Máte skúsenosti s tvrdnutím bruška v tehotenstve?

anetta
12. júl 2006

,,ahojte amminy,,ja by som sa chcela spytat,ci nemate niektora skusenosti s tvrdnutim bruska,,som v 6 mesiaci a niekedy mam brusko tvrdsie ako inokedy,,niedkde som sa docitala,ze to je normalne,ze to sa maternica pripravuje na porod a inde zase ,ze je to nebezpecne,,tak ak ma niektora z vas ties tento problem,prosim nech sa ozve

liki205
28. apr 2009

dík za rady baby, ste ma ukludnili 🙂

pajinka23
28. apr 2009

dianka tak si bola dnes u dokiho????Ako si mi dopadla???? 🙂 🙂 🙂 🙂 Dufam ze je vsetko ok 😉

juliett99
28. apr 2009

ahojcek dianka
,, ako si dnes dopadla,, mozno si na mna este spominas,, ale ja som dnes na teba silno myslela,, dufam ze doktorko potvrdil ze je vsetko ok.. 😉 😉 😉

lul
28. apr 2009

haloo, to mi nik neodpovie??

juliett99
28. apr 2009

lul ja som sa uz tiez nato pytala a jedna kocena mi odpovedala ze to je este velmii skoro aby som citila tvrdnutie bruska , ze to je skor rast ,,maternice a celovo bruska 😉

lul
28. apr 2009

dakujem jul 🙂

pajinka23
28. apr 2009

cafte tehulky 🙂 🙂 🙂 tovam je sranda este predvcerom som mala caste tvrdnutie bjuska a aj vcerato bolo take kadejake ☹ ☹ ☹ a dnes mi bolo super 🙂 🙂 🙂 nestvrdlo ani ras 😀 😀 😀 a tak sa mi zda ze malicky mi uz klesol k lonovej kosti lebo sa mi ovela lepsie dycha,,,a to aj ked lezim 😲 😲 😲 😲

dianka3
28. apr 2009

juliet ano sme zatial v poriadku ten krcok co bol na 2cm sa mi skratil o jednu tretinu je to kolko? 😖
no a sme uz sli kupovat kocik a na nakupy dufam ze sa mi to nezhorsilo zato ze sme dnes tolko lietali

pajinka,aj ja idem este zajtra na sono tesim sa 😀

juliett99
29. apr 2009

dianka, no tak dufam ze uz to doiahnete uspese do ciela , no dnes by si teda mala len oddychovat aby sa ti to nezhorovalo,,
aj ste kupili kociK,??
som zvedava ako dnes dopadnes,, 😉

dianka3
29. apr 2009

juliett,no dufam fakt ze sa mi to tym vcerajskom nezhorsilo,lebo sme z muzom tolko lietali po obchodoch a poto sme si boli vecer sadnut na kavu,no ja na mineralku a neodolala som a hrali sme biliard 😝
juuuuj ale uz budem len lezkat 😅 ja sa tolko modlim a dufam ze mi jezisko pomoze sa ze sa nehneva na ten vcerajsok
ano na sono ideme o 15,30

tanity
29. apr 2009

dianka ahoj 😵
xixi, to pozeras co? 😵 ale ked som zbadala tvoj nick, tak som proste musela nakuknut a aspon ta pozdravit 😵
dnes sa drzte na sone, velmi na teba aj malinkeho budem mysliet a nabuduce pocuvaj, ziaden biliard ok? 😲 musis hlavne oddychovat a sa setrit..aj ked verim, ze ked sa clovek citi dobre, tak to aj niekedy zariskuje 😖 len naozaj, oddychovat ok? pocuvaj 😉 papa zatial xxx

tanity
29. apr 2009

a este vies, co som si vsimla? ze ty mas termin presne mesiac predo mnou 😵 to som si az teraz vsimla, lebo stale si len povieme tt a to si clovek neuvedomi...pekne cisla mame vsak? 😀 22.6. a 22.7... 😀 😀 😀
tak uz idem, papa xxx

dianka3
29. apr 2009

🙂 jeeeeej Ahojkaj Tatianka 😀
Aj ty si tu? vaav no super 🙂
ano na sono sme objednany na 15,30 tak potom poviem co a ako oki?
ozaj kupovali sme vcera kocik 🙂 aj odsavacku som si uz kupila myslis ze je skoro? 😕
a ten kocik mam v albume tak urob kukuk 😉
a ano uz ziaden biliard a pekne sa sterit,musim no ale ked vonku je tak krasne ale co uz pockam par tt

no a tie terminy uvydime ja ich mam tri prvy-27.6
-10.6
-22.6

sranda co ? 😀

tanity
29. apr 2009

ajooj 😵
no kraaasne je to faro 😵 a preco by malo byt skoro? netrap sa, jasne, ze nie je, ved si uz v krasnom 34tt 😉 najvyssi cas pokupit veci, ktore treba malemu aj maminke..a aku odsavacku si nakoniec kupila?
a pravdu mas-setrit sa...citis sa dnes ok?
o 15.30 budem drzat paluchy, poviem aj brunkovi...inak, som si citala tu diskusiu o hladkani bruska a to, co sposobuje a som z toho riadne zmatena 😖 a ja hladkam ostosest...neviem, ci tomu verit, pravdupovediac...neviem...ale dnes nehladkam 😨 a pravda je, ze dnes je aj brunko oovela pokojnejsi..tak som z toho na vjetvy, lebo neviem, ci je medzitym suvis...kazdopadne, este som o tom nepocula a budem sa pytat gyndosa, uvidime, co on na to 😉

dianka3
29. apr 2009

Avojkaj moja 🙂
dakujem no vydno ake krasne fara mame pre nasich chrustikov co? 😀
juuuj skoda ze nebyvam v presove urcite by sme kocikovali 🙂
no taku odsavacku elektricku znacka babyfarland- to su aj take flasky detske ta znacka a vies co bolo natom najlepsie 😀
ze moj drahy manzel 😀 chcel odskusat odsavacku ci funguje ale ja som mu povedala ze ja nemozem odskusat na sebe lebo by mi zacala ta vodicka vytekat z prs a ona sposobuje kontrakcie,ze az potom ked sa narodi
no a moj sikovny muz si prilozil na svoj prsnik a skusal 😀 😀 😀 no ako som sa len smiala ked som ho vydela ako tam stoji a snazi sa sebe odsat mlieko z tych jeho prsicok 😀 😀 😀 skoro som sa pocikala od smiechu 😀
no sranda inac uz budem utekat zatial papa 🙂

juliett99
30. apr 2009

ahojky dianka,,
ako sa ti vam dari??, ako ste dopali na sone?? 😉

dianka3
30. apr 2009

avoj juliett 🙂
no na sono bolo vsetko ok,len vahu mame zlu ☹ vcera som zacala 34tt a malicky vazi len 1840g
tak zase stredu tam ideme a ked dovtedy malinky nepriberie aspon nad dve kila pojdem do nemocky a si ma tam nechaju a budu mi robit pasy aj akesi zatazove testy 😖

dada78
1. máj 2009

dianka 😉 to robia kôli tomu aby zistili, či je dostatočne vyživované cez placentu

dianka3
2. máj 2009

ale ved ked mi robil prietoky tak povedal ze je vsetko ok aj to okyslicovanie mozocka vsetko vyslo ok
len ta vaha ale tu mi baby vravia ze je normalna to asi len ten doki stasi 🙄
neviem co myslis 😕

juliett99
3. máj 2009

dianka
dufam ze malinky do buduceho tyzdna naberie dost vahy aby ste nemuseli do nemocnice.. 😉
budem na teba vas silno mysliet,, 😉 😉
ja zacinam v pondelok druhe kolo tehulkovania 😉 😉 😉

dianka3
3. máj 2009

juliett no idem teraz stredu na sono tak mi drz palce 😖 hadam uz malinky troska pribral
zacinas druhy trimester? tak blahozelam 🙂

juliett99
3. máj 2009

ano moja,, zacinam, dakujem,, 😉 😉
ale traz sa nam ty drzkaj,, aby malinky uz pribral,, potrebnu vahu,, 😉 😉

dianka3
3. máj 2009

no hadam ano moja lebo ja nechcem ist do nemocky ved si ma tam uz nechaju do konca tehu a to v ziadnom pripade 😠 ja chcem aby ma to chytilo doma a moj muz bol pritom a nie ze mu budem z nemocky volat ze pod uz ideme rodit 🙄 ked mam rizikove a uz som to tak dotiahla a nebola toto tehu v nemocke tak urcite ku koncu nepojdem 😠

a co by si chcela? dievcatko abo chlapceka? 🙂

juliett99
3. máj 2009

sa mi paci tvoj postoj,, moja len tak dalej jasne je ze to dotiahnes uz do konca,,, drzkaj sa,, 😉

vzdy som tuzila po dievcatku,, aj teraz ked zije s nami priatelov syncek tak vsetci skor tuzime po dievcatku ale tak co to bude je jedno len nech je to miminko zdravucke.

lovacka
3. máj 2009

ahojte
aj mne tvrdne brusko a je mi jasne ze ked to poviem dokine v pondelok tak si ma tam rovno asi necha v tej nemocke kedze ma pustili po mesiaci domov v stredu a ono to nie je vobec lepsie 😖

dianka3
3. máj 2009

juliett dakujem, ale je to pravda preco by som mala ist do nemocky len koli vahe? su tam aj surnejsie pripady a ja som mala prietoky ok,sak nevadi ja budem len rada ak sa mi narodi hoci aj 2,300g babika 🙂 taky malicky macko 🙂 no nie? ved ani netuzim po nejakom tuckovi 😅

aha no ak by si chcela kamoska mi poslala taku tabulku podla ktorej ti zistim co cakas,mne vysla a aj par babm ano ak ces tak ti mozem kuknut ale potrebujem vediet kolko mas rokov a mesiac ktory si otehotnela. no ak ces
no ale sak ano nech je to zdravucke miminko 🙂

juliett99
3. máj 2009

dianka to by bolo super,, poslem ti na IP postu,, uz teraz dakujem,, ;-

dianka3
3. máj 2009

no tak moja 🙂 vychadza ti dievcatko 🙂 😀
sa ta este chcem popytat toto je tvoje prve babatko? sa pytam lebo ja ked som cakala dievcatko som prve tri mesiace nemohla sladke ani vydiet a pri chlapcekoch ano. no ja som podla toho vedela ze co cakam 🙂

juliett99
3. máj 2009

ano toto je moje prve tehulkovanie a aj prve tehotenstvo.. mne vobec nebyvalo spatne,, ale sladke ani slane nemusim,, vsetko mi pripada extremne sladke ci slane,,
najviac slapem na polievockach, zeleninke, ovoci,, a teraz v poslednej dobe na domacej strudle ta mi nevadi.
zato dnes som si dala chipsy slane hned som dostala kyselinu,. ze bleeeeeeeee
no tak dievcatko to by sa mi pacilo ale uvidime co to bude,, dam ti vediet dianka

dianka3
3. máj 2009

aha mojka tak ti velmi vemi drzim palceky aby ta babatko pekne v brusku posluchalo pekne priberalo a rastlo a potom sa ti krasnucke a zdravucke narodilo 🙂
nestresuj sa pekne sa tes zo svojho babenka a rozpravaj sa s nim uz ta urcite tak velmi lubi a ani o tom nevies,sak uz mu krasne bije srdiecko no nie? posielam pusku pre tvoju fazulku 🙂

vies ja som prisla o svojich dvoch chrobacikov a ani nevies ako velmi ma to boli ☹ umrel mi chlapcek v 6 mesiaci a potom mala fazulka v 9tt. 😔 aj teraz placemje mi luto a chce sa mi umriet 😢 velmi mi chybaju........
pozri si moj album tam mam foto-zo sona mojho neboheho adrianka,zial od druheho babatka som nestihla ani ultrazvuk kedze odysiel tak skoro.................... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre