Malý plod. Zažili ste to niektorá?

zuzanka.j
26. feb 2007

dnes som bola uz na 2 prehliadke u gynekologa a po vysetrení SONOm mi povedal ze je "to" nejake male,na svoj "vek". mam prist zas za 2 tyzdne. ani mi nebrali krv, nic, ani mi este nedali tehotensky preukaz.
Zazila niektora z vas nieco podobne? dopadlo to potom dobre?

vefi89
18. sep 2009

chruminka, tie gramaze su v poriadku.

zuzanka.j
Ja som mala to iste u svojho lekara. Ten mi to vysvetlil, ze do 12 tt moze byt dietatko aj o 4tt mensie, nakolko medzi 2 ovulaciami mas zhruba 28 dni a lekari na zaciatku tehotenstva len PREDPOKLADAJU, kedy asi si pocala. Takze mne vsetko potvrdil v 17 tt, a nakoniec malo babatko 15 tt. takze vsetko je ok, urcite sa nestresuj, len datum pocatia je iny, nez lekar uurcil. Zmeni sa ti len tyzden, mozno o 1, alebo 2 menej, ale tvojmu babu to neublizi.

ludmila25
13. sep 2011

caute tehulky ja som bola vcera na kontrolu usvojho lekara,som v 6 tyzdni tehotenstva podla sona je vsetko podla doktora vporiadku len nevidieteste plod len este nepocut byt srdiecko tak sa bojim ci je babo v poriadku uobral mi pre istotu krv na hcg tak mam prist o 2 dni bojim sa ma niekto s tym skusenosti

alojzova
13. okt 2019

@hedunecka a potom ti uz rastlo normalne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre