• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pichanie v bruchu v tehotenstve. Stretli ste sa s tým?

17. novembra 2016 
@evusa1980 neboj evusa, vsetko je.ok, ja som dlho nemala rozne chute ani nic okrem bolest v podbrusku,akoby isla na.mna mestruacia a v prsnikoch. Inak nic. Zacalo mi to cca az v druhom mesiaci. Prve co bolo,ze mi zacalo byt zle z mäska. Teraz som v 24.tyzdni a stale mäsko nemozem :slight_smile:. Max.jelenie obcas :slight_smile:
11. jún 2014 o 16:44  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v októbri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby.. uz od 28 novebra som nedostala mensez... Pred vianocami som spravila test bolo negativne teraz pred tyzdnom som bola u gynekologa sestricke som povedala ze nech mi da injekciu aby mi dosli tak teraz pondelok mi dosli a to len spinenie som myslela ze uz dostanem normalne a nic pondelok som zacala brat aj antikompcenciu aby mi uz chodili pravidelne ale od dneska to nebudem brat lebo neviem scoho ma picha v bruchu aj sa citim ze som aj nafucana a dost casto ma boli brucho
27. jan 2015 o 17:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby.. uz od 28 novebra som nedostala mensez... Pred vianocami som spravila test bolo negativne teraz pred tyzdnom som bola u gynekologa sestricke som povedala ze nech mi da injekciu aby mi dosli tak teraz pondelok mi dosli a to len spinenie som myslela ze uz dostanem normalne a nic pondelok som zacala brat aj antikompcenciu aby mi uz chodili pravidelne ale od dneska to nebudem brat lebo neviem scoho ma picha v bruchu aj sa citim ze som aj nafucana a dost casto ma boli brucho
27. jan 2015 o 17:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, to magnézium jete V tabletkách, alebo myslíte tie rozpustné vo vode?
12. júl 2015 o 09:52  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nadaaa mne bolo zo šumivého veľmi zle ,ale ja mám taký žalúdok,ja užívam v tbl
13. júl 2015 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte som tehotna asi 3 tizdni a boli iba na lavej strane... a ked zjem ma tak pichne ze mi az nieje dobre... a inak mam tak nadite brusko dopredu uz tak skoro je to normalne... dakujem za odpoved
26. nov 2015 o 19:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby prosím poradte ... Po robote som sa najedla a po pol hodinke cca som si sla lahnut nic mi nebolo vstala som asi o18:30 a uz som citila ze ma pichá alebo ani nie pichá ale tlak v pravom akoby vajecniku co to je bojim sa mam ist na pohotovost som v 5tt.
3. aug o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@angel11
ahoj. neužívala si náhodou vtedy Maltofer???
2. sep o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabriela1991
ahoj. užívala si vtedy tabletky maltofer??? je to železo a kys. listová
2. sep o 18:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
iba magnezium po kuseline listovej som voav vracala tak som yo vysadila hned na zaciatku ledze skoro celi 1 trimester som prevracala
2. sep o 21:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby som na zaciatku tehotenstva meskajú mi svoje dni uz tyzden a jasne na teste dve ciarky jedna hrubá a druhá taký silnejší duch. Všetko šlo v poriadku do dnes. Ráno som vstala a sla na wc mala som výtok trochu krvavý. Teraz keď som bola tak mam akoby slabý menzes a aj ma bolí v podbrusku ako pri menzese je to v poriadku stretla ste sa s tým niektorá? ... ps. Pred 4 mesiacmi som bola operovaná mala som mimomaternicové tehotenstvo a dost sa bojím a teraz by som v strese nemala byt.Ďakujem
17. nov o 14:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok