Mám nadváhu. Uškodí to bábätku počas tehotenstva?

padacik
31. okt 2006

patrím k tým ťažším ženám. Akú ste mali váhu na začiatku tehotenstva.
mam 96 kil. Bojim sa , ze to nejak uskodi babetku.

certica
30. nov 2006

vavka hned prvy prispevok - vaha 😀 😀 😀

certica
30. nov 2006

sorry, druhy 😉

vavka33
30. nov 2006

No pocuvaj,ty ma akoze sledujes? 😀 😎 😀

vavka33
30. nov 2006

A vaha je moj najvacsi celozivotny problem! 😉

krissy1
30. nov 2006

nie si sama...... 😎

certica
30. nov 2006

sme uz tri 😀

vavka33
30. nov 2006

Aspon v niecom nie som sama,ked uz musim sama znaat tieto kopance 😀 Ale na tuto temu ja uz nediskutujem,lebo niekto mi to potom bude vycitat.Pridem tu,ked budem mat zas tych 50kg. 🤐

certica
30. nov 2006

tak to bude o par tyzdnov 😉

vavka33
30. nov 2006

Uz nemozem odpovedat,som sa zaprisahala 😎

certica
30. nov 2006

ty sem nemas ani co lozit, nie este citaj a nebodaj odpovedat 😀 😀

vavka33
30. nov 2006

😠

peha
30. nov 2006

tak ja teraz mam 5,5kg + ale pozrite na moje brucho - a to je foto spred 2 tyzdnov. v 9.mesiaci ma zachranari odtiahnu ako velrybu 😀

vavka33
1. dec 2006

Peha,mas pekne to rusko.Poriadne si ho natieraj,lebo ked ti bude rast takto aj dalej,nech ti nepopraska pokozka.A neboj,ono sa to zastavi,potom zas podrastie a tak.Hlavne je zdravie babatka a co nech ta potom aj odnesu 😀

henuska
1. dec 2006

no tak to je pravda peha co pisala vavka, treba si ho poriadne natierat, nic sa neboj ze ti bude stale takto rast, mne tiez okolo 20tt narastlo potom sa zastavilo, a teraz pred tyzdnom mi tak vyskocilo ze uz sa ani neviem obracat na posteli, 😀

vavka33
1. dec 2006

Neboj,za chvilku ti to brusko klesne a mas Vanesku v naruci.

melory
9. dec 2006

tak tu som davno nebola, atolko mam toho noveho NA sebe 😅

melory
9. dec 2006

a este sa napchavam nugetou.
naposledy mi na poradni sestricka povedala, ze mlada mamicka pomalsie s tym priberanim, neviete ako to myslela, ked ja priberam sama od seba 😝

curly1983
9. dec 2006

melory sama od seba + s pomocou nugety 😀 😀 😀

curly1983
9. dec 2006

ja mam uz tiez + 5 kg...a to som 19tt... 😀 vsetko mam v stehnach, zadku - no radost pozerat 😉

melory
9. dec 2006

ale ty sa pochval curly ci si ma dobehla ci vyhravam 😝 😝

curly1983
9. dec 2006

melory 14:33

melory
9. dec 2006

tak este 5 a dobiehas ma, ja mam uz +10 😀 😀 a som na ne hrda, ale vzdy len chvilu, potom pride depka.

galadriel
11. dec 2006

36+5tt ahojte..ja som doteraz pribrala 18 kil a tieto posledne 2 mesiace najviac..neviem ako to mam zastavit..mam nieco vylucit zo stravy?jedavam tolko ako predtym a stale to ide hore a nechapem preco.. 😖 prosim ked viete ako tak poradte..dakujeeem 😵

zuzu13
11. dec 2006

galadriel, nič zo stravy nevylučuj. Jedz nie za dvoch ale dvakrát zdravšie. Skús viac ovocia, zeleniny, jogurty... V poslednom trimestri tehu bábätko najviac naberá na svojej váhe, nemaj obavu. Pokiaľ je u lekára všetko OK tak kašli na kilá 😀

galadriel
11. dec 2006

zuzu hej ale tie kila sa mi veelmi prejavili na stehnach a zadku 😀 a ked si pomyslim ze mam cca +- este 4 tyzdne do porodu 😠 dufam ze aspon 10 kil necham v porodnici...zuz mozem sa sptytat kolko si pribrala ty a kolko nechala v porodnici?

zuzu13
11. dec 2006

gala ja som pri prvom 15,5 a pri druhom 12.V pôrodnici ostalo pri prvom všetko a pri druhom 10. Neboj sa o zadok a stehná, keď porodíš, sa nabeháš... a ja som nabrala tiež hodne v tých partiách a išlo to dolu. Bola to viac voda ako tuk 😀

galadriel
11. dec 2006

ano to mas pravdu..nohy mam opuchnute az az..tak dufam ze necham aspon polovicu v porodnici 🙂 ale co mi nespravime pre nasich krpcov no nie 😉

ninocka
11. dec 2006

galadriel moja kamaska pribrala skoro 30 kil a od zaciatku sa zavodnovala porodila malu a dvoch tyzdnov je taka ako pred tehotkom

galadriel
11. dec 2006

ninocka jejej dufam ze to bude aj moj pripad 😝

ninocka
11. dec 2006

galadriel kedy mas presne termin

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre