Modriny alebo krčové žily v 7. mesiaci tehotenstva?

blontimka
18. jún 2019

Ahojte,
neboli ma to ani nič... som v 7 mesiaci a Mám 90 hemoglobin... neviem či sú to krcove žily alebo modriny....čo myslíte?

lucka12399
18. jún 2019

@blontimka podla mna to vyzera skor ako modrinky ..

eliska13
18. jún 2019

@blontimka prečo máš taký nízky berieš železo?to vyzerá ako popraskané cievky...kŕčové žily inakšie vyzeraju

simca06022011
18. jún 2019

modriny

blontimka
autor
18. jún 2019

@eliska13 železo mám nízke, lebo som prestala vracať len nedávno...už jem 2 denne....

diewcatqoo
18. jún 2019

Ahoj, v tehotenstve sa casto objavuje zvysena lamavost krvných vlasocnic. Mala som nieco podobne - robili sa mi modriny, krvacala som z nosa a z dasien... a tiez som mala malo zeleza. Lekarka mi povedala, ze je to v tehotenstve caste, predpisala zelezo a ascorutin. Ascorutin je vlastne vitamin c. Takze okrem zeleza si dopln aj cecko a malo by to byt ok.

blontimka
autor
18. jún 2019

@diewcatqoo a potom mi to zmizne?

diewcatqoo
18. jún 2019

@blontimka no ono tie modriny sa ti do par dni vstrebu.. ako modriny zvyknu. A tym, ze si doplnis to cecko, mali by ti spevniet tie vlasocnice a nemali by sa ti dalej lamat.
Najlepsie je ale konzultovat to s lekarom, on ta pozna najlepsie a vie ta aj odbornejsie vysetrit ako zeny na internete 🙂

blontimka
autor
18. jún 2019

@diewcatqoo najbližšiu kontrolu mám o 3 týždne... určite sa ho tam nato spýtam... Keby to boli krcove tak bezim hned po pančuchy... ale toto počká....

blontimka
autor
18. jún 2019

@diewcatqoo a ďakujem pekne za informácie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre