• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Otočená maternica

15. júla 2015 
@emmuskamiuska888 Ja moju maternicu neriesim, moja dr povedala, ze to je uplne normalne a nikdy nic neotacala. Teraz som myslela, ze dufam, ze moje mimi je ok :slight_smile: Idem zajtra 1x, tak snad zije a srdiecko bije :slight_smile:
29. máj 2015 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmuskamiuska888 pocuj, mna az teraz napadlo... to si ako vedela, ze sa ti otocila tak a zase naopak? A to si vieme akoze same otocit naopak?
29. máj 2015 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vierkac dwžím palce nech je drobček v poriadku. Ano som medzi Januarovkami. :slight_smile:
30. máj 2015 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky vedela som to tak,že ked mi ju lekár otočil tak bola pohoda a ked sa mi otočila tak má všetko bolelo,tlačilo,ako keby som tam zrazu mala nieco navyse a nemam na mysli babo :slight_smile: a otačala som ju ako môj lekár. Nie vzdy sa to podarilo ale išlo to.ja som to robila po dohode s lekárom tak nechcem tu písať nejaký postup práce. Nebojte sa aj vy a aj babo budete ok. Držím päste :wink:
30. máj 2015 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Mne doktorka povedala,že sa to otočí samo,ako bábo rastie,aj tak bolo
30. máj 2015 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčatá, a aký ste mali pôrod?Nejako to ovplyvní priebeh pôrodu tá poloha maternice?A po porode sa vráti zase dozadu?Aké máte vy skúsenosti?Ja mám túto anomáliu, ako to dne nazval gynekolog, ale ešte sa nesnažíme otehotnieť, len ma to vystašilo dnes :frowning2: ....
15. júl 2015 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kubikovi nie nemá to vplyv na pôrod ani na nič iné. Ja mam otočenu maternicu otehotnela som vždy rýchlo, pôrody normal. Nestresuj. :slight_smile:
15. júl 2015 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tvoj príspevok