Mám nadváhu. Uškodí to bábätku počas tehotenstva?

padacik
31. okt 2006

patrím k tým ťažším ženám. Akú ste mali váhu na začiatku tehotenstva.
mam 96 kil. Bojim sa , ze to nejak uskodi babetku.

erika153
21. nov 2006

no to ano este is len v 22tt ale keby som jedla ako dovtedy tak uz priberiem nanajvys 5kil dokonca. ale ja som skoncila doma na nude a preto som sa zacala prezierat a ty mas aspon okolo koho behat takze sa ti mozno podari...

melory
21. nov 2006

tebe velmi pristanu tie kila lebo si taka zlatunka

milhaus
21. nov 2006

Na začiatku som mala 46 a teraz mám 5+, ale maličká je podla lekárov v poriadku.

erika153
21. nov 2006

tak to ti zo srdca dakujem, keby si videla mojho muzika ako sa tesi 😀 aj teraz ma dzabkal ze jej ake stehna atd... 😨 ale ved dame dole ta co. a ty mel ked si uz bola raz schopna dat dole 30kil! to bude pre teba hracka..
milhaus neprovokuj 😠

erika153
21. nov 2006

😉

melory
21. nov 2006

milhaus skoda ze nemas foto taku exotiku by som si pozrela, ze co ma niekdo a ja nemozem mat 😝

erika153
21. nov 2006

milhaus a kolko merias prosim ta? pri 46kg? to musis mat len nejakych 140cm 😉

melory
21. nov 2006

ja som mala najmenej ked som sa vydavala a to 49kg

natana
21. nov 2006

tak ja vas povzbudím. aj ja už mám +10kg.
Ale doktorovi sa to zdá stále v norme. Už to vidím pri pôrode. zase +20-25-
Ale čo už. nemôžem predsa hladovať. a mne chutí všetko 🙂

erika153
21. nov 2006

tak ja somtiez tolko mala mel ked som mala 15rokov 😝

erika153
21. nov 2006

natana a mna zjazdil lekar pod ciernu zem ale bodaj by ne ked som za posledne 10 tt nabrala tolko kolko za 26tt dovtedy 😠 to je sila ako som to mohla dopustit! ☹

melory
21. nov 2006

ja zas ked 21 kg

henuska
21. nov 2006

caute baby,
ja som uz pribrala 21kg, erika153 myslim ze sme na tom rovnako, aj s nasimi babatkami, najprv som priberala tak v norme ale zrazu to zacalo a ja som bola este pred md asi mesiac na pn, takze sa mi velmi darilo jest, no co uz dufam ze to pojde po porode dole, lebo ked si pozeram fotky zo svadby a pred tym tak mi je az zle,

andrea.m
21. nov 2006

pred tehu som mala 80kg potom išlo za prvých 5 mesiacov tehu 5kg dole a tak 10kg hore takže teraz mám 85kg 😒 no a čo 😅

erika153
21. nov 2006

henuska a kolko si mala pred tehu??lebo ja 58kg. takze teraz mam 78..ja som chodila do 7 mesiaca do prace a potom na marodku a teraz na materskej tak to preto. andrejka aj ja som najprv schudla lebo som vracala vkuse ale ty si na tom super ty si prakticky pribrala len 5kil! a pri prvom??

henuska
21. nov 2006

pred tehu som mala 63 a teraz ma 84, ide ma porazit ked sa postavim na vahu, uz len cakam o kolko to zase pojde hore, ja som od zaciatku teho priberala, vobec som neschudla akurat mozno v tretom a stvtom mesiaci mi zacalo byt dost zle co som aj vracala tak sa mi vaha drzala na rovnakej hranici ale potom to zacalo

erika153
21. nov 2006

tak sme na tom rovnako, ja sa len bojim lebo s vahou cely zivot bojujem ked chcem byt tip top musim neraz drzat dietu a cvicit. teraz som to zanedbala pocas celeho tehu..

henuska
21. nov 2006

no tak to je super, to si na tom rovnako ako ja, ja som mala pred svadbou aj chvilu po svadbe nejakych 55kg, potom som sa na to vykaslala a pribrala som na 63kg co som mala aj pred otehotnenim, pred tym som jazdievala na koni, kedze tomuto sportu sa dost dlho venujem ale jaksi po svadbe som to zanedbala pretoze som sa musela starat o manzelika, robota, domacnost a tak. vsak viete, takze som uz jaksi nestihla vsetko naraz, sem tam som si sice chodila zajazdit, ale to urcite nestacila

andrea.m
21. nov 2006

pri prvom som pribrala asi 15-20 kg,ale moc som neschudla.ostala som bacuľka a teraz mám z toho výhodu.ani som nejak drasticky nechudla,lebo sme snažilkovali tak som to brala tak,že sa neoplatí.

expertka8
21. nov 2006

..baby..prestaňte..ste krásne...a aj krásne budete..pretože TO xcete!!!...a to je nesmierne dôležité 😉
..ja som pri dcére pribrala 25kg...a pri synovi 3Okg...momentálne som ešte v štádiu "normalizácie" 😅 ..ale už mi nexýba do cieľa veľa...ide to krásne dole...pretože XCEM...aj vám držím všetky palce..nex ste najma so sebou spokojné..a tým pádom šťastné 🙂

andrea.m
21. nov 2006

axpertka ja som veľmi šťastná osoba...len som chcela prispieť svojou troškou

expertka8
21. nov 2006

..andrea... 🙂 cica...cítiť..že si šťastná 😵

erika153
21. nov 2006

ved presne, naco sa trapit uz teraz ked este ani nevieme ako to dopadne 😉 budeme pekne sexice pri kociarikoch a na rozdiel od tych vychudnutych modeliek budeme mat uz krasne deticky 😉

henuska
21. nov 2006

tak to je pravda erika, ja to stale rozpravam mojmu manzelikovi, lebo ten si uz zo mna robi srandu-ale jasneze v dobrom, len mu rozpravam ze ma pockat ked porodim a potom uvidi

fazulka27
22. nov 2006

Ahojte, juj to som rada ze sa otvorila takato tema. Ja som momentalne v 12tt a mam 95 kg. takze velmi velmi dufam ze vela nepriberiem, drobcovi to neublizi. Ale lekar nic nehovoril na to kolko vazim. Mala som problemy aj so skakajucim tlakom ale teraz bolo vsetko v poho. Tak dufam ze to tak aj ostane. 🙂

froschka
23. nov 2006

ojoj babenky az sa mi kruti hlava co tu citam...ja mavam normalne 56,57kg a teraz som v 12tt a mam 59-60kg takze ja sa zatial drzim ale minule ma premohol hlad o 1.50 v noci tak som pekne papkala zemlu zo sunkou xi xi no ktovie kam sa vysplha moja vaha ale v kazdom pripade verim ze to kazda z nas ktora chce zhodi.

krissy1
23. nov 2006

aka je moja vaha???hrozna....mam navrch 15kg a to sme len v polovici 😝

dorotka
23. nov 2006

ja som mala povodne 50 teraz 60,7kg najnovsie
krissy mam pocit ze si sest tyzdnou za polovickou
inac chystam sa ze tento tyzden pridam tabulky kolko kg je podla povodnej vahy a vysky v norme
camelotka len pre buducnost na fore sa nema pisat velkymi pismenami

tigri
23. nov 2006

dorotka, ta tabulky by bola super, ja som zatial pribrala 2,5kg a vobec netusim, ci je to vela alebo malo 😨

krissy1
23. nov 2006

dorotka tak ich pridaj...
vies s mojim terminom je to na divoko...PC vypocita nieco ine,lekar ine a teraz ma uplne zmiatol,ze to bude o nejake tie tyzdne neskor 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre