Opuchnutý klitoris dva týždne pred pôrodom

pinqina
2. máj 2019

Ahojte baby, uz som za toto pisala do skupiny “majovky” , ale skusim to este tu, predpokladam ze mi odpovie viac mamiciek 🙂 mam cca 2 tyzdne pred terminom porodu a vcera som si vsimla vacsi opuch na klitorise. Nikde na nete som nic podobne nenasla, bud boli spominane opuchy na pyskoch alebo v okoli posvy ked sa uz malicke tlacilo. Ja mam na klitorise z boku taku bublinu ako prst, az mi samotny klitoris zatlaca , ani ho neni vidno. Co to moze byt ? Mali ste to niektora ? Dufam ze to nie je nic vazne .. inak neboli, nesvrbi ani nic podobne

jarinka33
2. máj 2019

@pinqina moze to byt aj z toho, ze sa babo tlaci, aj ked nepocula som o tom nic, skus zavolat na gyn tam ti povedia o co by mohlo ist, kedy mas kontrolu?

klaudia_kaja
2. máj 2019

Každé tehotenstvo je žena iná a tým pádom aj spodok žien, mala som to pri prvom tehotenstve a mám to aj teraz, všetko je viac prekrvene

pinqina
autor
2. máj 2019

@klaudia_kaja jasne 🙂 a tiez klitoris mas opuchnuty ?

klaudia_kaja
2. máj 2019

@pinqina veď som to písala .. je to v tehotenstve normálne, celý spodok je opuchnutý

pinqina
autor
2. máj 2019

@klaudia_kaja no neviem lebo ja nejsom opuchnuta vobec .. keby som nemala ten klitoris opuchnuty tak mam spodok normalny a co tu citam tak vsetky tehulky su opuchnute ale ziadna nema opichnuty klitoris .. preto sa ta pytam konkretne na tuto cast

klaudia_kaja
2. máj 2019

@pinqina keď všetko tak tam zapadá aj to .. po pôrode to prejde

mirka_a_hrasok
2. máj 2019

@pinqina ja si tiez myslim to co baby, ze to je tehotenstvom, ale nie sme lekarky, fakt ako napisala jarinka33, zavolaj dr a uvidis co ti povedia, podla mna to ale tiez prejde v pohodicke 🙂 Vela zdravicka prajem 🙂

pinqina
autor
2. máj 2019

@mirka_a_hrasok dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre