Nevolnosť počas tehotenstva. Poradíte niečo?

mata78
23. jan 2008

hoci mám už jedno tehotenstvo za sebou s nevoľnosťou som sa začala pasovať až posledný týždeň. je mi takmer celý deň veľmi zle, všetko čo zjem vyvrátim. neudržím poriadne ani vodu. moj gyn mi dal iba pyridoxin s tým, že ak sa mi to do dvoch dní nezlepší musím isť do nemocnice na infuzky. ja sa však musím starať o 15 mes. dcérku a nemôžem si dovoliť ísť do nemocnice. a aj cez deň mám problém sa o nu starať, tak mi je zle. mamičky, ktoré máte s tým skúsenosť prosím poradte.

kuspitka
15. jún 2008

som po umelom oplodneni a teraz neviem ci som tehotna alebo nie.lebo test mi nic neukazal

nensy
15. jún 2008

jako neukázal ti ani jednu čárku?

kuspitka
15. jún 2008

iba jednu

bezaz
15. jún 2008

kus ale ved je este dost skoro nie? ked si mala 5.6. imlant 😉 dnes je len 10ty den.. ak aj je malinky chyteny, tak hcg je este dost nizke.. trpezlivost.. skus az tak v stredu, resp. podla toho, aku mavas lutealnu fazu 😉

dvojka
15. jún 2008

kuspitka tak ho zkus za dva dny znova a nebo zkus kouknout sem
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

kuspitka
15. jún 2008

mam aj nejake priznaky ale neviem ci je to ok.a uz mi meskaju 5dni

kuspitka
15. jún 2008

tak utorok idem do centra.

nensy
15. jún 2008

uvidíš to bude dobrý.udělej si ho za pár dní 😀

kuspitka
15. jún 2008

tak ale ked idem do centra v utorok tak si ho nemusim uz robkat.ale som mala vyvestene ze som v tehu.neviem ci sa da tomu verit ale skusam tomu verit aspon mam nejaku nadej.

dvojka
15. jún 2008

dagina - u mě nevolnosti vyvrcholily taky kolem 10tt jako bys popisovala mě,ale já ovoce teda nemůžu doted.
Neboj bude to lepší,dřív nebo později určitě ano.Musíme to prostě vydržet 😉

kuspitka
15. jún 2008

dakujem za pomoc.a drzim vam palce nech je vsetko ok.papa

dvojka
15. jún 2008

kuspitka - bud trpělivá,určitě se povedlo 🙂

kuspitka
15. jún 2008

tak som ako kedy.len je to dost tazke cakat.a potom aj to sklamanie moze byt

dagina
15. jún 2008

Kuspitka, já jsem též po IVF..., pokud ti mešká ms 5dní, to je dobré znamení. V tvém CARu se nechodí 14.den po ET na krev 😕 ?????? To by jsi hned věděla na čem jsi. Moc držím pěsti!!!!
Dvojka, no jo, my jsme skoro na stejno 🙂 ...., a tobě už nevolnosti přestávají???? To jo, musíme to vydržet 😉 .

dagina
15. jún 2008

Dvojka, díky za IP 😉 . Nezbývá než čekat, že se to zlepší, ale na začátku diskuse některé maminy psaly, že trpěly celých 9 měsíců ☹ ..., to by byl nářez 😖 .

rinuska
15. jún 2008

aj ja ☹ a už to začína znova - pomóoooc

caly8
16. jún 2008

baby ahojte

tak mne zacalo byt divne hned ako som sa presupla do 8tt...bez zvracania to je ale zaludok mi pláva na vode a hlavné je, že ked sa najem som oukej.. 😒 ale to mi vychádza jesť kazdu pol hodku 😕 😅 bóóóže to ako budem vyzerať ?? 😀 😀 😀 ale ráno to bolo bléé ☹

práve sa napchávam brokolicovou polievkou 😝

jarus1
16. jún 2008

ahojte....čo sa týka nevoľností od žalúdka...viem o tom svoje, v noci kvôli tomu nespím a rána sú najhoršie...kedy to skončííííí ☹

rinuska
16. jún 2008

jarus , ja už som to zažila 2 x a je to tu znova ☹
treba to vydržať , len aby to netrvalo 9 mes.

jasminka
16. jún 2008

baby je to ok, ked chodim strasne casto cikat, a som len na zac. tehu????? snad nie som prechladnuta..... 😲

lusilia
17. jún 2008

Ahojte babule, tak mne doteraz nic nebolo, ale tusim to zacina, vcera vecer mi bolo v buse tak zle, ze som ledva cakala kym vystupim, ale vedela som, ze je to aj hladom, lebo ked som zjedla chlebik, tak bolo lepsie a teraz som sa zobudila a tiez to nie je nic moc, ale idem si nieco dat, len nemam na nic chut. A blinkanie tak nastastie nehrozi, ale obavam sa, ze to este moze prist 😀

dvojka
17. jún 2008

dagina - neboj,pravděpodobnost toho že by ženě bylo špatně až do měsíce je 3 - 5% ALE NENI TO VYLOUČENÉ.
Nejhorší dle mě je to okolo toho 1ott až 12tt

dvojka
17. jún 2008

oprava až do devátého měsíce

rinuska
17. jún 2008

jasminka , ano je to norálne , ja som chodila pomaly každých 10 min. na yačiatku

betina
17. jún 2008

já se holky už musím jenom smát-ne vám samozřejmě ale sobě. Jak jsem psala, bylo mi zle do 4.měsíce, blinkání na denním pořádku, pak byl chvilku klid, já jsem byla štastná a pak se to zase vrátilo, Zvracím každé ráno, takže si čistím zuby na etapy, ale hlavně....ted, jak miminko roste, tak začně pálit žáha. takže ráno vstanu, zvracím a pak když bych mohla mít relativně klid, tak mě celý den pálí žáha, beru Rennie a to i v noci. Manžel ze mě nemůže, ráno nade mnou stojí, jak blinkám a pak celý den krkám, jsem jako čuník 🙂
jediný, co mi pomahá, je ledový a hlavně nanuky. jenže jsem začala hodně nabírat a tak mi doktorka řekla, ať nemlsám ☹ ale prdím na to, jelikož při představě, že bych musela omezit i to jediný, co mi pomáhá....

ale vím, že většině těhulek opravdu nevolnosti ustoupí do konce 3.měsíce a my ostatní se problinkáme až k porodu 🙂

jasminka
17. jún 2008

mne pomaha na ranne nevolnosti kusok niecoho sladkeho, alebo pohar koly...(normalne som nikdy sladke, ani kolu nemusela, ale teraz to mam ako liek)

bezaz
17. jún 2008

lusi u mna t zacalo prave v 8tt
beti ty jo, ja si zatial vystacim s ladovou colou, tiez to nie je bohvie co pre mimi.. zatial som z mojich schudnutych 6kg nabrala 3spat, aspon volaco
ta kyselina je peklo, ked mi nie je zle, nemam migrenu, tak mam kyselinu, takze je mi vlastne zle skoro stale 🙄
jasmin mne je zo sladkeho zle, rano jedine hrianka s maslom a solou a pohar coly {to je ale zivotosprava} 😝

dvojka
18. jún 2008

Holky....tak u mě nevolnosti nejspíš pomalu ustupují.Se začátkem 13tt se vše zlepšilo,nejdůležitější,že nezvracim a jsem konečně schopna se postarat o malou-což ještě před týdnem nebylo možný.
Chcii vám všem co vás trápí nevolnosti popřát at vás to co nejdřív opustí a můžete si těhotenství jej a jen užívat!

sluninka
18. jún 2008

ahojte holky, taky se přidávám, od začátku těhu je mi pořád zle, zvracela jsem pouze jednou, po delší cestě. Ale nemůžu vůbec normální jídla, jen chleba s rajčetem, nektarinky, meloun. I pití mi dělá problémy, ze všeho mi je hned špatně. Nejhorší jsou večery. To nic nepomáhá. Od dr jsem dostala čípky, ale můžu max. 2denně a jen když mi bude vážně hodně zle, ale pomáhají a trochu se mi po nich uleví. Do kuchyně nemůžu, stejně tak do lednice a vaření je pro mě tabu, možná čaj, ale v kuchyni se moc nezdržuju.... Těším se na ten den až budu moc zase plácat veškerý jídla dohromady 😉

funy
18. jún 2008

ja vraciam aj rano, aj v praci. vecer sa mi to este nestalo. je to skor v doobednajsich hodinach. nepomaha mi ani ked sa najem v postielke. kazde rano mi manzel prinesie cajik, aj susienky, ale nezabera. aj tak to ide von. aj ranajky v praci. obcas obed. neviem nikomu nic poradit, lebo sama som bezradna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre