Maternica je vysoko. Je to v poriadku?

dididi30
28. feb 2008

babeny aj je to v poho ak je maternica vysoko?

evus
28. feb 2008

vysoko maternicu mala aj znama...po osemnastich rokoch snazilkovania isla na umele oplodnenie,ktore vyslo hned na prvy krat...vraj nemohla otehotniet prave koli vyokopolozenej maternici

dididi30
autor
28. feb 2008

no evus, ja cakam druhe dieta, prve sa robilo dlhsie ale druhe za mesiac🙂 zalezi aka poloha je, ze vraj zo zadu je to istejsie🙂

evus
28. feb 2008

didi,tak si mala asi obrovske stastie,ona ju mala velmi vysoko a za tych 18rokov skusali vsetko,nakoniec to nechali na lekarov a maly ma dnes dva a pol roka.

dididi30
autor
28. feb 2008

no asi hej...ja neviem, iba viem to,ze ked ma tam lekar kukal, tak mi vravel,ze mam vysoko maternicku, sak prsty mal az v mojom krku 😀 ja by som to tiez tak riesila, hoci viem, ze aj to umele oplodnenie neco obnasa

evus
28. feb 2008

pozeram,ze vam to pekne vyslo...k dievcatku pribudne chlapcek 😉

dididi30
autor
28. feb 2008

ja ta zas obdivujem, ze po roku dcerusky uz budete mat druhe...v dobrom samozrejma, ale zas to vychovas naraz 😉 , noci ja som chcela druhe az ked by mala malicka 10 rokov, aby som si to vychutnala, ale vychutnam si aj tak, lebo mala je uz samostna, uz ma tak nepotrebuje ☹
drzim palceky aby aj tebe tak vyslo,,,mohla by sm ti to teraz kuknut cez jednu tabulku ak chces....staci mesiac , kedy si otehotnela a kolko mas rokov 😉

helena
28. feb 2008

ahoj DIDIDI30 ja som si nasla na internete tu stranku s tabulkou a tiez sa ratal mesiac v ktorom som otehotnela a vek kolko mam rokov ked som otehotnela......no a mne to nevychadza nejak pravdivo.Posledne cislo mi vychadza parne-cize by som mala mat chlapca-no na sone mi povedali ze je to na 100% dievcatko a mam aj snimok a tam je krasne vidiet ze to bude baba.......no neviem ale asi su to vsetko len povery 😉

dididi30
autor
28. feb 2008

no zalezi aj od toho ci si nemala v tom case narodky, lebo ja som si to kukala teraz a dala som si 30 rokov, ale to som si spomenula,ze som mala este len 29 a v septembri som otehotnela, tak mi to vyslo....segre to tiez nevychadza, ale ostatnym babam vsetkym

helena
28. feb 2008

tak skus to pozriet otehotnela som v auguste (8 cislo)+ rokov mam 22 (cize 8+22=30) 0-je parne cislo?

dididi30
autor
28. feb 2008

ale nie.......normalne kuknem august a kolko mas rokov......idem na to.

dididi30
autor
28. feb 2008

no hej vychadza ti chlapcek...a si si ista ze si mala 22 keby alebo ten mesiac si otehotnela? staci o rok viac, alebo menej alebo o mesiac viac alebo menej a mas babu

dididi30
autor
28. feb 2008

mne to vychadza presne aj na sone bol chalan,teda dufam,ze bude, lebo ak to bude baba tak bude mat vsekto modro zelene 😀

terina25
6. jún 2008

Ahojte kočky.Dnes som bola u lekárky a povedala mi,že mám vraj vysoko maternicu.Som asi v 4-5 týždni.Podarilo sa mi otehotnieť na 1-krát.Na gynde som v živote nebola - až dnes prvý krát.Preto som teraz ostala zaskočená.neviete,je s tým spojené nejaké riziko,keď mám vysoko maternicu?

terina25
9. jún 2008

pozerám,že nikto mi nevie pomocť.Škoda ☹

dididi30
autor
9. jún 2008

terina, podla mna nic, ja uz cakam druhe babo 😉 ....to len mas dlhy posvovy vchod, teda tak mi to bolo povedane 😉
neboj nic, som malu vytlacila a ked vytlacim aj maleho tak ti dam vediet 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre