovocia a zeleniny. Cely tyzden to bolo v poriadku, akoby nic. A vcera rano zas, opat krv na papieri, dnes rano to iste. Neviete si predstavit ako sa bojim. Nie som tehotna, problemy so zlaudkom z casu na cas mam - ak sa zabudnem naobedovat, trapia sa dost silne krce. Okrem toho som posledne tyzdne dost vystresovana (skola, praca a tak). Baby bojim sa, prosim ak mozete, poradte mi, ak ste mali takyto problem. Som zufala... 😢

l_e_n_o_c_k_a
8. aug 2012

aj ja mam takyto problem, z casu na cas sa objavi na papieri krv... ale dnes jej bolo strasne moc ☹ co by ste mi poradili?

bea1971
8. aug 2012

@l_e_n_o_c_k_a to sa pytate s tak zavaznym problemom tu na MK. ??treba ist k lekarovi 😕

l_e_n_o_c_k_a
8. aug 2012

@bea1971 moj doktor dnes nerobi, ak to neustane pojdem na pohotovst...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre