Mole v matraci molitán - kokos

verka1818
10. dec 2014

Ahojte mamicky a buduce mamicky, chcem sa spytat, ci sa niektorej z Vas stalo, ze by sa rozmnozili v matraci s kokosovou vrstvou mole...My sme kupili postielku aj s celym prislusenstvom - matrac, paplonik, hniezdo, baldachyn, zakladac...postielka stoji uz 3 tyzdne v spalni, doposial som vecicky neprala, lebo mala sa ma narodit az vo februari...no predvcerom som zabila 5 moli v spalni, tak cela nestastna, ze su asi v skrini, az potom ma napadlo, ze kym nebola postielka, ziadne sa nevyskytli...Vsetko prislusenstvo som oprala a vyzehlila, matrac som dala na balkon - jedna mola sa drzala zospodu, tak sme mysleli, ze to moze byt z neho...avsak nenasla som ziadne dierky v potahu ani nic podobne, tak neviem, ci je na vine ten matrac...odkedy je na balkone, tak som ani jednu molu nenasla...Mate s tym niektora skusenost???

pupavka123
10. dec 2014

@verka1818 Asi si si sama odpovedala,problem bude asi v matrace,tak urcite vyhodit a kupit novy 🙂

simca06022011
10. dec 2014

@verka1818 hmm.. skuste ho povysavat riadne a dajte niekam dnu kde neurobi sarapatu a vyskusajte ci sa este daco objavi.. kludne to mohli byt mole "nahodne okoloiduce" a uz nemusia viac prist ;) Ked tak kupit novy matrac. Aj ked.. nechce sa mi tomu verit. Dnes som molitanovy kokosovy matrac este s nejakou pohankou z druhej strany vyhodila, rozbalila a okrem toho ze vyzeral hrozne.. nemyslim si ze by sa tam moliam pacilo :🙂)))

verka1818
autor
10. dec 2014

@simca06022011 praveze fakt neviem, mne to pride, ze museli byt nalozene niekde vajicka a z lariev i uz dozreli a zacali vyletovat motyle...lebo stala tam uz tri tyzdne a nic sa neobjavilo 😠 len nikde ani na potahu matraca som nenasla diery, cize neviem, cim sa zivili a ako by odtial vyleteli.... skrine su CHVALABOHU ciste, to som vsetko kontrolovala, muselo sa to doviest s postielkou...docitala som sa, ze niektorym zhnila ta kokosova cast, jedna mamicka musela vyhodit matrac kvoli chrobakom v kokosovej casti...preto som zalozila novu temu, ci nemate niektora podobnu skusenost...urcite ho vyhodim, len teraz mam strach kupit znova s kokosom, aby sa situacia neopakovala...asi zostanem pri klasickom molitane 😨

mimisk
10. dec 2014

@verka1818 cim lacnejsi matrac tak je nekvalitnejsi, je viacero vyrobcou, ak je lacny oproti ostatnym tak nieje dostatosne kokosova vrstva osetrena

verka1818
autor
10. dec 2014

@mimisk no matrac stal 22 eur tu na MK, pozeram, ze Vy ponukate molitan-kokos v tej istej cene...a doporucila mi ho sama predavajuca z vlastnej skusenosti, tak neviem, kde sa mohla stat chyba :-O ale kazdopadne mam strach uz kupit s kokosom, aby sa mj nepremnozili doma nejake potvory

mimisk
11. dec 2014

@verka1818 aku značku mate ?

mimisk
11. dec 2014

@verka1818 Ak by som mohla doporucit tento matrac je velmi dobrý a hlavne ma vyborný navlek http://www.mimisk.sk/product_info.php?products_...