Mám nadváhu. Uškodí to bábätku počas tehotenstva?

padacik
31. okt 2006

patrím k tým ťažším ženám. Akú ste mali váhu na začiatku tehotenstva.
mam 96 kil. Bojim sa , ze to nejak uskodi babetku.

milhaus
26. nov 2006

myslíš kyselinu zo žalúdka? ja to tiež mávam ale niekedy sa to dá vydržať, inak mám na to ACIX

lienka79
26. nov 2006

erika..parada 😀 A ako sa citis? akd obre, tak je to jedno..nie?

ninocka
26. nov 2006

milhaus co je ten Acix nejaky sirup alebo liek ?

lienka79
26. nov 2006

harmony...tak s tou sodou by som velmi opatrnne...Nakolko je to uhlicitan, moze to drazdit zaludok...Na trhu su jemnejsie pripravky, ako soda, popytaj sa v lekrani..Soda teda nie je nic moc..Babu to sice neskodi, ale tebe to sarapatu so zaludkom moze narobit...

mirko06
27. nov 2006

ja osobne som pred porodom vazila 52kg, co pri mojej vyske bolo velmi malo 🙂 pocas tehotenstva som pribrala 23kg, teraz vazim o 10kg menej a moj muz skonstatoval, ze konecne vyzeram ako zena 🙂

krissy1
27. nov 2006

baby a prekroscili ste niekto 100kg?alebo poznatre niekoho takeho 😎

milhaus
27. nov 2006

acix je tableta na cmúlanie, je ich tam 20

chelsee
27. nov 2006

ako vam zavidim....ako to robite ze ste skoro vobec nepribrali? pred tehu som patrila k chudym babam 64kg a teraz vazim 91kg
ojim sa ze sa to nebude dat uz zhodit

henuska
27. nov 2006

no chelsee z toho si nic nerob, ja som pred tehu vazila 63kg a teraz vazim 86kg, takze bude dost tazke to zhadzovat, ale som strasne naliata vodou, takze dufam ze ked porodim ta voda za nejaky cas ubudne a budem mat dole aspon 15kg, moja mama to mala tiez take iste, takze dufam ze to bude aj moc pripad 🙂

ninocka
27. nov 2006

baby hlavne, ze babetka su ok

vavka33
27. nov 2006

Mas pravdu Ninus.
Henus,asi ti fakt dost robi ta voda v tele,po porode to prejde.

ninocka
27. nov 2006

henus mozno sa ani nenazdas a po porode sa to z teba ulavi

vavka33
27. nov 2006

Ninus,kolko si pribrala ty?

henuska
27. nov 2006

dakujem baby za podporu, aj ja v to dufam

ninocka
27. nov 2006

uz asi 7

vavka33
27. nov 2006

To je tak akurat. 😉

ninocka
27. nov 2006

a ty

vavka33
27. nov 2006

Ja 10.To je pre mna dost,ale ved som tehotna 😉

ninocka
27. nov 2006

vavka to je v pohode este ked tak maximalne tri kila tak je to ok

vavka33
27. nov 2006

Hm,ved ano.Ale sa cucujem,ze som pribrala vobec 10,na to ja zjem...keby som jedla tak ako ine tehulky,asi sa kotulam 🙂

ninocka
27. nov 2006

mas to idealne dvadsat je podla mna vela a hlavne zataz na organizmus

zuz11
27. nov 2006

no mne pomohol pobyt v nemocnici, pred nou som mala plus 14kg od povednej vahy a po prichode z nej uz iba 12kg 😵 nemocnicna strava robi svoje 🤐

vavka33
27. nov 2006

to je fakt,ta strava je tka chutna a rozmanita ☹

ninocka
27. nov 2006

no tak tam je to fakt humus ja som tam nic nezjedla mne kazdy den nosili nasi

vavka33
27. nov 2006

Ja som tiez nikdy nic v nemocnici nezjda,len raz bol na veceru kakaovy zavin a na to som mala chut a to sme sa so spolubyv.zakecali a nepoculi ked volali na veceru ☹

milhaus
28. nov 2006

no ja si teda nemocničnú stravu nepamätám ale ako som fajnovka tak schudnem teda poriadne ak mi volačo len nedonesú

henuska
28. nov 2006

ninocka, to si pis ze 20kg je vela, vidim to na sebe, je to stasne, ale mne sa nezda ze by som vela jedla, prave ze jem pravidelne ale v mensich mnozstvach, nie je to vzdy len o jedeni, strasne vela pijem a hrozne sa nalievam, ale ked ja som stale smadna

vavka33
29. nov 2006

henus,to je v pohoe,tych 20kg.poznam baby co pribrali aj okolo 30kg.A neboj,to schudnes,Vanesy davaju zabrat 😀 ,mam jednu doma 😀 .

erika153
29. nov 2006

henuska, chelsey vitajte do klubu ja mam + 20 a nepripada mi to ako voda 😀 , ja sa tiez bojim ako to dopadne po ale ked si povieme ze musime kazdopadne zhodit tak zhodime nebojte sa. mam strasidelnych 78kil, to som ani v zivote tolko na vahe nevidela 😀 a dufam ze skoro ani neuvidim uz... 😉

vavka33
29. nov 2006

Erika,take cislo som idela na vahe aj ja pri prvom tehu a po roku a pol som tam mala cislo 47.To som ta chcela potesit,ze ono sa to a dat dolu. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre