Opakované hnačky v treťom trimestri. Čo s tým?

juzinka
6. júl 2008

Ahojte kočky veľmi pekne Vás prosím o radu, pretože si neviem pomôcť a bohužiaľ zatiaľ ani lekári. Pred troma týž. ma hospitalizovali na 3 dni pre hnačky na infúzie , aby som nebola dehydrovaná. Zobrali mi aj výter, ktorý prišiel v poriadku. Hnačky sa pri prepúšťaní z nemocnice čiastočne upravili, ale nebolo to na 100%. Hneď prvú noc doma ma to znova chytilo a tak som sa hneď ráno vybrala k lekárovi, ktorý mi nasadil antibiotika Zinnat a k tomu Hyllak fortre a diétu. Zabralo to po dvoch dňoch a ja som mala asi týždeň pokoj. No v utorok to znova prišlo, tak znova k lekárovi, tak povedal, že Hyllak a diéta, dodnes, takto fungujem no nie je to lepšie zasa mi brali výter výsledky budú zajtra, alebo pozajtra bojím sa, že mi malé schudne veď málo čo jem. Stále mám v stolici hlieny čo to znamená?

dididi30
6. júl 2008

ahoj, moja segra hnackuje cele tehotenstvo a vcera mala termin a furt nic, .......babo je v poriadku, len ona sa ndala do poriadku pred tehu tak to dopadlo 😔 😒
tak nic neboj, ono sa to stava a mas pekne tt takze este vydrz a potom mozes vykakat aj malicku 😅 drzim palec 😉

juzinka
autor
6. júl 2008

dik diddi za odpoveď, ja dúfam, že to nejak vydržím, ale je to fakt na nervy fakt nemôžem dokopy nič zjesť 😒 ☹

tonicka
6. júl 2008

juzinka, o male sa neboj...skor ty schudnes,male si vezme co potrebujes, nejake zasoby mas 😉 ja som mala hnacky cez tehu vzdy tak 2 dnove a pozom presli... a zistila som ze mozem jest rovnko ako ked ich nemam a potom som mala 3 hodiny hnacku a to bol uz porod 😀 ale tam ma bolelo brucho a slo to do krizov 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre