Mám nadváhu. Uškodí to bábätku počas tehotenstva?

padacik
31. okt 2006

patrím k tým ťažším ženám. Akú ste mali váhu na začiatku tehotenstva.
mam 96 kil. Bojim sa , ze to nejak uskodi babetku.

galadriel
11. dec 2006

ninocka 3.januara

galadriel
11. dec 2006

ale velmi dufam ze to pride skor 😉

ninocka
11. dec 2006

galadriel tak sa zarad k nam k januarkam 2007

ladynika
11. dec 2006

Ajojte tehulky,neviete mi poradit kolko je optimalne pribrat pocas tehotenstva?Ja uz mam za chvilku termin,pribrala som 6 kg a dokonca za posledny tyzden som kilo schudla...nemoze to nejak ublizit babatku?Obavam sa aby nebolo nejak podvyzivene... ☹

leila
11. dec 2006

ahojte, ja som v 16tt a este stale mam -2 kg oproti povodnej vahe, je to v poriadku?

ladynika
11. dec 2006

ahoj leila,ja som mala az do 22 tt -5 kg...az potom sa mi zacala vaha vyrovnavat...doktor tvrdil ze pocas poslednych troch mesiacov aj priberiem aj brusko narastie...a akosi mu to nevychadza lebo stale vyzeram na 6ty mesiac...ale -2 kila su v pohode,neboj,hlavne ak si mala nevolnosti.

meli65
14. dec 2006

ahojky...ja som na zaciatku tehotenstva schudla 9 kil (na 78kg) a uz mi to pripadalo nie celkom v poriadku, nemala som vobec chut jest, dokonca ani pit a bala som sa o male. do 20.tyzdna som nepribrala takmer nic. no teraz sa to uz zacalo 🙂 😕. no davam pozor co jem, nechcem mat v ziadnom pripade 100 kg. momentalne vazim 84. jedna moja znama pribrala 27kg, teraz este koji, tak nesmie drzat dietu, chuda, taka je z toho mimo...

krissy1: tak to sme 2 🙂, ja bez mandarinky nevydzrim ani den, jem ich na tony

ladynika
14. dec 2006

mandarinky-mnaaaaam,ja ich nejem,ja ich doslova zeriem🙂 🙂 🙂

tana284
27. okt 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

Nemalo by to uškodiť babätku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre