Mám obavy, či je všetko v poriadku. Poraďte!

golemocka
3. jan 2007

Ahojte, chcem sa len ustit a pocut nejake povzbudive slova. 25. 12. som citila prve pohyby, bolo to zvlastne, ale zaroven aj super. Potom som tie pohyby citila az 27.12. a potom 28.12. Odvtedy nic. 31.12. sme boli v obchode a doslo mi strasne nevolno, tak na odpadnutie, ale nic ma nebolelo, len som bola strasne smadna. Chcem sa len spytat, ze keby babatku nieco bolo, ci by som citila nejaku bolest v bruchu alebo nieco, aj ked viem, ze tie pohyby teraz nemusim citit, chcem sa spytat ci ta nevolnost nemohla byt nejakym znamenim ci nieco nie je v poriadku. :( dakujem. Teraz som ok, nic ma neboli a ani nekope :(

zuzizuz
28. nov 2007

alionuska, to je hrozne ☹, to si ani neviem predstavit. To si asi tazko niekto predstavi, jedine ze by to clovek sam zazil. Viem ze sa taketo veci stavaju a dokonca aj ked vsetko vyzera v poriadku. Myslela som tym, ze vacsinou ked sa nieco zle stane, tak je to v prvej polke alebo tak. Samozrejme ze vzdy sa mozu veci objavit.

alionuska
28. nov 2007

Zuzizuz,ako vravis...kto nezazil-nepochopi!Mozno je dobre,ze sa Doninika boji tak velmi o svoje babatko.Ja som bola cely ten cas stastna a vyrovnana a vidis ako to dopadlo...?! ☹ Mna na to aspon pripravili,niektorym to povedia az po porode. 😢

loss
28. nov 2007

ahojte
aj ja sa stale bojim ci je vsetko Ok a hlavne som ako na ihlach pred kontrolov,ked vidim drobca tak som stastna je to tak ako sa pise ked je vam to babo sudene tak sa narodi a ja verim ze to nase sa narodi tiez,je to nas treti pokus a ja dufam ze to dotiahneme do zdarneho konca

bosorka0312
22. jan 2015

ahojte mamičky,chcem sa spytat ako zistim či je všetko v poriadku,alebo nie je,som v 9tt k lekarovi idem na kontrolu až 3.2. a sem tam ma bolieva brucho,aj ma v nom pichne,ked vyvyjam daku aktivitu,dom.prace,tak neviem k čomu to mam pripisat lebo sa bojim aby sa niečo nestalo babatku,ako zistim alebo akesu priznaky že sa niečo deje,možno si to len vsugerujem tymi člankami čo čitam,či ako? poradte prosim,Dakujem

andromeda_ja
22. jan 2015

@bosorka0312 Je to uplne v poriadku. Maternica rastie a upony, ktorymi je prichytena k okolitym strukturam sa natahuju. To je ten pocit pichania a tahania. Na uvolnenie je dobre magnezium. Pomoze proti pichaniu aj inym neprijemnostiam. Vobec sa neboj.

mikalove25
8. máj 2016

Dobry vecer som 20tt ale uz 3tyzdne robim v hotele ako chizna je to velmy tazka robota zdviham velmy tazke veci postele odpat aj do 20kg prosila som manazera aby my dali lachciu robotu povedala ze nie mavam velmy bolesti brucha a sem tam krvacam bojim sa o babetko Lebo nemam cas ist na prestavku nieco ziest napit sa alebo ist na vecko dakujem za odpoved

charity
8. máj 2016

@mikalove25 Sem tam krvacas? Smer gynekolog.

krpata9gmailcom
30. dec 2016

Ahojte som 7tt+4d a chcela by som sa opytat ako zistim ci je malinke v poriadku ?? A este ze ci nemate angels za niaku dobru cenu na predaj 🙂 dakujem vam za radi 🙂

annieduky235
22. okt 2022

@janinah môžem sa aj ja spýtať som sice druho rodička ale začínam 2 mesiac z mojim maličkým a boym sa či je brušku poriadku cítila by som to keby není však či čo sa sním deje teraz 🥺🥺🥺😓😓😓

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre