Mávala niektorá z vás výtoky počas tehotenstva?

sevgilimbeni
6. okt 2010

som v 9 tt a trapia ma vytoky..niekedy zapachaju niekedy nie...raz je priesvitny a raz tak do biela...k lekarovi az o tyzdne....vytok mam cca tyzdne...

benne
7. okt 2010

V tehotenstve je to úplne normálne (kým nesvrbia), ja som mala počas celého tehu, nepríjemné ale prežila som 😉

orsulka
7. okt 2010

ahoj....ano vytoky su normalne, si vsak naozaj v začiatkoch a je fajn , že si to sledujes....
vraj pokial su biele alebo priesvitne, tak to nie je problem......ale ak sa ti to nezdá skoč radsej k lekárovi, su rozne tabletky na vkladanie na dezifinkaciu pošvy a pomahaju........ja som tiež mala taky vytok, lebo som bola po serkláži, a dostala som tie vaginalne tabletky, a dosť pekne sa mi to upravilo....
prajem vela šťastia 🙂

jonki
7. okt 2010

Ja mavam tiez skoro od zaciatku tehu. Farba ako spominas ty. Nesmrdi ani nesvrbi a lekarka povedala, ze je to oki. Ten obcasny zapach by som jej pri kontrole urco spomenula 😉

ludka140281
7. okt 2010

aj ja som mala take soplovite od zaciatku do konca ..naozaj caste su aj mikozy,teda hrudkovity vytok ako tvaroh,ten sa ale lieci,lebo dietatko pri narodeni moze dostat z neho zabku v puse,ale to ak ho mas pri porode...nehambi sa a povedz lekarovi,su nato tabletky,alebo masticky....pokial nesvrbi,alebo nieje farebny,je ok....to sa blaznia hormony 😀

beaska
7. okt 2010

ja mam tiez od zaciatku tt no musim povedat ze je taky trocha do zelena , alebo uplne priesvitny, nezapacha a nesvrbi doktorka o nom vie , pravidelne ma kontroluje , raz mi brala aj kultivacu no vsetko v poriadku takze tak 😕

kvetinqa
8. okt 2010

ja mam vytoky od zaciatku, mala som aj cire aj biele, potom bielozlte, uz som asi 4x preliecovala mykozu a zase je spat, takze uz to neriesim... vsetky vysledky mam v poriadku, proste ja som ten pripad, co ma vytoky cele tehotenstvo. a cim dalej tym je toho viac a viac..

barborato
9. okt 2010

Ahoj aj ja som mavala vytoky a sem tam ma to aj svrbelo tak ze som musela v noci ist do sprchy a len cistou vodou oplachnut a najlepsie vlaznou. Dr mi dal na to vaginalne tabletky a po prvych dvoch to prestalo a kedze ja som dost zly paciet tak som si ich hned prestala davat ale vratilo sa mi to asi za 3 mesiace a vtedy som si hned dala tu tabletku a preslo to nastalo.

evickapooh
9. okt 2010

ahoj odporucam ti dat spravit vyter z posvy ak to bude negativny tak je to normalny tzv.tehotensky vytok ak budes mat tam bacily ci kandidu treba to preliecit-lokalne.ja som mala skoro cely tehu cas kandidy vkuse by som mohla vkladat tabletky ale nadavala som--len ked to uz bolo neznesitelne- ale mesiac pred terminom som s musela davat kazdy den aby sa babatko neinfikovalo pri porode.aj kandida moze byt pre babo nebezpecna.

nizoe
11. dec 2012

ahojte dievčatá, ja mám stále problém s výtokmi...najskôr bol biely, teraz je už bielo-žltý a sem tam objavím aj malé hrudky...kontrolu mám až o tri týždne...inak mi nespôsobuje problémy, sem tam zacítim svrbenie, ale to nieje často a trvá to pár sekúnd...mám vydržať do kontroly, či ísť skôr ? naposledy mi lekár povedal, že v tehotenstve je to normálne ak nezapácha, nesvrbí a nepáli a ster mi nerobil...nechcem nejako ohroziť dieťatko...

simca06022011
11. dec 2012

@nizoe daj si urobit ten ster, ja som sa postazovala sestricke, a ona nabehla ked ma lekar kontroloval a urobili ho :P Nakoniec mi vysli nejake bakterie, dostala som cipky a mala som pokoj... Radsej by som si ich dala urobit, ako nieco podcenit.

babulka1978
11. dec 2012

mne spravila stery a vysli nejake bakterie.....nasadila cipky a mam pokoj...v tehu su tie bakterie vraj bezne.....treba to ale riesit, lebo to moze niekedy ohrozit tehu......aj pri porode sa moze babo nainfikovat.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre