Pálenie a rezanie

mama321
2. aug 2016

ahojte, už par dni ma trapi palenie a rezanie ... dnes ked som bola na toalete dost som tlacila a citila som ako keby mi z dole nieco vyslo z posvy...zatlacila som to ako keby prstom...stalo sa mi toa j vcera ale vcera sa to nejako same dalo naporiadok...do toho pocitujem palenie a rezanie, v lekarni som si kupila canesten tablety ten mi odporucila lekarnicka dala som si ho vcera a dnes, o stvrtok idem ku gyn. na kontrolne sono - zdalo sa mu ze mam zvacseny vajecnik,,, ale bola som sa ohladne toho poradit aj s inymlekarom a ten povedal ze vajecnik je uplne normalny ze ho musel zmerat aj s cievkou... nemate niektora podobnu skusenost? co to moze byt? este som sa chcela spytat ak by mi roil kultivaciu nevadi ze som si dala canesten? na preventivke som bola zaciatkom juna ...cytologia je v poriadku......vdaka

luciannka83
2. aug 2016

Ahoj. To čo si vytlačila môže byť uvolnená stena pošvy, alebo ak to bolo z konečníka, tak to bolo črivko. Čo sa týka svrbenia a rezania, tak to s tým nič nemá spoločné. Asi si chytila nejakú mykózu. Mne osobne rossalgin výplach dobre zaberá. Čo sa týka kultivácie, tak ak sa tabletka dobre nerozpustí a ostane v tebe, čo sa môže stať, tak je zbytočné brať ster. Ja som tak raz bola. Tiež som brala Kanesten tabletku a ani po 3 dňoch sa úplne nerozpustila. Mi ju tam gynďačka našla, tak ani ster mi nerobila. Ak máš doma čajovníkový olej, tak si sprav roztok 1ku10, namoč do toho tapón a daj si na noc. ČO ma antibakteriálne, protizápalové a antimykotické účinky 🙂 Môžeš aj z vonku roztokom potierať 🙂 To, že si bola začiatkom júna fit, neznamená, že si niečo nemohla chytiť. ☹

mama321
autor
2. aug 2016

@luciannka83 nie nebolo to z konecnika,ale z posvy, mna napadlo ci to aj ta tableta nemohla byt lebo potom som mala vytok po tej tablete totalne biely kriedovy...ale zas mi t neprislo ako tableta ale ako nejaka gulicka... ale nemalo by to byt hadam nic vazneho ci? lebo ako som si dala druhu tabletu palenie mi preslo... dufam ze to neni nic vazneho

luciannka83
3. aug 2016

@mama321 budeš v pohode, neboj 🙂