Mesiac vkuse hnačka. Je to normálne v 8. mesiaci?

patres007
14. júl 2007

Caute baby,

som v osmom mesiaci a uz mesiac vkuse lietam kazdu chvilu na vc. Lekarovi som to vravela, no nevyjadril sa k tomu. Je to normalne? Mali ste niektora podobny problem? Nie je to predzvest niecoho?

bibinka
14. júl 2007

a neberieš náhodou magnézium? to má laxatívne účinky. a možno sa už telo pripravuje na pôrod, ja som mala také niečo pri prvom, ale začalo to cca 2 týždne pred termínom.

escada17
14. júl 2007

tak mesiac ak to trva, nebude to len porodom, si myslim...ja som pri dcerke behala v den porodu, tak mi vlasne zacal...ale mesiac...v akom si tyzdni? Podla mna by ta mali nejako vysetrit, ved mesiac...ja som minule dva dni a skoncila som na vyzive...a brali ma vazne.

masinka
14. júl 2007

ahoj
tak mna prehanalo zelezo (to vraj normalne zapeka), brala som ho v poslednom trimestri
ked som to povedala gynekologicke, skonstatovala ze je to zlou zivotospravou ...

patres007
autor
14. júl 2007

dakujem vam velmi pekne za odpovede. Uz som si myslela, ze nikto nezareaguje. Som v 32 tyzdni, ide mi na 33. Cely zivot som mala problem so zapchou a teraz toto. 😕
Bibinka, pravda je taka, ze vlastne odkedy beriem magnezium, tak to mam. No nenapadlo ma to., ze to moze byt kvoli tomu.
masinka, aj zelezo beriem, ale to iba tyzden, takze z toho to asi nebude..
najhorsie je to v robote.. stale musim ist tajne na vc.. 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre