Opúchanie rúk pri chôdzi. Je to normálne?

alline
7. jan 2009

Ahojte, viete mi poradit, som v 32tt. a ked dlhsie chodim a mam ruky pri tele tak mi zacnu velmi opuchat, je to normalne? Nohy mi vobec neopuchaju, aspon zatial, ale tie ruky opuchaju hrozne. Mate s tym skusenosti?
Dakujem 😀

caruzo19
7. jan 2009

aj mne sa to robi,aj minule tehotenstvo,nic si z toho nerob,netreba nosit tazke veci a ruky nos vo vacku,prejde to po porode 😉

alline
autor
7. jan 2009

Dik caruzo, uz som mala strach ze som jedina a este som si musela dat dole prstene, lebo jeden som si dala dole ledva, ledva tak som ich dala radsej vsetky :o)

jankapo
7. jan 2009

Alline,ja som mala presne to iste a tiez pocit ze nikto iny... 😅 Ja ked som dosla domov z nejakej prechadzky a tak, drzala som ruky nad hlavou aby mi odpuchli... 😝 A nozky ako srnka, ani naznak po opuchu.
Prstienky som si dala na ruky az par tyzdnov po porode.
Najhorsie bolo ked som ani tukat do klavesnice nemohla. 😀
Drz sa, sme min. 3 take 😉 takze divna nie si.

alline
autor
7. jan 2009

Dakujem Jankapo, dobre sa to cita, ze nie som jedina :o) Nastastie este do tej klavesnice viem tukat, ale som len v 32tt. takze sa to moze este zvrtnut 😵

rienok
18. sep 2012

@alline
@jankapo
@caruzo19 ahojte, vidím že stará téma ale nedá mi reagovať 😅 mne to začalo pred 3 dňami a vydesilo ma to.... ešteže som našla vašu minitémičku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre