Môžu mať lieky po záruke negatívny vplyv na bábo?

adkag
10. mar 2007

Chcem vas poprosit o radu, pred dvoma tyzdnami som dost krvacala a potom spinila, tak som zacala brat Magne B6. ale po 5 dnoch uzivania som zistila, ze doba pouzielnosti vyprsala 12/2006. moze mat uzivanie tychto liekov po zaruke nejaky negativny vplyv na babenko? dost som sa vylakala,ked som to zistila.

elliana
10. mar 2007

inac, zobrala si mi tuto temu z "jazyka"
Ale myslim, ze nie, vies, ako datum spotreby sa pise minimalna trvanlivost, ak boli tie tbl na suchom mieste a dodrzala si sklad. podmienky, myslim, ze neuskodili. Ale uz ich radsej neber

adkag
autor
10. mar 2007

dakujem, uz ich brat urcite nebudem, ale aj tak som sa zlakla, ci to uz nemohlo ublizit

elliana
10. mar 2007

hlavne klud, stres moze babu uskodit viac, ako toto

biccy
10. mar 2007

Kedze islo o vitaminy,mohli mat maximalne zoslabeny ucinok.Ale mozno ani to,kedze to bolo len z 12/2006.

adkag
autor
10. mar 2007

dakujem vam, ste ma ukludnili, teraz som doma na pn,tak si vsetko vsimam a vsetkeho sa bojim.

madeleine
10. mar 2007

adkag, par krat sa to podarilo aj mne.. bud rada, ze slo len o vitaminy... urcite si davaj pozor, a nezabudni to povedat lekarke, pre istotu. Stat sa nic nemusi, ale nikdy nevies...

kamilecka
10. mar 2007

Adka ja by som to neriskovala,uz len koli tomu ze nevies ako boli uskladnene pred kupou v lekarni a ako boli uskladnene kym sa do lekarni dostali. Davaj si na to pozor hlavne ked si tehotna. Radsej ich vyhod alebo zanes nas5 do lekarne.Vidis keby si ich nebola pouzila mozno by ti vymenili v lekarni za nove.

adkag
autor
10. mar 2007

Kamilecka, no ja by som to tiez neriskovala, keby som o tom vedela predtym, ale teraz s tym uz nic nenarobim, kedze som si to vsimla neskoro.
tiez dufam, ze kedze islo o vitaminy a nebolo to nejak moc dlho po zaruke,tak snad to bude ok.uz ich brat urcite nebudem.
mne sa to tiez uz podarilo viac krat, ale ked som nebola tehotna, tak som si z toho tazku hlavu nerobila, az teraz. urcite to spomeniem lekarke,ked k nej pojdem.

kamilecka
10. mar 2007

Adka no aspon budes potom na to mysliet viac,ked budes brat tabletky kuknes expiraciu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre