Pálenie pečene v tehotenstve. Máte s tým skúsenosť?

petula162
3. nov 2009

ahojky maminky!!!!prosim vas,chcela som sa vas spitat ci mala nejaka buduca mamicka taku tazkost aku mam ja!pali ma pecen.najprv ma to len svrbelo,potom ma to ojedinele ale len vecer palilo a teraz ma to pali kazdy den s tim ze to palenie prechadza do bolesty.prosim vas ak niektora nieco taketo mala napiset mi prosim moj gynekolog na to neregoval iba sa zasmial :o( myslim ze do smiechu mne urcite neni kedze som v 8 mesici tehotenstva a chcem aby sa mi narodilo zdrave dieta,ako kazda buduca mamina.

saska.t
3. nov 2009

petula kazdy ma ine priznaky, mne puchli dasna strasnym sposobom, mozno by si mala zajst aj za inym Dr. kedze ten tvoj na to kasle 😉

berenika39
3. nov 2009

petula, je tu sekce Těhotenství, mrkni tam, určitě tam bude téma, kde najdeš rady. Nebo si dej otázku tam, tam choděj těhulky.

Gynekolog by neměl tohle přehlížet, ozvi se znovu, nedej se odbýt.
Neboj, každá mamča si užije nějaké těžkosti v těhu, to k tomu patří, vydrž a přeju zdravý mimčo.

anta
3. nov 2009

Petula, tohle nezanedbej, já byla kvůli játrům týden v nemocnici, chtěli mi i vyvolat porod o 14 dní dříve, není to legrace. 😉 Trvej na tom, aby ti udělali testy na játra, máš na to právo a doktor to musí respektovat, případně si sama skoč za odborníkem bez jakéhokoli doporučení 😉

anta
3. nov 2009

Abych to upřesnila, mně se ta játra projevila tím, že mě děsně svrbělo celé tělo, tak jsem se zmínila v porodnici, (to už jsem tam byla odvelená od gynekologa), kde jsem měla rodit a tam mi hned udělali testy a vyšly blbě, tak jsem šla s břichem ležet a dopadlo to dobře, kluka mi nechali krásně donosit. Ale jak říkám, trvej na tom, aby jsi neměla ještě větší problémy 😉

petula162
autor
3. nov 2009

dakujem maminky ste zlate!!!!dnes som stala stim ze ked ma to bude este palit tak zajtra uz aj letim znova a poziadam o pecenove odbery len dnes to je este horsie,ked si to stlacim boli ma to a ta bolest sa mi tlaci do chrbta,velmi sa bojííím bolelo to len zridkavo a to len ked ma to neznesitelne palilo,co to moze byt?len nech je malinky v poriadku. 😢

anta
3. nov 2009

Petula, neboj, mimísek bude dobrý 🙂 , jen se to musí včas napraviti, já sama mám problémy s játry od narození, narodila jsem se bez žlučovodu, tak že jsem myslela, že nebudu moci mít děti, tak mám aspoň Honzíka. Asi tě dají do nemocnice, ale to se neboj, lepší když si poležíš pod dohledem lékařů než aby tě to nejen bolelo, ale ten strach je mnohem větší. Chápu tě, tak nemeškej 🙂

petula162
autor
3. nov 2009

dakujem anta!myslis ze ma daju do nemocnice ked sa moj gynekolog tejto tazkosti smeje??? ☹ aj ty si mala taketo nejake tazkosty????? aspon podobne?

grelu
3. nov 2009

petula, neodkladaj to...a ked sa ti ten tvoj gynekolog smeje, tak skoc na pohotovost

garonka
3. nov 2009

petula

pečeň v tehotenstve je veľmi dôležitý organ a ak ťa ešte bolí bež na pohotovosť ja som mala zvyšene pečeňove testy stale sa mi na kontrole lekar pytal či mam ťažkosti alebo bolesti, upravili sa mi testy liekmi a vo vyššom štadiu tehu zvyknu kvôli pečeni vyvolať pôrod, tak ja by som nevahala

renatkas
3. nov 2009

petula tiez by som vobec necakala, mozno je to len tym ze male ti nejako lezi pri peceni, ale clovek nikdy nevie. Chod na pohotovost a povedz im to, tam ta vysetria. Aj ta svrbi telo? Urcite by som sa tomu nesmiala...

petula162
autor
3. nov 2009

ahojky maminky!dnes som bola u toho doktora veru uz sa nesmial ked vydel ze sa skrucam od bolesty 😢 malinky je v poriadku co sa tyka tychto gynekologickych veci som ok 🙂 juj som rada ale dal mi papier na chirurgiu a bolest sa stale len zvecsuje tak neviem zajtra idem na chirurgiu tak uvidim ako a co somnou vobec budu robit!bojim sa ale uz menej ked viem ze maly je mimo ohrozenia dakujem vam vsetkym ktore ste si robili strosti a napisali mi 😉

garonka
3. nov 2009

petula a silno ti držím pršteky 😉

karickapavol
12. mar 2016

Petula 162 prosim ta povies mi ako si dopadla stov pecenov mam take iste problemy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre