Máte skúsenosť s masážou počas tehotenstva?

katkamyska
30. nov 2011

Ahojte, máte niektorá skúsenosti s masážou počas tehotenstva? lebo ma neskutočne bolí chrbát, tak či máte nejaké tipy...díky 🙂

tea333
30. nov 2011

klasicku masaz by si nemala. hlavne v spodnej casti chrbta.su specialne masaze pre tehotne 😉

katkamyska
autor
30. nov 2011

a ty si chodila na masáž počas tehotenstva? a prečo nie v spodnej časti, či to nejak súvisí s bábätkom tá chrbtica moja?

anjelicek26
30. nov 2011

@katkamyska - ja som chodila, masiruje sa v sede- spodna cast sa uplne vynechava, moze to sposobit predcasne kontrakcie. Na spodnu cast - krize si skus kupit thermal care obklady, su horuce 24h, dost dlhe, aby sa dali obtocit az cez brusko a je to uzasna ulava. A ak je to s chrbatom dlhodobe - urcite kupit podpordny pas na brusko - pri zdravotnej indikacii mas na neho 60% zlavu cez zdravotnu poistovnu.

marashy
30. nov 2011

Ahoj ja chodím na masáž celého tela 1x do týždňa, pokial je všetko v poriadku počas tehotenstva, proste nemáš žiadne náznaky na predčasný pôrod, tlak máš v poriadku, tak si to dopraj kludne, určite by to malo byť jemnejšie robené ako klasická. Mne to robia po ležiačky. Vyber si dobrého maséra 🙂

katkamyska
autor
4. dec 2011

@marashy no ja práve chodím k masérke, už dlhé roky. ved som tam aj bola a tak mi to neskutočne pomohlo.na druhý den, som síce bola ako dolámaná, ale potom jaj, super.

akrimbb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre