Nižšie položená placenta. Máte s tým skúsenosti?

anetta
4. sep 2006

,,,ahojte mamulky tehulky,dneska som bola na sono aj na poradni a lekarka mi povedala,ze mam nizsie polozenu placentu,ak sa mi to neupravy,tak budem musiet rodit cisarskym,,,nemate niktora s takym dacim skusenost?

nelika666
4. sep 2006

anetta presne to povedali aj mne v 20tt a v 26tt som bola na dalsom UZV a placenta uz bola ulozena na prednej stene a vsetko bolo ok takze len klud a ono sa to upravi samo..
o tyzden uz mozno sama uvidis ze sa ti akoby dvihlo brusko - a to je znak ze aj placenta je uz vyssie..
tak drzim palce

kackabrcka
4. dec 2008

kocky uz ste ok lebo kamoska ma to iste v 20tt, kata

mili1
21. dec 2008

Ahojte babule, tak ja som bola minulý týžden na kontrole a lekár mi oznámil to isté? Viete mi poradiť či sa to napraví?

avuska19
21. dec 2008

ahoj mili, aj mne to isté povedal doktor na sone..takže to bude asi cisársky.tiež nemám k tomu konkrétne info.

mili1
21. dec 2008

Ahoj avuska dakujem za odpoved, ale vidím ty si už 32 a ja len v polke tak neviem či sa mám znepokojovať a či sa to dá do poriadku alebo ako to je?

lentilk.a
22. dec 2008

Mili, aj ja to mam zatial tak. Ale vraj sa to este moze upravit, to mi povedala dokina....tak musime len cakat.

cleo55
22. dec 2008

ahoj mili ja som bola minuleho tyzdna tiez na UZV a mi povedala doki ze mam dole polozenu placentu a podotkla ze teraz nas to nemusi zaujimat lebo este nejdeme rodit,tak dufam ze sa obrati a nebudem musiet rodit cisarskym

mili1
22. dec 2008

Tak ďakujem babule za odpoved, lentilka , mne povedal doky tiež že sa to ešte napraví aby som sa nebála
ale ja nemám dobré skusenosti tak zato sa bojím 😉 azda to bude v poriadku a sa to napraví 😉

lucia32
22. dec 2008

ahojte, ja som pri prvom mala placentu dole až do 30 tt/prekrývala čistočne vchod/, potom sa pomaly posunula vyššie, rodila som normálne...

monik32
17. júl 2013

Ahojte,som v 21 tt a mam nizsie polozenu placentu.lekarka mi na 3D ultrazvuku vravela,ze by sa to malo vydvihnut hore.ide uz o moje 4 tehotenstvo a zatial nemam skusenosti s nizsie polozenou placentou.poradite mi??? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre