• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mám pocit čkania v brušku. Čo to znamená?

31. mája 2011 
Našej malej sa v brušku tiež čká o stodušu, niekedy aj 5x za deň a stane sa aj v noci. To sa na to zvyčajne zobudím. Zo začiatku ako som si to uvedomila, v takom 6 mesiaci to trvalo minútku, až dve a teraz je to aj 15 min. Uff... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dec 2006 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daninka, ja mám potom nutkanie že keď sa napijem, tak sa prestane ale nezaberá... :sweat_smile:
29. dec 2006 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj maly mi ckal v brusku denne aj dva krat.je to zaujimavy pocit.a ostalo mu to.aj teraz cka aspon raz denne urcite.
29. dec 2006 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno je to aj vyssim stadiom tehotenstva, mne sa to zatial nestáva
29. dec 2006 o 17:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moja mala stale cka,ale je to normalne,ved oni piju tu vodu-teda doslova ju hltaju,takze potom ckaju.Nezastavite to,to sa neda :grinning:
29. dec 2006 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby no pripajam sa aj ja k vam moja malinka cka este ani oci nemam otvorene :grinning: od vcera mala uz asi 7x stikutku a dost ma to znervoznuje preco ostala taka pahltna..chcem sa vas spytat tie ktore ste uz porodili a mali ste problem s ckanim v brusku aky su drobci??nemate problem s kolikami alebo su naozaj taky pazravucky aj ked papkaju mliecko??dakujem :wink:
2. júl 2007 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Som v 9 mesiaci,a mavam take ckanie v bruska,moze to byt ze sa ckava malej?niekedy to aj 10 min.trva a tak 2-3krat do dna.Je to normalne?Dakujem
:dizzy_face:
5. okt 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanovamartina je to uplne normalne, ja ked som cakala 3 princeznu ckalo sa jej aj 4-5x denne a ostalo jej to este 2 mes. po porode :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2010 o 15:03  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanovamartina je to normálka, aj mne čkali aj viac krat za deň :slight_smile:
5. okt 2010 o 15:05  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky....som v 10 tyzdni tehot....a velmi som stastna mne sa cka niekedy aj ked spim:D a potom ma to zobudi zasmejem sa pohladkam male a spinkame dalej :D
14. feb 2011 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som v 36 tt a pocit štikania mám už od 33 tt zajtra idem k lekárovi tak sa ho na to opýtam, ale asi bude malé po mne, ja ked niečo pahltne zjem tak sa mi štiká, že neviem kedy dosť.... :slight_smile:
31. máj 2011 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mimuliatko1 ahoj prosim ta napisala by si sem co ti na to DR zajtra povie? ja sa stymto trapim uz 2tyzden :frowning2: maly stikuta aj 4 krat za den hlavne ked zjem nieco z chuti alebo nieco sladke.Az mi ho je luto :frowning2: ja idem k dr az za tyzden tak mi prosim pisni :wink:
31. máj 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tereza123123 aj nam sa to stava, ale najma vecer, ked sa naladujem a potom lezim, dr. som sa uz pytala, ale nepozastavila sa nad tym, ze je to normalne. :slight_smile:
31. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok