Mdloby v tehotenstve. Je to normálne?

matja1
21. nov 2008

Ahojte baby!Chcem sa vas opytat, ci ste niektora nepocitovali na zaciatku tehotenstva mdloby a tocenie hlavy.Mam to skoro kazdy den a neviem,ci to suvisi s tymi hormonami,co beriem proti cystam/lutenyl alebo ci je to to pozitivnejsie 🙂

susik77
21. nov 2008

matja: my sa snazime, akurat som to mala dostat-menstruaciu, ale mam len ruzovy vytok, uz 3-4 dni sa mi toci hlava-hlavne vecer, je mi blbo a boli ma hlava-nieco ako slaba migrena...ziadne chute, tak prave vaham, ci som tehu...

susik77
21. nov 2008

inak, pozri na pribal. letacik toho lutenylu, co je tam napisane...a beries to 1.mesiac?

ditka1
21. nov 2008

ahojte kocky,matja1 to je normalne ked si tehu ja mavam dotraz mdloby a som v 27t,vsetko je so mnou ok-babo sa ma super,neboj sa urcite to nic zle neznamena. 😉

matja1
autor
21. nov 2008

Ahoj Susik -ano prvy mesiac praveze-no a vletaciku je napisane-nebrat ak som tehotna! Lenze to ja prave neviem, ci uz nie. 😒

lucinka1104
21. nov 2008

matja a to su načo lieky? radčšej ich neber , keď si si nie istá???!!!!! 😕

matja1
autor
21. nov 2008

To je na upravu cyklu,lebo mam polycisticke vajecniky.No ved uz som ich prestala brat-uvidim,co bude po teste 🙂

jokas
1. jún 2012

ahoj susik77- presne si mi vytiahla slová z úst- dnes mi mali dojsť, zatial slabý červený výtok, bolesť hlavy ale u mňa riadna, motká sa mi hlava a pol roka sa snažíme- taaak strašne chcem byť tehu 🙂 mám síce už dcérku, ale tehu som bola pred 7mimi rokmi aa vôbec si na príznaky nespomínam, tak dúfam, že budeme všetky
😉

katren
1. jún 2012

@jokas ta diskusia je 4!!!roky stara....niekedy treba pozriet aj datum 😀 😀 😀

jokas
1. jún 2012

🙂 tak dúfam, že babám už chodia ratolesti do škôlky a ja sa pokúsim popri robení večere, chatovaní a rozoberaní môjho tela pozrieť aj na dátum 🙂

katren
1. jún 2012

@jokas 😀 😉

niki0121
7. jún 2012

@matja1 Ahoj! AJ aj som mala mdloby a zatmenie pred očami na začiatku tehu. Povedala som to lekárke a ta mi povedala, že je to normálne len si treba dávať pozor aby sme nespadli. Je to vraj preto, že v brušnej dutine sa sústreďuje vetšie množstvo krvi a tým sa nám odkrvuje mozog. Takže je to o.k. len treba dávať na seba pozor.

matja1
autor
7. jún 2012

Jeej diky za radu, no ja som to nakoniec dobre vsetko zvladla so zdravím a maly uz ma pat mesiacikov🙂 Držím aj vám všetkým palce, nech je všetko ako má

mkopcekova
8. feb 2013

ahojte mdlobarky 🙂, ja som v 5 tt a strasne sa mi tocieva hlava, mavam migreny, viem, ze je to z tehu, skor ma zaujima, ci viete, co s tym? ved ja takto neviem fungovat... mam 2 chalanov - zbojnikov, tak si neviem predstavit, ako prezijem este 8 mesiacov, nehovoriac o tom, ze za volantom to byva zleee

shoshana144
16. mar 2016

@mkopcekova ahoj..viem, ze je to uz 3 roky stary prispevok, ale ako si to vyriesila za tym volantom?ja som 5+5tt a som z toho na nervy..zrazu mi dojde strasne slabo a konecna. uz sa pomaly bojim sadat si za volant. diki za odpoved ! 🙂

mkopcekova
16. mar 2016

ahoj shoshana, ja som jednoducho pocakala, kym to prejde 🙂 trvalo mi to cele 3 mesiace, potom v 4. akoby utalo, proste to prestalo, ale v aute som to riesila tak, ze som si pustala moju oblubenu hudbu, taku co ma nakopla,kym som dosla domov, no bol to boj fakt cele 3 mesiace... najhorsieza volantom samozrejme. a este som sa snazila sadat si za volant v case, kedy som bola iac v pohode, nie tesne po obede, po jedle. drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre