Nevolnosť počas tehotenstva. Poradíte niečo?

mata78
23. jan 2008

hoci mám už jedno tehotenstvo za sebou s nevoľnosťou som sa začala pasovať až posledný týždeň. je mi takmer celý deň veľmi zle, všetko čo zjem vyvrátim. neudržím poriadne ani vodu. moj gyn mi dal iba pyridoxin s tým, že ak sa mi to do dvoch dní nezlepší musím isť do nemocnice na infuzky. ja sa však musím starať o 15 mes. dcérku a nemôžem si dovoliť ísť do nemocnice. a aj cez deň mám problém sa o nu starať, tak mi je zle. mamičky, ktoré máte s tým skúsenosť prosím poradte.

haniak
14. nov 2008

a v ktorom si tt???ja len v 4tt

evka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haniak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evka
14. nov 2008

haniak ja idem do 8tt,uz vies ci bude 1 alebo 2 ? 🙂

senja
14. nov 2008

Tady nekdo ma na neco chut 😉 Hrozne ti to zavidim, ja zrovna varim a je mi u toho blbe. Ale co bychom neudelali pro nase muze, ze holky? 😉

senja
14. nov 2008

haniak: Ty pocity jsou pry v poradku, to ti roste deloha.

haniak
14. nov 2008

jej ja zasa zavidim vam kocky co nemozete papat lebo ja stale papam......mam chut na vsetko.....

jetko
14. nov 2008

Ahoj děvčata, prosím o radu... nevzpoměla by jste si, jestli jste náhodou neměla nevolnosti už před prvním vynecháním menstruace? Tedy hned někdy ze startu? Díky

evka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haniak
14. nov 2008

senja dakujem za info.......

evka
14. nov 2008

jetko ja uuuuuplne na zaciatku nie az potom v 4tt. 🙂

haniak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evka
14. nov 2008

Uz som zjedla 2 krajce chlebika s rajcinkou a idem na dalsie 2 😀 Dufam,ze mi nebude z toho zle.

haniak
14. nov 2008

urcite nie nebude.....ja zjem hocico.... 😀 evka ty si v ktorom tt????

jetko
14. nov 2008

Úplně na začátku? Fakt? 🙂 🙂 🙂 🙂
Tak to jsi mi zvedla náladu... Já trpím už 5 dnů, někdy víc, někdy míň, někdy jen chvililinku... Většinou se mi to na chvilku podaří zajíst... Ale mám strach jestli není náhodou brzo... Jestli to není jen nějakej šlak... Bo plodný dny jsme měli teoreticky mít 6.-11. 11 a mens. očekávám až na konci listopadu a hodně mi to připadá jako u prvního těhu, které pak bohužel nevyšlo.... Takže na test je ještě brzy...

haniak
14. nov 2008

test si urob jetko az po vynechani menstr......inac je to zbytocne.....aj ja som si robila skoro testy a nic a urobila som si az po vynechani......

evka
14. nov 2008

haniak idem pomaly do 8tt 🙂 Muim cikat za sekundu som tu. 😀

jetko
14. nov 2008

moc děkuji... 🙂

haniak
14. nov 2008

ok ja som si podla poslednej menstr vypocet dala sem na konika a dalo mi to 7tt a lekar mi vcera povedal 4tt......takze idem do 2mes baby vyznate sa v tej tabulke s tymi mesiacmi????

jetko
14. nov 2008

No Modrý koník a mnoho dalších to počítají už od začátku měsíce (nemůžu si ani za boha vzpomenout jak se tomu nadává) tj od. 1. dne menstruace. Začíná se vytvářet nové vajíčko a tím i teoretický život plodu. Kdežto doktoři většinou až od uhnízdění v děloze, nebo ovulky... nebo tak nějak... prostě od nějaké události... Možná proto i dva termíny porodu?

evka
14. nov 2008

haniacik ty si tak tesne za mnou,lebo ja mam termin tiez v juli,ale doktor mi to nejako divne rata.Uz sa v tom vobec nevyznam. 🙂

lante
14. nov 2008

Ahojky babulky 😀,

tááák konečne som objavila čo môžem piť. Spomenula som si............alebo ma osvietilo..........., že mám v mrazáku zamrazené lístky mäty. Som si icj kedysi natrhala, umyla, osušila a fukla do mrazáku.............a div sa svete uvarila som si z nej čaj......najskôr len na skúšku do jedného hrnčeka.......a dnes už celý krčah a práve som ho dopila. Je to cca 1,2 litrový krčah. Toľko tekutín som doteraz nebola schopná vypiť ani ako netehotná 😀

Inak ja som sa testila deň po vynechaní MS a foto testu mám v albume......som skoro odpadla, keď som to zbadala 🙂

haniak
14. nov 2008

ani ja ked si dam na konika 30sept to bola moja posled menstr tak mi vychadza datum 7.7 2009 ale lekar tvrdi ze len 4tt boze to je este malinke 😀 ty si bola v ktorom tt u lekara 1x??

senja
14. nov 2008

jatko: Bylo mi uplne krasne. Jen jeden den rano (asi 1 den pred vynechanim) jsem stala na nastupisti - jela jsem do skoly - a najednou jsem dostala takovy ten pocit na zvraceni. Bylo to prudke a velmi silne. Po 10 min. to odeznelo. Ale jinak nekdy jsem cetla, ze to pry znamena, ze prave se zarodek implantoval do sliznice. Po 2 dnech jsem mela slabouckou carecku na testu.

haniak: Mne v 6tt na pohotovosti napsali zamlkly potrat, pry velikostne to vypada tak leda maximalne na 5tt, na vic ani omylem, a posledni mens. jsem mela 29.9. To uz jsem tady nekde popisovala.

evka
14. nov 2008

haniak asi po tyzdni ako som mala dostat mem.,ale doktor mi povedal,ze je to este skoro tak mi zobral krv a tym mi na isto potvrdil,ze som tehotna.Ja som nikdy nedostala men.neskor,ale vzdy presne alebo o dva dni skor.Preto som isla k doktorovi tak skoro.Ja som mala poslednu 27sept.Neviem ako to rataju,uz som z toho zmetena 😅

haniak
14. nov 2008

senja a vsetko potom bolo ok??????...................tak potom sme natom rovnako...ja som mala poslednu menstr 30sept.....a ty si v 5tt???no ako to pocitaju oni fakt uz ani ja neviem

senja
14. nov 2008

haniak, evka: A nerikali vam spis tydny !skutecneho" tehotenstvi, tedy pocinaje oplodnenim? Je to neco jineho nez pocitani podle prvniho dne posledni menstruace. Je tam prave rozdil priblizne 2 tydnu, pokud neznate termin ovulace 😉 To by vychazelo, ne? 😎

evka
14. nov 2008

senja preco na potrat ved si nekrvacala 😨

haniak
14. nov 2008

ano mas pravdu ved sono je najlepsie......takze moje ma len 2mm a 4tt..........myslis ze sa da zistit uz mimomaternicove teh v 4tt??

senja
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre