Mám pocit čkania v brušku. Čo to znamená?

miriam17
2. aug 2006

ahojte mamulky a tehulky 🙂 ...nemate niekedy taky pocit ze sa vasmu drobcekovi v brusku cka? 😒 .................pretoze ja mam take obcasne akoby buchanie co je taku skoro kazdu sekundicku.....co si o tom myslite je to ckanie ale hranie,alebo co to moze byt podla vas? 😒

katulka11
29. dec 2006

Našej malej sa v brušku tiež čká o stodušu, niekedy aj 5x za deň a stane sa aj v noci. To sa na to zvyčajne zobudím. Zo začiatku ako som si to uvedomila, v takom 6 mesiaci to trvalo minútku, až dve a teraz je to aj 15 min. Uff... 😝

katulka11
29. dec 2006

Daninka, ja mám potom nutkanie že keď sa napijem, tak sa prestane ale nezaberá... 😅

vilki
29. dec 2006

moj maly mi ckal v brusku denne aj dva krat.je to zaujimavy pocit.a ostalo mu to.aj teraz cka aspon raz denne urcite.

veronika13
29. dec 2006

mozno je to aj vyssim stadiom tehotenstva, mne sa to zatial nestáva

vavka33
29. dec 2006

aj moja mala stale cka,ale je to normalne,ved oni piju tu vodu-teda doslova ju hltaju,takze potom ckaju.Nezastavite to,to sa neda 😀

hedunecka
2. júl 2007

ahojte baby no pripajam sa aj ja k vam moja malinka cka este ani oci nemam otvorene 😀 od vcera mala uz asi 7x stikutku a dost ma to znervoznuje preco ostala taka pahltna..chcem sa vas spytat tie ktore ste uz porodili a mali ste problem s ckanim v brusku aky su drobci??nemate problem s kolikami alebo su naozaj taky pazravucky aj ked papkaju mliecko??dakujem 😉

ivanovamartina
5. okt 2010

Ahojte.Som v 9 mesiaci,a mavam take ckanie v bruska,moze to byt ze sa ckava malej?niekedy to aj 10 min.trva a tak 2-3krat do dna.Je to normalne?Dakujem
😵

titulienka
5. okt 2010

@ivanovamartina je to uplne normalne, ja ked som cakala 3 princeznu ckalo sa jej aj 4-5x denne a ostalo jej to este 2 mes. po porode 😀 😀 😀

andika10
5. okt 2010

@ivanovamartina je to normálka, aj mne čkali aj viac krat za deň 🙂

karolinka2427
14. feb 2011

ahojte babenky....som v 10 tyzdni tehot....a velmi som stastna mne sa cka niekedy aj ked spim:D a potom ma to zobudi zasmejem sa pohladkam male a spinkame dalej :D

mimuliatko1
31. máj 2011

ahojte ja som v 36 tt a pocit štikania mám už od 33 tt zajtra idem k lekárovi tak sa ho na to opýtam, ale asi bude malé po mne, ja ked niečo pahltne zjem tak sa mi štiká, že neviem kedy dosť.... 🙂

tereza123123
31. máj 2011

@mimuliatko1 ahoj prosim ta napisala by si sem co ti na to DR zajtra povie? ja sa stymto trapim uz 2tyzden ☹ maly stikuta aj 4 krat za den hlavne ked zjem nieco z chuti alebo nieco sladke.Az mi ho je luto ☹ ja idem k dr az za tyzden tak mi prosim pisni 😉

mishusha
31. máj 2011

@tereza123123 aj nam sa to stava, ale najma vecer, ked sa naladujem a potom lezim, dr. som sa uz pytala, ale nepozastavila sa nad tym, ze je to normalne. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre