Mám strach, že moje bábo bude postihnuté

dadak
22. okt 2006

Ahojte baby,

som teraz v takej depke. Velmi sa bojim, ze moje babo bude postihnute alebo iecim chore. Som v 17. tyzdni a tie myslienky ma stale dookola obhanaju. Aj ked to nechcem a snazim sa nemysliet. Ale velmi sa bojim. 2 tyzdne som bola chora, brala antibiotika, teraz este stale kaslem a jednoducho sa deprimujem. Aj ked nechcem. Verim ze ma chapete. Lekarka zatial povedala ze je vsetko v poriadku, a vo stvrtok si idem po testy. mam taky strach. Z coho vlastne vznika postihnutie? Zo stravy? Z liekov? Genetika? Ja uz neviem. Prosim, trochu ma povzbudte...

asitka
2. aug 2008

dievčatá...myslite pozitívne...tiež ma také myšlienky napáadali počas tehotenstva...bola som chorá...mala som zápal priedušiek...môj obvoďák mi len so šarmom oznámil diagnózu... a odporučil ma na homeopatiká...tak som zbehla ku gynekológovi a ten mi okamžite, keď ma videl takú biednu predpísal antibiotiká...brala som počas celého tehu nasivin...proste som nemohla ináč dýchať....asi keď som otehotnela...som užívala noretistheron...nevediac, že som tehotná...a ten sa nesmie.....a bála som sa o malé...či...a ako...a atď...ale to vám aj tak nepomôže...hlavne sa nestresujte....výsledky mi vychádzali dobré...sono bolo tiež ok...tak som dúfala....držím vám pršťoky...a koooopu zdravých detičiek 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre